Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    Simulátor kamene *1* Tohle asi těžko někdo překoná *1*
  • jindra.veliky
    uz aby to vyslo...Quickscope Simulator zacina nudit
  • Bez multiplayeru to bude nuda...
  • XXHUGOXX
    Opakovaný vtip nieje vtipom !!!
  • Pewdiepie si to zahra.. Akoze soo funny hra a hned to bude mat predaje
    • Když to bude Free2Play tak asi těžko.
  • Kdyby konečně někdo udělal můj vysněný simulátor včelího úlu.
    • Možná to píšeš z legrace, ale když nad tím přemýšlím, tak je to vlastně námět na dokonalou hru!
      • Nepíšu, ten koncept nosím v hlavě už dlouho, tedy od doby co jsem viděl Sám doma a bohatý jak tam ovládaj tu robovčelu a osobně mi chybí hry kde se hraje za zvířata (indie se občas něco objeví, ale je to většinou koncepčně nedotažený)
  • Krescz
    trapas *7*
  • Děláte si z toho sice srandu, ale kdyby se hra recenzovala, tak od games dostane 10/10. *6*
    • Jack1947
      Třeba jí ani nebudou zde hodnotit...
    • Nezívej s otevřenou pusou.
      • A Ježíši, jak se zívá se zavřenou pusou? To bych se celkem chtěl naučit.
        • Dá se to úplně v pohodě. Dělám to pokaždé, když si potřebuju zívnout na veřejnosti.
        • Jack1947
          Nemyslel spíš že by si měl dát ruku před pusu? *7*
      • Jan 8,v.7: Když však na něj nepřestávali naléhat, zvedl se a řekl: „Kdo z vás je bez hříchu, první hoď na ni kamenem!“
        • *sviiist*. To byl letící kámen.
  • Jack1947
    Nechápu proč se tomu řiká simulátor vždyt to bude jen přiblblé padání kamenů jak ta srajda Goat simulator . Příště nás čeká simulátor sraní... ne děkuji. *7*

    Jen mínusujte , pravda bolí... já vím. *2*
    No, budou mikrotransakce takže jsem z části pravdu měl. *3*
    • Ano skoupěj... free to play vykoupí všichni z regálů
      Pozn: Games potřebuje facepalm smajla
      • Jack1947
        No, jo tak jsem se drobátko spletl. Ovšem to neznamená že neskoupej speciální kameny a jiné žuly, křemeny atp... ty grátis nebudou na to hochu můžeš vsadit obě nohy... (nebo jednu a dát je do ohně).
  • Pete.palis
    těším se na simulaci padajicího hov*a! *5*
    • promin ale tohle je fakt supr nápad, hned me napadlo X ruznejch zpusobu provedení atd., má to realnej potenciál. Udelal bych to v pseudo 3d jako napr Trials Fusion, hráč by si vybral místo kde vykoná potřebu a mohl by udělit určitou rotaci. Trus by poté padal překážkovou dráhou a nakonci by dopadl na ulici, kde by chodili lidi a mohlo by to nekoho trefit na hlavu, nebo to spadnout do kočárku, kanálu atd. Byly by ruzny druhy stolice atd... wow!!
    • Mám podezření, že se ti nějak záhadně podařilo předhlédnout CoD sérii. *5*
    • Jazz
      Pšššt... Už na tom makám.
      • Keyz
        Hlavně otestuj fyziku na WC!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit