Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To jsou zas bláboly jen předběžně straší... nakonec to pojede i na starejch komplech *3*
    • To je zas jeden Jackuv zbytecnej blábol, hodilo by se mu vyssi IQ...
      • vic jak 30IQ ze sve hlavy nedostane stejne jako jeho konzole fps
  • Typicky marketing. Nadsadi HW naroky, aby z toho take tezili i vyrobci hardwaru :D Podle me se to v poho rozjede i na low-end sestavach a pokud ne hned v den vydani, tak se pozdeji vyda nejake low-end nastaveni a tipy. Proste klasika. Ten kdo meni kompa cca. co 4-5 let (stredni trida 15-20k) by nemel mit problem pokud ho teda nemenil pred temi ctyrmi roky :D
  • Už asi přišla doba na upgrade...
    Za poslední rok aktuálních her jsem rozjel... akorát tak Indie hry :D

    Jo a zaklínače 3 jsem dohrál.. na 860x1024 rozlišení při 15fps... takže by bylo fajn si to zahrát na velkém HD rozlišení :D

    Přitom 650GTX 1Gb byla pecka...připadám si fakt už starej, že nesleduju jak to utíká :D
    • na mém hd7770 to jelo na nejmenší detaily 720p 45 fps
      • zaklínač 3 samozrejme
        • Na určitých pasáží jsem měl i více fps, že jsem to ani nepostřehl a měl hru plynulou. To zase se tu nebudu ukájet, jak mám starou sestavu.
    • 650GTX lol to byl šmejd už tehdy.
  • Zas tak strasny to neni.
  • gesto
    Hra vypadá nějak prázdná, grafika taky nic moc na prakticky měsíc před 2016, navíc jenom ničení furt těch stejných základen dokola nuda a to že hlavní postava je batman,superman a spiderman dohromady,,, Ty jo to se bude prodávat fantasticky
    • podle mě to bude jako 2, akortá v novější grafice a s lepší destrukcí. A dvojka nebyla vůbec prázdná. Ačkoliv souhlasím, že ve větších městech už to nepůsobilo moc rušně to je fakt. Ale to ani v GTA, je to tím, že se zatím nedá udělat hra, která by měla všechny baráky přístupné a v nich NPC a kompletní zničitelnost... na to by asi ani HAL 9000 nestačil.
      • Na minecraft hal 9000 opravdu nestaci
  • oktavius66
    Mě to přijde zase strašně přestřelené. Ona ta hra zase nevypadá tak až moc dobře, aby potřebovala i7, 8GB RAM a grafiku, která má 3GB nebo 4GB. Sice netuším, jak je tam velký svět, ale Zaklínač 3 má taky obří svět a zároveň vypadá lépe než toto. Ale na dnešní poměry je to asi i tak standard. Lepší už to s těmi nároky nebude.
    • viděl jsem video a to má být next gen? Grafika PS3 průměr.
  • Mám starou i5 2500K, 8GB a loni jsem kupoval NV 970, takže si snad rozjedu JC na full na fullHD. Nemyslím si, že mám nějakou hightech sestavu ale normalní střed, sestavu jsem pořizoval s stím, že bude na hry. Je jasné, pokud si někdo ted postaví sestavu na nějakém i3, 4 GB a NV 950, tak jasné, že mu nové hry nepojedou úplně super....
  • michaliuz18
    umelo zvysovane naroky lebo vyvojarom zacina drbať. Just cause 2 bol open world s peknou grafikou a spustili to aj sto krat horšie PC :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit