Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvic hra dohral sem Demon's Souls a furd ho hraju a budu ho hrad dokud nevide Dark Souls nejlepsi prostredi nejlepsi styl boje ta luxusni obtiznost *16* proste tohle nesmi chybet v moji zbyrce rpg a v kombinaci s Marihuanou je hra neodolatelna budete uni sedet cele hodiny a dny a pak tydny a pak u toho zacnete i snupat piko aby ste nemuseli spat a taky aby expa stale narustala vic dusi temnych dusi vlv lvl vic vic nejvic hra vas doslova pohlti prestanete chodit ven komunikovat z lidma propadnete DARK SOULS producent Hidetaka Mijazaki je buch
    • Na to piko bych si na Tvem miste dal pozor...
  • Po gameplaych z e3 musim rict ze dark souls je velice podobny demons souls grafika je o neco hezci mechaniky boje na blizko sou totozne inovaci je v pouzivani kouze ukazatel energie(many) chybi a kouzla sou reseny poctem seslani stejne tak i lecici lektvary daji se obnovit u specialnich ohnu,ovsem odpocinek u tohoto ohne ma za nasledek respavnuti beznych potvor a prinasi to dalsi strategicky prvek(odpocinout si doplnit zasoby kouzel a lecivich lektvaru ale ztizit pruzkum skoro vymlacenyho hradu(opet bude zaplnen) nebo jit s vyplacanymi kouzly dodelat pruzkum a doufat ze nenarazim na neco tvrdyho.Dalsi vec ceho sem si vsimnul je podstatne hustsi osazeni hradu takze se na vas klidne vyriti i 5 potvor naraz coz se v demons soulsu nestavalo.Kazdopadne se tesim bude to opet skveli rpg
  • Tohle vypadá velice, ale opravdu velice dobře. Škoda že je to jen na konzole, nebudu si jí kupovat jen kvůli jediné hry =(
  • Nechapu nesmyslenj kec o tom, ze uznani se hra docka az na PC, co to je paneboze za zcestky kydy???? To jako je pro hru uznani, kdyz si ji vsichni stahnou zadarmo??? Nechapu. Jinak Demons souls je asi nejatmosferictejsi hra co sem hral za posledni dlouhy roky, zadna jina hra nenavodi takovou atmosferu, ze jde hraci o zivot a boji se udelat chybu :). A pro kritiky obtiznosti, DS alespon na prvni nebo druhy pruchod hrou neni vubec tezke, staci kdyz je clovek opatrny a musi se trosku naucit bojovat s ruznyma typama nepratel, pak uz to jde jako po masle. Btw hraci na Xboxu teste se, snad bude Dark Souls stejne povedene (nebo jeste povedenejsi) nez Demons Souls
  • miluju hardcore *4*...v dnešní době zjednodušování je to skoro jako zázrak.Škoda že ne na pC.
  • Hardcore neznamená obtiažnosť, aj v call of Duty si môžem dať najvyššiu obtiažnosť a bude to hardcore ale ten výraz sa používa v inom zmysle.
    • Spades
      Tato hra neni tzv blbuvzdorna jako napriklad CoD
      Pokud udelas chybu, muzes si tim posrat treba celej zbytek hry.
      Treba mas jednu potku a jak kokot ji omylem vypijes, a dal uz se bez ni proste nedostanes...
      • to je skor chyba v gamedizajne
  • Chápu, že taková hra může někoho bavit, ale nemluvil bych o ní ve spojení hardcore a PC, hardcore hry na PC byly vždy o komplikovanosti a né o tom, že je nějakou pasáž potřeba donekonečna opakovat než hráč příjde na způsob jak ji projít. Hrál jsem Ninja Gaiden nebo DMC 3 a Demon's Souls jsem měl chuť zkusit, ale asi už jsem moc starý na to hrát něco kvůli pocitu, že jsem překonal pasáž hry s přemrštěnou obtížností. Na hrách mě dnes nejvíc zajímá příběh a jeho podání hráči. Asi nejvíc z console-only her se teď těším na LA Noir. Ale jinak se mi popravdě na PSko víceméně jen práší, více mi slouží jako přehrávač než jako herní konzole.
  • Spades
    Tuto hru jsem zral uz u prvni hry, ale nemam PS3, tak doufam ze dodrzi slib a vyjde to na xbox
  • Pekné video, škoda, že si túto hru nezahrám. Ja mám už isté roky a hry hrám pre zábavu, nie preto aby ma frustrovali... ak je niekto masochista, tak prosím, ja zvolím niečo zábavného.
    • Blbost, hral jsem predchudce Demons Souls a vubec to neni hardcore, jak se povida. Zvlast pro nas pametniky, co pamatujeme poradne hry. Pro dnesni mladochy je hardcore vsechno, kde se automaticky neobnovuje zdravi. Staci trocha trpelivosti a rozvahy a chapat tu hru jako objevovaci. Podobne jako je tí v roguelike hrach, ktere jsou ale mnohem tezsi.
      • Nevim jestli jsem jako rocnik 86 pametnik, ale souhlasim....dnes je zjednodusovani trend...bohuzel.
        Driv tezka obtiznost znamenala poradnou vyzvu(posledni kolo v doom2 na nightmare snad ani neslo dohrat:))nerikam ze dneska sou hry na nejtezi obtiznost lehky, ale rozdi je patrny.
  • Nejlepší hry se dělaj na konzole....
    Tedy nejlepší RPG *9* *9*
    • Momentálně hraji Dragon Age, což mě donutilo předobjednat si Baldur´s gate(1+2) a mám po zkušenosti ze Zaklínače jsem mám předobjednanou dvojku. Nejsem sice žádný rpg znalec, ale to by ty rpg na konzole musely být ultraskvělé, aby byly jen na konzolích lepší.
      • Kruci, omluvte překlep z konce první věty. *4*
    • Spades
      toto je JRPG - pokud narazis na to, ze nejlepsi JRPG jsou na konzolich tak ano, ale treba diablo, dungeon siege a dalsi jsou pc only
    • Například?
    • :D
    • vatsu kravinu si asi nemohol povedat... ake dobre rpg vyslo na konzolach?
      • Takhle me dlouho nikdo nerozesmal:))....pc je rpg
      • On má, ale pravdu.
        • taka magicka je len pc only a je perfektna... lahko porazi take tituly ako Dragon age ci mass effect.
          • smejki
            odkdy je magicka RPG? boha jeho *7*
          • Spades
            magicka neni RPG
            • Spades
              V magice nemas zadne prvky RPG - RRuzne rozhodnuti ? Dialogy s NPC ? Strom dovednosti ? Inventar ? Velkolepy Pribeh ? Vice koncu ?

              V Mass Effectu mas vic jak polovinu zminovaneho (HRAJES si na hrdinu) v Magice jen kombinujes kouzla a klikas na zem. Ale nerikam ze magicka neni zabavna hra, jen to neni RPG
            • a co to je? tak potom ani Mass effect nie je rpg
          • Magicka je dobrá ale bude i na xbox *1*
            • xMort
              Ještě aby ne, když běží v XNA.
          • tomu sám nevěříš, že?
        • Zayl
          Opravdu? Jmenuj teda nějaké. A ne JRPG, bo ty jsou prakticky exkluzivní pro konzole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit