Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chystá se fyzickej bundle se všema dlc?
  • Miserius
    Že bude recenze jsem rád... Líbí se mi, že v dlc jsou težký bossové, příjemná změna od základní hry kde to vše člověk dal na první/druhej pokus což mě přijde v porovnání s prvním dílem trošku trapný... Ikdyž, vzhledem k tomu kolik stovek hodin mam v jedničce nahráno, možná jsem jen už naučenej...
    Ale na dlc bosovi Aave jsem umřel cca 20x (naopak Burnt Ivory Kinga hned napoprve, měl jsem 4 knighty semnou-> značně ulehčujou celej boj, ZNAČNĚ)
    • Kozy
      Akorát ten farming a jolly co-op je tam docela k nasrání.
  • niekto to to na pc hra s k+m? uz to sprasene ovladanie v dlc japonci opravili?
  • *6*
  • To už je zas dětský den? Nebo co tu zas chce ten Alu kár?
    • myslíš ten s károm v nohavici?
  • Gotta catch 'em all.
  • Vogon
    Ve zkratce: Nekupujte první dvě DLC(radši si kupte Dark Souls jedničku, pokud ho nemáte), stojí za houby, kupte jenom třetí, na kterém jde vidět, že někdo přišel do práce.
    Zdlouhavě: První dvě DLC byly naprosto hrozné. Nudní bossové ve stylu "velký chlápek s velkým mečem, co se buffuje", či bossové dělaní pomocí ctrl+c a ctrl+v (Ale změnili barvu , takže 10/10). A stále jsou bossové děláni způsobem: "dejte mu ten move set co jsme použili u každého druhého bosse, ale hlavně mu nezapomeňte dát tunu života, aby ten boss fight unudil hráče k smrti!". Level design je také naprosto úděsný, 90% dvou prvních dlc je toto: malá čtvercová místnost plná příšer, která navazuje na malou čtvercovou místnost plnou příšer, která navazuje na malou čtvercovou místnost plnou příšer, která navazuje na malou čtvercovou místnost plnou příšer, která navazuje na malou čtvercovou místnost plnou příšer, která navazuje na malou čtvercovou místnost plnou příšer. V druhém DLC si tam ještě přidejte 42 výtahů. Level design je navíc tak stupidní, že jsou skoro všude místa, ze kterých sundáte všechny příšery v místnosti lukem, aniž by si vás všimly, holt luk+999 otrávených šipek jsou v Dark Souls 2 nejúčinnější zbrani pro PVE.
    Třetí DLC na druhou stranu bylo o dost lepší než Dark Souls 2 samotné. Zajímavě udělané bossfighty, level design byl ok a navíc tam byl příběh, který měl hlavu a patu(narozdíl od Dark Souls 2).
    • Nevim, co jsi měl ty za DS2, ale u mě hlavu a patu měl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit