Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yenda1
    Poslední DLC (snad).Správný čas k nákupu (kompletní) hry.
    • Kozy
      Kdoví, četl jsem zvěsti o eventech a nějakym dlc příští rok ale nemám to potvrzený.
  • Alucard
    Nejlepší DLC od dob velkého Artoriase(ten je stále neporažen). Spousty střípku do historie světa, potomek Manuse potěší, bossové ti finální jsou těžší než v původní hře a to hlavně Sinh, the Slumbering Dragon a Sir Alonne a i Fume Knight měl zabil aspoň 30krát na NG++, Ivory King víceméně zklamaní, to mě nebavilo, umřel jsem tam asi 150krát, ale především kvůli farmaření duší na set. DLC přináší jedny z nejhezčích setů, co jsem měl v jakékoliv hře vidět a to Raime Set a Ivory King Set. Finální odměná za trilogii je opravdu velká. Graficky je na tom nejlépe Crown of Old Iron King s GEM + Gedosato opravdu radost pohledět a ta velká pec - perfektní. Level Desing taky nejlépe pro Iron King a hudba taktéž.
    • Malleth
      Podle mě by neměli do lore DS1 vůbec štourat a už vůbec by se neměli odvolávat na Manuse, když nedokážou vytvořit bosse, kterej by mu sahal alespoň po kotníky.
      • Alucard
        blbost, celá dvojka je vlastně postavena na smrti Manuse a spousty bossů jsou jeho potomci viz jasní jako Nashandra či nejasní jako Darklurker. Navíc Manus on nebyl zas tak moc těžký, když sis dobře odhadl tu jeho rychlost.
        • občas i ted vynechává na klávesnici jedno piseno tak se radsi do diskuse o tohle bossovi pouštět nebudu :X
          • Chápu to správně, že dvojka je postavená na smrti (m)anuse? :D:D
      • Miserius
        Vždyť se do toho moc nešťouraj... Prostě Manus zničen a z kousků jeho duše "vznikly" slečny *2* , každá ovlivněná tim jaká část jeho duše to byla
    • Miserius
      Artorias is the man! Moje nejoblibenejsi Dark Souls postava!
      Božsky zpracovanej jeho příběh https://www.youtube.com/watch?v=tAeCwNgHR0k
    • Sinh je směšně lehký a stejně tak Sir Eloun...to Elana je pořádný zabírák..ale proč? Protože v tom souboji nepřišli na nic lepšího než že jí dají schopnost si vyvolat Veldstata...ale i tak je po pár pokusech souboj směšně lehký na NG a NG+ (další už asi budou výzva). Fume Knight s tím souhlasím je to zmetek..ale ta jeho druhá fáze je taky easytakže stačí přijít na souboj v přilbě Veldstata a jsi v klidu. Ivory king zajmavá mechanika ale souboj nuda..držet se po pravé straně a nemůže tě trefit.
      Z armorů je ten Raimeho opravdu pěkný, Ivory ještě nemám (jsme líný na něj farmařit). Beztak vše strčí do kapsy Sir Onion set a Bone Fist :)
      S hudbou jsem spokojený v celé hře.
      Oproti Artorias DLC je to ale slabý čajíček...
      • Alucard
        Je to čajíček a přijdeš tam s helmou Veldstata. To je opravdu noob style. Já to na NG++ porazil v Heide set a long sword a Drangleic shield, takže to opravdu čajíček není, drak mě zabil asi na dvě rány, poraženo vše bez pomocí hráču či ingame pomocníku.
        • Něják nechápu ten noob style? Ne že by ta jeho první fáze byla hustá. O summonech se tu nemusíme bavit. Všechny bossy jsem porazil s bone fist a catarina helmou a nohama a solo na NG++. Ano je to nuda..Výzva byli možná první dva fighty než příjdeš na moveset..
          • Alucard
            Co tak si přečíst co píšeš? Sám jsi napsal, že stačí mít helmu Veldstata, takže jednoznačně jsi ho tak porazil, čili si hru ulehčuješ, takže ti tvůj skill nevěřím..
            • Ty si trouba...nemusíš věřit..svůj sklil dokazuju na yt svými videi...
              Nakonec za pár dnů budeš mít i možnost sledovat SL1 Fume knight fight pro tebe "regulérním způsobem " (jako bych ho nikdy nedělal, například v bone fist buildu).
              Ty jen neumíš pochopit, že pro někoho to takový masakr být nemusí..
  • niekto to to na pc hra s k+m? uz to sprasene ovladanie v dlc japonci opravili?
  • Miserius
    Že bude recenze jsem rád... Líbí se mi, že v dlc jsou težký bossové, příjemná změna od základní hry kde to vše člověk dal na první/druhej pokus což mě přijde v porovnání s prvním dílem trošku trapný... Ikdyž, vzhledem k tomu kolik stovek hodin mam v jedničce nahráno, možná jsem jen už naučenej...
    Ale na dlc bosovi Aave jsem umřel cca 20x (naopak Burnt Ivory Kinga hned napoprve, měl jsem 4 knighty semnou-> značně ulehčujou celej boj, ZNAČNĚ)
    • Kozy
      Akorát ten farming a jolly co-op je tam docela k nasrání.
  • chystá se fyzickej bundle se všema dlc?
  • Malleth
    Všechny tři dlc stojí za zahrání. Je v nich mnohem lepší level design, než v základní hře a několik super nápadů a překvapení.
    Základní nepřátelé jsou ale v podstatě stejný ve všech třech. O něco větší humanoidi s vysokou poise, který je opruz zabíjet. Bossové jsou taky převážně humanoidi a recykláty.

    Hlavně tomu ale pořád chybí duch prvních Dark Souls. Pořád se moc soustředí na challenge, až do takový míry, že tím totálně pokonili možná nejlepší část celých DSII, závěrečnou optional lokaci v Crown of Ivory king. Za to by nový direktoři zasloužili bitchslap.
    • Miserius
      Outskirts je ujetý... Pidi lokace s naprosto OP koněma a kam jdeš vidíš jen tak jednou za minutu *1* Prvních pár průchodu jsem se bavil, pak mě to přešlo...
      Mimochodem pro mě asi nejlepší moment posledního dlc bylo strčení do koule sněhu ktera sjela z kopce a narostla do naprosto obrich tvaru a opravila most *1* *7*
      • Malleth
        Právě že hledat cestu v tý vánici mohl bejt úplnej highlight série, kdyby na tebe do nekonečna neútočili ty koně a hlavně kdyby si tu část nemusel procházet 20x protože chcípneš u nejvíc cheap bosse z celý hry. Po druhým pokusu sem resignoval.

        Ta sněhová koule mi přišla trochu "over the top" ale bylo to vtipný
    • Kozy
      Tady mi oproti OIK přišel ten challege fajn, to spíš ti kočičky na konci mě naštvali. Jinak tohle dlc přišlo nejlepší zároveň ale taky nejlehčí plus super bossové, za mě spokojenost.
    • Malleth
      Musim ale ještě pochválit hudbu u prvního bosse v Crown of Ivory King. První track z DSII, kterej mi nesplynul s ostatníma
      a dá se poslouchat i samostatně.
  • Jsme zvědav kdy se tu objeví triple gay jak je ta hra boží. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit