Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Jedničku jsem snad ani pořadně nehrál. Ale včera jsem na rozjížděl 3x od začátku 2. díl a chytlo mě to. Dost zajímavá kombinace herních mechanismů. Ale nevim jestli budu mít nervy dojet to do konce. :/
  • ANo recenze je hodna pubertalniho fakana. Ta kvalita jde strasne dolu , zacalo to dotovanym levlem , ktery se drzi z poslednich sil. Ano tato recenze nei vubec profesionalni , psal to vubec zmineny pan Alesek?Uplatky z Games delaji otroky korporaci. Staci se podivat na vylety do Rima na jachty . Po kazde E3 nebo AAAAA hre se panove Polackove,Grygarove vraceji cim dal vice bohatsi. Kam to speje kam.
    • Tilwaen
      Taky si myslím, že by redaktoři měli veškerý obsah webu psát jen z čistého rozmaru pro pobavení čtenářů a zbytek času trávit doma pod mostem, hlodaje okoralé kůrky chleba.
  • Tak sem to dnes dopo konecne po 32hodinach hrani dohral, zemrel sem celkem 105x, chtel sem si vlizt do stovky, ale konec byl hodne hustej, tam se umiral hoodne. Jinak prvni dil me bavil vic, lepsi atmosfera i pribeh, ale je jasny, ze druhy dily jsou vetsinou horsi. Za me 8/10. Neni to sice takovy hardcore, jak se o tom psalo, ale na par dnu hrani zabavi.
    • 32 hodin? jenom? ja hral jednicku na první hrani kolem 80 hodin a podruhe i s DLC přes 100..jestli tohle je jen na 30 hodin tak se teda moc nepredvedli.
      PS: teda jestli jsi jen tak neproběhnul..to se dneska taky vydava za dohrani:)
      • Dnes som pozeral speed run na twitchi, trvalo to asi 2, 5 hodiny takze ta dĺžka hry je relatívna:-)
      • Také by mne zajímalo jhakým stylem bylo hráno. Já měl v Demons Souls i v Dark Souls první dohrání vždy mezi 90-120h. U mne hlavně proto že se při prvním průchodu hrou snažím objevit co nejvíc skrytých věcí (lokací, nepovinných bossů, tajných chodeb atp.) a také se snažím sesbírat veškeré vybavení co je možné najít, při dalších průchodech hrou (NG+, NG++ atd.) se už snažím jen dosehnat předměty které nejdou sehnat během jednoho průchodu hrou. Jinak já zatím mám nahráno mezi 10-15h ... špatně se to odhaduje, když hra nejde pauznout a často ji nechávám zaplou a sedím u ohníčku, někam třebas jdu, nebo mám nějaké jiné povinnosti a vrátím se k tomu třebas za 4 hodiny. Objevené mám zatím - Things Betwixt (1 Bonfire), Majula (1 B), Forest of Fallen Giants (asi 3 B), Heides Tower of Flame (2 B), Cathedral of Blue (1 B), No-Mans Wharf (0 B), The Lost Bastille (1 B). V posledních dvou zmíněných lokacích jsem zatím moc nebyl, tam mne výpravy teprve čekají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit