Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Člověk přečte recenzi, dozví se, že truhly jsou jinak a je lehce vylepšený audiovizuál. A taky jsou ty DS až masochisticky těžké a první boss si utrhne ruku. Číslovku jsem prozradil pouze a jen já, diskuze beztak řeší gamepad, a ty, občane, se pokojně rozejdi, nic se nestalo…
  • teď kradeš nick i mě? vrchol trapnosti
  • wenceslaus
    Já vím. Závidím možnost dělat dva plynulé pohyby najednou. Mortal Kombat mi přijde vhodnější z jinýho důvodu (mlátit do klávesnice komba prostě nejde tak dobře a přesnost tam nehraje takovou roli)
    To je o citlivosti, ale upřímě - muset se otáčet na víc tahů - to jsem nezažil od 90. let.
  • Zrovna DS je na Steamu velice slušně prodávaný, takže jde vidět, že většina si raději zahraje dobrou hru klidně i s gamadem a tady ty zakomplexované nuly zůstanou na forech.
  • He7he
    Svatý Václav

    Gratulace. Ale víš co, pravý hráč si uvědomuje, že rozdíl mezi gamepadem a K-+M je zanedbatelnej.
  • He7he
    A heleme ji zmatenou gumu. Dokaž, že jsem to já a řeknu, že gamepad je fuj. Fakt.
  • přesně... od určitý doby sem zaved brutální filtr, prostě hra, která mi nejde v 16:10 ve fullscreenu mi na HDD nesmí. Někdo si řekne, že se takhle ochudim o spousty super her, ale realita je ta, že se "ochudim" jen o totálně odfláklý porty, protože 16:10 prostě neni žádnej problém a když už se i na tohle vys**ou, tak jak asi zamakali na ostatních featurách portu? Takže jo, vyzkoušel sem si FC4, DS1&2 a já nevim co, ale díky ne
  • wenceslaus
    To nemůžu. Dohrál jsem na něm Diablo 1, Metal Gear, Resident Evil 1 & 5 a hrál spoustu dalších...
  • Takže mi chceš tvrdit, že dvě pidi analogové páčky, co mají rozsah pohybu tak půl centimetru na každou stranu, jsou přesnější než myš pohybující se aktivně po ploše tak 20x20cm? Zajímavé, co chytrého tam ještě máš? *1*
  • Proč ses přepnul z delO? Stejně tě každý pozná *1*
  • Tak ty analogy co zavidíš jsou ty věci s kterejma ovládáš hru. Mortal Kombat se na analogách hrát "nedá" od toho je tu D-pad. Jinak co je na myši výrazne horší je pohyb a zároven ovládání kamery kdy takové otočení o 180 je na tři tahy kdežto na gamepadu jen hýbneš páčkou.
  • wenceslaus
    Pokud někomu gamepad nevyhovuje tak to není zas tak pohodlný.
    Nemůžu si pomoct, ale absence optimalizace pro K+M na PC beru jako ukázku toho, jak moc jsou autorům hráči na téhle platformě ukradení.
    Chápu to u simulátorů, ale ne u akčního RPG.
  • Tak očividně ani neví jak se to jmenuje :D
  • A vo tom to je. Hrát na gamepadu strategii je nesmysl, ale mířit s ním v presu, vedle, vedle, uf na poslední chvíli trefa, to sakra zvedne atmosféru! Ztížené podmínky nejsou vždy od věci.
    Jestli jste někdo používal skutečnou zbraň, fakt to není jako myš a klávesnice. Tím nechcirříct, že by to bylo jako gamepad :-)
  • He7he
    Moc keců. Řekni, že s gamepadem neumíš a jsi prostě herní kopyto a hotovo...
  • Nehrál. Hodnotí. Klasika.
  • wenceslaus
    K RPG z pohledu třetí osoby taky. Prostě ta přesnost myši je něco, co mi citelně chybí a gamepad mi přijde vhodnější snad jen na hry typu Mortal Combat.
    Jediný, co gamepadu závidím jsou ty dva analogový ovladače.
  • nj, já to řešim tak, že to prostě hrát nebudu, dokud to neudělaj pořádně, okolo je spousta dalších skvělých her, kvůli kterým si gamepad kupovat nemusim *4*
  • delO
    už tvůj nick prozrazuje, co jsi zač, opravdu to není zakopnutí a spadnutí, ale prostě útok. On je dost lehkej, ale o tom tady ta debata není že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit