Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co vlastně znamená doporučená sestava?
    Stabilních 60 FPS při maximálních detailech v rozišení 4K nebo jistých 30 FPS při vysokých detailech na FullHD?

    To je docela zásadní informace. Na mně to spíš působí jako vývojářská sestava a proto ji tam dali (všimněte si, že všude doporučují i7, ale v praxi na procesoru tolik nezáleží a i5 stejné generace to zvládá stejně dobře).

    Na druhou stranu minimální požadavky na GK jsou dost vysoký.
    • presne i7 neprosto vyhozene prachy za 2% vykonu date pul ceny i5 navic radsi za ty penize koupit ssd a cteni dat se vam zrychli 10x. proste radsi koupit i5 taktovanou vyse jak i7. resp jakmile vyjdou benchmarky ukaze se ze levnejsi i5 slape lepe nez drazsi i7 s mensi frekvenci a stejne taktovana i7 vs i5 bude rozdil pod 2%
  • Normální HW nároky.
    • gesto
      Tohle ti přijde normální ? doporučená je tak na medium něco high a už to chce pc za 30k takže normální, fakt že jo
      • ano podle mě je to taky normální. Vlastně podobné co má i Fallout 4. Doporučené požadavky odkazují na střední třídu herního PC a ty se pohybují okolo 30K. Moje PC to naštěstí splňuje a už se moc těším:-)
        • Podobná jako Fallout? Ten rozjedu s klidem na notebooku s 2GB VRAM bez jakýchkoliv lagů, tohle chce 3GB VRAM minimálně. Fallout 4 je míň náročný než Zaklínač 3 nebo nedej bože AC Syndicate.
          Just Cause má nároky tak o 50% větší, ale že by vypadal o 50 líp?
          Ne vždy s výššími nároky přichází vyšší kvalita... většinou jde spíš o blbou optimalizaci. A někdy si dokonce myslim, že maj velcí vývojáři kartel s výrobcema HW *1*
          • Tady je každej chytrej jak rádio a hra zatim ještě nevyšla. Co jsou prosim vás platný doporučený HW nároky, když bude hra nedejbože stejnej konzolovej paskvil, jako např Batman AK nebo Black Ops 3? Tam jsou minimální nároky cílený taky na střední třídu PeCek (minimálně u Blops 3.
            Takže pokud nebude hra optimalizovaná, je stejně jedno, že máš 16 GB RAM a nejnovější GPU. Asi tak *4*
          • Já Fallout 4 rozjedu i 1gb vram a Intel Core i3. Fallout je totiž dobře optimalizovaný.
            • Ty seš dobře zhulený co? A co některé části,třeba co mě napadá z hlavy ta Corvega továrna? Tam musíš mít tak 5 fps, když já to hrál s i5 na notebooku celkem novou a měl jsem asi 10 fpsek na medium detaily s fxxa na hdéčkovým rozlišení a že by to vypadalo světoborně,to vůbec *1* *1* Upozorňuju, že mám normál dedikovanou 840m lehce taktlou, která by to měla utáhnout tak okolo 30 fpsek podle toho jak to vypadá *3*
            • Spíš klucí z Bethesdy moc nezapracovali na texturách a grafice všeobecně.
            • To věřím... a i na nejnižší detaily vypadá dobře...
              Možná má starej engine, ale alespoň to není nějaký nepovedený konzolový remake od Ubisoftu...
  • Nároky jsou úplně v pohodě. A navíc ve zkušenosti to bude jinak
  • Co je na tom tak krvavého? Naopak mi přijdou docela nízké, 780/290 je dnes naprosto běžná karta v herním PC. A přijde mi ,že to odpovídá i vizuálu té hry, který je docela plochý a prázdný graficky.

    Nechápu co někteří mají tendence brečet, co by jste jako v roce 2016 chtěli, hrát vše na max při 144fps na Celeronu ? Si kupte slušnou kartu a přestaňte brečet.
    • Evídent}e netusis, na cem se bezne hrajoý hry na pc :-).
  • na dnesni pomery povazuju naroky za rozumny nic extremniho
  • Jestli to budou nároky alá MGS V PP,tak to mě po*er *1* *1* *1* Jak si všichni mysleli,že to nikomu snad nepojede kdo nemá high end nějak kloudně a přitom to rozjel každej, s nadsázkou snad i na netbooku *1* *1* *1* Uvidíme,ale když dokáží sprasit optimalizaci koridorovky,tak u tohohle je možné vše, i když Mad Max byl parádně optimalizován na to jaké měl od těchto tvůrců požadované nároky *4*
    • Kravicka
      MSG PP jsem rozjel na 9 let starym jedno jadru na 15 fps :D
    • asi nejlepsi na mgs, ta optimalizace, mi to taky ficelo jak vitr na vcelku prumernym pc
  • Kravicka
    Nic moc naroky.
    • :D
  • Jsou 2 skupiny lidí. Ti, co si koupí pořádné PC a užívají si hraní v pořádné grafice. A pak jsou ti, co pořád mrmlají, jak je vše náročné. Přitom vůbec není, nebuďte socky, kupte si pořádnou grafiku a držte zobáky, kdo má pořád to remcání, že vám to na vašem starém šrotu nepojede, poslouchat.
    • Nemám na ni, jsem socka :) Ale budu rád, když mi tu kartu koupíš když to není takový problém :D
  • A seká Just cause 3 aj na PS4?
  • V reale si tie poziadavky este omnoho vyssie lebo tie masiny pc master race su total zavirene warezom a malwerom z por0 a torrent rapidshare stranok co este omnoho viac zatazuje zelezo a cerpa vykon. Plus nevraviac o nevyladenej palenke ci nulovej optimalizacii na pc verzii ako je zvykom uz. Holt kde nie su predaje nie je ani kvalita...
    • Jack1947
      Rapidshare ale už není *9*
    • Ty jsi hodně vedle co? Nic zavirovaného na warez verzích není. Je to j en na jednotlivcích jak se k tomu postaví, jestli koupí nebo stáhnou. Ale warez verze a originál jedou naprosto stejně a rozhodně nečerpá výkon pc. Pokud máš zavirované pc, neznamená to, že jsi návštěvník warezu. Jinak, kvalita se neurčuje prodejem. CoD kvalita na bodu mrazu a prodeje skvělý. Prober se. Skvělá a dobře optimalizovaná hra si svého kupce vždy najde.
    • A hento vsetko vies z pocutia ala jedna baba rozpravala, alebo mas vlastne skusenosti?
    • Tak si nám pověděl v jakém stavu máš PC a co bys rád na oplátku, politovat? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit