Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    „Chceme, aby hráč umřel tisíckrát, desettisíckrát, milionkrát..."

    Tohle mi vyrazilo dech. To má být jako zábava? Dnes se stane game designerem každý ... budu to muset taky zkusit.
    • zdeeneek
      koncept hry postaveny na tom aby se hrac dostal nekam dal ve hre, tak musi umrit se mne taky moc nelibi ... to se ve hrach objevovalo tak pred 15 lety kdy se tim prodluzovala hraci doba pokud byla hra prilis kratka
      • Spades
        Muzes hru projet klidne bez smrti... kdyz si opravdovej skilla :)
    • Hral si nekdy neco (pres emu treba) z NESu?

      A nebo z nynejsi doby... Super Meat Boye?
      • Zayl
        SMB jsem nehrál, každopádně jestli narážíš na retardované skákací pasáže nebo bossy na které člověk musel umět specifický pattern jinak chcípnul jedním pohledem... to bylo omezení té doby. Dnes bych čekal víc.

        Nepochop mě špatně, já vám to neberu. Ale hrát něco 50x dokola jen abych konečně trefil tu správnou sekvenci je pro mě spíš frustrující než zábavné.
        • Ale prave o tom nektery hry jsou, tak jako jiny jsou zase o necem jinym. Staci si jen vybrat dle sveho gusta. Napr. je spousta lidi, co neda dopustit na Rush'n Attack a jak to byla tezka hra. A nebylo to zadny pokus omyl, ale proste jsi to musel jen umet :) Tohle jsou jen vymluvy lidi, kteri nemeli nervy a sikovny prsty :)
          • Zayl
            Jo máš pravdu v tom, že proti gustu ....

            Já mám radši obtížnost která mě nutí myslet, plánovat a jednat dle situace. Proto mám rád hardcore strategie.

            Někdo radši kroutí prsty do komba.
            • prave Demons Souls je spis o tom planovani a chystani se k akci a o taktice pri boji s jednotlivymi protivniky (zadny protivnik neni snadny souper, na kazdeho je dobre se naucit adekvatne reagovat, vedet co od neho cekat), zadne komba se v DS nenamackavaji (neni to akcni rubanice ala God of War)
  • vizualy pekne, ale trailer je to STRASNY
  • namco bandai a PC ? tady se asi nekdo pos**l v kine !
  • „Chceme, aby hráč umřel tisíckrát, desettisíckrát, milionkrát." - pokiaľ hra dostane nejaký grant od spoločnosti na ochranu masochistov, tak úspech je jasný na každej platforme *1* *1* *1*
    • Tak je pravda, že Demon's Souls byla těžká hra, ale nikdy jsem neměl pocit, že by byla nějak nefér a že by potvory měly oproti mě nějakou super výhodu. Pokaždé, když jsem umřel, tak to bylo mou vlastní chybou. Doufám, že to tak zůstane i v Dark Souls.
      • Pokud byla hratelnost tvrda ale ferova tak jak popisujes, tak to muselo byt paradni rpg, skoda, ze jsem nemel tu cest..
        • Je to hra pro inteligentni lidi, kteri dokazi pozorovat a premyslet. Nesmi se to brat jako tupa mlaticka, tak se ta hra hrat neda. Je jasne ze pro urcitou sortu hracu to rozhodne neni, ale ti at si hrqji treba cod :-). V demons souls jsem prvni tri bosy dal napoprve.
      • Pocit si mít mohl ale ten chlapík co to dělal jasně říkal že rád tvoří situace ve kterých hráč nemá šanci přežít *1* . Já když sem to hrál a těsně po zabití bosse mě zezadu kuchnul Dark Phantom tak mi to nepřipadlo jako moje chyba. A nebyla to jediná chvíle...nevim no já tu hru jakože dohrál ale jak řikám, nepatřím k lidem jako ty který říkají přesně toto "když sem umřel tak to byla moje chyba" a "vždy když sem umřel měl sem o to víc chuť ten level dohrát" . Naopak mě stačilo když sem umřel 2x a už sem zlostně vypínal PS3. A dohrál sem to prakticky z donucení pač když všichni řikaj že ta hra je dobrá tak to přece nemůžu nedohrát *1* .

        Nicméně zase nepatřím k haterům kteří říkají že ta hra je blbá, a jediná věc proč má tolik pozornosti je že je tak těžká. To určitě ne. Ale prostě já bych si tu hru víc užil kdybych nebyl v 90% hraní na pokraji nervovýho šoku. Někoho to asi baví (hodně lidí *2* ) mě ne.

        ...ale u Dark Souls sse budu zase trápit...asi sem masochista no, pač mě to umírání narozdíl od lidí jako seš ty nebaví ale stejně to nějak dohraju *1*
        • Tesne po zabiti bose te zabil black phantom do zad-tak tahle situace neni ve hre mozna to sis vymyslel black phantom at uz npc nebo hrac nema do boss areny pristup vyjimka je old monk kde primo boss muze byt hrac ... jinak hra neni tak teska uz ju v pohode dohraju a umru tak max 2x za hru
          ps: prvni dohrani je jeste lehky ale kdyz uz hrajes next game 15 tak te sejme rytir s cervenyma ocickama na jednu ranu
      • Taky doufám až prosedím hodiny u známého, jsem pcčkář.
        "Narazit v dnešní době na hardcore hru chce pořádně silnou lupu. Objevit ji mezi hrami na konzolích, to už připomíná zázrak."
        Za poslední dobu to byla snad jediná hra vůbec. Čili ta věta v článku působí poněkud divně.
  • Vypada to dle in- gamu naprosto stejne (vcetne lokaci) jako jednicka... ehm, teda Demon´s Souls :)
    Takze nic pro me. Z jednicky mi slusne jebalo a sla radeji rychle pryc :)
  • "objeví se třetí hra i na PC a teprve tam se dočká uznání" - Silně pochybuji, že by se japonské RPG jakkoliv výrazněji chytilo i na PC. V minulosti se to nikdy nepovedlo. A mimo to úspěch na konzoli značí, že už se hra uznání dočkala....
    • Dark Souls je japonské RPG jak stehno, tvůj strach je oprávněný.
    • napr Devil may cry bol super na pc
  • no jako u Deamons Souls sem bouchal jako *2* fakt kore hárd and not for pussy's:). tohle bude maso!
  • Zní to náramně! Nezbývá než popřát úspěch a těšit se na trojku, kterou bych si dle článku mohl zahrát i já :)
    • Pravda vyhlizi to uzasne. Demon Souls a tohle to je opravdu jedna z her (jeste snad Siren: Blood Curse) ktere konzolistum v dobrem zavidim. Skoda jejich absence na platforme PC, hned bych si je koupil.
    • NonSuch
      sance ze jakykoliv dil bude na pc je podle me naprosto minimalni, japonske tymy nechapou hrani na pc, jediny kdo to v posledni dobe zkusil byl capcom a uz toho lituje...
      • Naopak. Capcom se vraci po 18 mesicich na PC. SSFIV bude oznameno v dubnu.
        • NonSuch
          opravdu? muzu poprosit o zdroj? pokud vim tak jak sf4, tak lost planet, tak re5 byly na pc prodejni propadaky... teda krome toho sf4 to byly take strasne hry ale to uz je vec jina, lidem na konzolich to zjevne nevadilo...
          • zdroj zde
            http://www.capcom-unity.com/ask_capcom/go/thread/view/7371/20200701/Why_No_Super_Street_Fighter_IV_for_PC?pg=381
            • NonSuch
              diky, lec tohle nevypada moc oficialne :/
              kazdopadne asi lepsi nez nic...
          • Lidi to kupovali hodně z tradice. RE, SF a další jsou konzolové značky. A co vím RE5 hodně konzolistů zklamal (můj známý od kterého píšu tady z křesla přikyvuje :D ). A takový Lost Planet 2 to prosral všude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit