Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Tak samozřejmě, že je to vždy o tom, co komu víc sedne. Když ti vyhovuje klávesnice, tak není problém.

    Já spíš jen nechápu ty nářky "ta a ta hra se na klávesnici hraje blbě, vývojaři jsou lemplové a je to blbá konzolovka", místo aby ten člověk vzal do ruky gamepad a zahrál si to pohodlně a bez problému. Ale tak pokud někdo místo hraní chce radši nadávat a u hry se trápit....
  • nejspíš ceaseless discharge
  • no pokud si ho zabil 20x tak vis ze ma frontal utok po kterym zustane zaseklej v zemi a chvilu trva nez vstane, ta animace vypada jako kdyby zakopl a spadl. Jelikoz nedela nic jinyho nez ten utok tak s nim prakticky vubec nebojujes protoze do nej mlatis jen kdyz je seklej. *1*
  • já se taky na gamepadu něco nehrál, ale jediné v čem je lepší jsou sporty a bojovky.. u 3rd person mlátiček dám už raději přednost k+m
  • Nejedem, v recenzi je přímo zmíněno, že jeden z největších problému tohoto portu je ovládání
  • Fakt je, že lidi za svoje peníze rádi dostanou kvalitní zboží, poku by to vyšlo jako kvalitní odladěný port s přepracovaným ovládáním, jistě by se to setkalo s pozitivnějšími ohlasy, takto ať si trhnou
  • x_ander
    Ono jde o to, že hráči by měli vytáhnout hlavy ze zadku a ten gamepad do ruky někdy vzít. A to říkám jako především PC hráč. Investice do gamepadu není nijak závratná (sám už asi 5 let používám nějaký Rumblepad za pětikilo, a pořád parádně slouží).

    Zkrátka některé hry se na gamepadu hrajou líp. Netvrdím, že je to objektivní a plošně platné tvrzení a taky netvrdím, že někomu se i Dark souls nehrajou lépe na K+M, ale proč pořád ty nářky, že ta či ona hra je pro hraní na K+M blbě optimalizovaná, prostě nechápu.

    Jasně, v životě bych na PC nevzal do pazour gamepad na FPS nebo obecně jakoukoliv hru, kde se musí mířit. Ale na RPG mlátičku, jako je Dark Souls, je gamepad zlatý. Jedničku jsem hrál na PC právě s gamepadem a neumím si představit to hrát jinak. A pak je mi jedno, jestli K+M funguje dobře nebo špatně, jestli je to port z konzolí nebo lenost vývojářů atd. Prostě hru hraju pohodlně.

    Tak lidi přestaňte nadávat a za pár stovek si kupte gamepad. Zjistíte (jako já svého času), že na určitý typ her je to prostě daleko lepší než myš.
  • Jak k čemu. Pokuď hraješ RTS a FPS tak prosim, ale zbytek... každopádně jedem dost mimo téma. I když tedy K+M vs Gamepad je takové věčné téma.
  • delO
    kam spadl? Toho bosse jsem zabil snad 20 krát a nikdy nikam nespadl. Co jsi to zas viděl na youtube? Kam vůbec může spadnout?
  • delO
    PC= psací stroj, je logické, že chytřejší uživatelé budou mít k psacímu stroji, když chtějí hrát hry, připojený gamepad. Konzole = herní zářízení, čili nepotřebuje psací stroj připojovat. Je logické, že se optimalizuje ovládání pro herní zažízení a ne pro psací stroj...
  • Tak samozřejmě. Ale hry většinou portované z konzolí jsou prostě gamepadovky :) Ale to je uplně fuk, hlavní myšlenka byla ta, že opravdu neni potřeba bát se gamepadu. Ale tak zas, kterej PCčkář by chtěl taky hrát "konzolovky", že ? Takže to vlastně vůbec nemusí nikoho trápit.
  • 8???? ja sem cekal minymalne 10 jako ten mega koridor hit blackborne *10*
  • Myslis ten moment prekvapeni kdy vyleze gaping dragon, zakopne, spadne a necha se zmlatit ? Jo jo taky sem cekal boss fight a on se proste nechal zabit. *1*
  • wenceslaus
    Na gamepadu jsem se nahrál opravdu hodně a intuitivnější než K+M mi nikdy nepřišel. Spíš nepřesmý a trochu neohrabaný.
    Ale je pohodlný do gauče a o to jde. Zjednodušování prodává konzole. Proto se asi taky optimalizuje na gamepad víc, než na K+M.
  • Ta intuitivnost je podle mě o zvyku, mě se třeba 80% her lépe ovládá na K+M a dneska už neni problém dát hráči vybrat z více druhů ovládání a nechat ho zvolit, které mu sedne nejvíc, ale co čekat od portu, který funguje pořádně až po instalaci 3rt party modů
  • to nevím, Wasteland jsem nehrál ani na PC, ale pokud je port stejně zmršený jako port DS pro PC, jistě není co závidět
  • delO
    to je zábava číst nekonečné rozhovory, jak slunce zapadá na vychodě, les je na pravo a pak z toho vyjde takový brak jako je Pillars of Enternity. Dle mého je lepší si vzít knihu a ne herní škvár...
  • delO
    hele zloděj nicků je zpět... *15* Co je to RPG, vysvětli a vysvětli proč Souls nepatří pod akční RPG. Začni
  • jn ty hitboxy jsou naprd, ale co jsem viděl poslední video z Witchera 3, tak ty hitboxy jsou vlastně v DS2 v pohodě *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit