Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dark Souls zrovna hraju a muzu rict, ze tam je k videni castokrat designovy trolling a hra opravdu neni v nekterych mistech fer. Priklad za vsechny? Hodinu prochazite jednu z nejtuzsich casti hry, Giant Catacombs, vylezete ven, jdete po uzky rimse na kraji propasti, pred vami souper, druhej schovanej za stenou, kterej vas skopne dolu v moment, kdy se priblizite k tomu co ho vidite.
  • Nevis, o cem mluvis.
  • No to bych úplně netvrdil. Když pro NPC a hráče platí jiná pravidla.

    Třeba když stojíte v úzké chodbě tak tobě se široké útoky zasekávají o zeď ale zbraně NPC zdmi v pohodě prochází a mohou v úzké chodbě dělat jakékoliv útoky.


    I když ono opravdu to tvrzení záleží na tom kolik znáš her, že.
  • Co se tyce vymazlenosti grafiky, z tech videi, co jsem videl, na urcitych mistech vede namodovana verze a na jinych zase remaster. Co je ovsem nejvetsi rozdil je, ze remastr je extremne plynuly, na modnute verzi proste semtam propady fps jsou, plus povoleni 60fps doprovazi ruzne glitche. Remastr bude super koupe asi az na nej vyjdou nejake dalsi mody, ktere to dotahnou do konce pro ultimatni DS1 zazitek.
  • Psát komentáře o hře, ktara je na tebe moc těžká, úplnej workoholik
  • Za 25 let jsem odehrál her více nez dost a na takovéto hry nemám ani čas ani chuť se s u nich vztekat. Mám rozhodně důležitejší věci na práci.
  • EDIT: po kompletnim dohrání mohu potvrdit 1620p 60fps všude krom Sifa.
    2160p ve většině lokacích běží, ale při více nepřátelích a fullscreen efektech, třeba po zabití bosse už to zdaleka nedrží. (opravuju nepravdu :D)
  • Jack1947
    Já to taky nikomu neberu, někdo hledá vbe hrách trochu až moc přehnanou výzvu a pocit zadostiučení, já například ne jasně neusí ta hra bejt nějak extrémě jednoduchá ale tohle mi příjde je nastavené tak aby se hráč bud učil a nebo ne tedy je to přímo stavěné na přehnaně vysoké obtížnosti ze začátku ale to měla dříve a z éry PSx například valná většina her *3* Jinak to vyšla asi hlavně proto že to je i na Switch jinak důvod nevidím ( i když to jme spíše jinam).
  • MsRepulsive
    Právě naopak, férovější hru neznám.
  • Nic jsem o remasteru předem nezjišťoval. Souls hry patří k mým nejoblíbenějším a krom Demons Souls (protože jsou tam nemožný drop raty upgrade šutrů - mrknám na tebe Pure Cloudstone) mám ve všech dílech platinové trofeje. Takže jsem si dělal na remaster Dark Souls docela zálusk, ale pro mne je výsledek docela zklamáním. Doufal jsem, že když už se s tím dělají, že to vezmou z gruntu a přemodelujou hru do enginu použitém pro Bloodborne a DS3. Dost mne mrzí, že hru jen přeleštili. Tím pádem to pro mne ztrácí význam a můžu si s klidem znovu projít PC verzi na steamu, nebo PS3 verzi. U té PC se asi s mody dopracuji ke stejné kvalitě obrazu jako v té přeleštěné remasterované.
  • To moc starej nebudeš když ti tohle přijde těžký. Dark Souls nejsou těžký, naopak maj odladěnou a napínavou hratelnost. Ne jako Batman, Darksiders nebo Mad Max, kde zavřu oči a mačkám a pak si jen vychutnám outro
  • Super věcička pro swiče.
    Poprvé co se těším na služební cestu.
  • ojko mas nejaky duševní problém?
  • Blbě se to popisuje. Dark Souls nebo Bloodborne totiž není v zásadě trapně těžkou frustrující hrou. Není to psotavené na bulletsponges protivnících, neviditelných pastí apod. Ta hra ti akorát neodpouští omyly. Pokud ji budeš hrát button mashing stylem, tak umřeš u prvního protivníky. Musíš se naučit využívat všech možností hry. Pak je to velice jednoduché a budeš tam běham v pohodě. V těch hrách lze v pohodě hodiny běhat bez umírání. Jen prostě nesmíš naběhnout do skupiny protivníků a začít bušit do jednoho tlačítka (což třeba stačí ve Witcherovi). Jak se ti souboják dostane do krve, budeš mít problém hrát jiné akce :-D Ty hrou těžké jen tím, že jsou jiné a musíš si zvyknout, co od tebe čekají.
  • Witcher 3 má 250 Goty. Sakra, podle logiky femtrola bych i řek, že Witcher redefinoval ARPG: Tolik goty, to je kolik "odborníků, co píšou odborné články"? Určitě aspoň 1000, když goty dávaj herní rdakce. Nech si chutnat, vlastních ***, ty odborníku, co si tahá fakta z paty a vše ví líp jak wiki. Neskutečnej zoufalec.
  • Mimochodem, jednoduchý důkaz, že to o redefinici ARPG je naprostý blábol soulsboyů:

    Série Witcher. Typické ARPG, s DS to má kulové společné krom 3rd person boje, což má pomalu každé druhé ARPG a přesto to má lepší prodeje a víc goty, než všechny DS dohromady. Jak je to možný? Vždyť Witcher není "souls-like" (čti kopie DS, s žánrem to nemá nic společné)

    Hmm.. to vypadá.... to vypadá, že DS redefinoval velký kulový. To jen pár fanatických jedinců si to přeje a cpe to každýmu jako fakt, že je to nějaká revoluce. Přitom je to jen jednooký král mezi slepýma = těžká hra po dlouhý době a fanatici z toho maj revoluci...
  • Hele, psychopat femtík pokračuje ve svém záchvatu. Samozřejmě bláboly a pokračování v polemice o důvěrohodnosti wiki. Kašpárek fanatickej nemá nic, opět mlátí slámu. Opět. :D Nic nedokázal, žádný relevantní zdroj. Fail. :D

    "odborný článek na odborném webu je mnohem zásadnější než informace na wiki"

    Hahahahaha. Failík.To snad ani není možný, co to plácáš. To není žádnej odbornej článek, ale NÁZOR A ÚVAHA nějakýho hráče/revenzenta
    Co to meleš? Odborné články píšou odborníci a maj je kvalitně odzdrojovaný. Kde si dokázal, že je ten človek odborník? Má na to papíry? Je to odborník na herní historii? Historii RPG? Design RPG? ODKUD TO MÁ ODZDROJOVANÝ? Kde si to prokázal? Plácáš z vody. Pěkně sis nahrál na fail, kašpare. Trolíku, dej mi zdroje ze kterých ten člověk bere informace v tom "odborném článku". Čekám.

    Co se týče cz wiki, tak opět fail. To byl důkaz, že roguelike je ustálený žánr, má wiki i na cz. Souls-like nemá nic nikde, protože to není žánr, je to jen trend haha. Takovej diskuzní failtroll jako ty, to sem nazažil.

    Mimochodem, k tomu tvýmu failu a *** do úst o učitelce dějepisu a wiki. Ty si určitě psal ve škole práce a čerpal si z blogu a úvahy nějakýho randoma a ucitelka tě pochválila, že si nepoužil wiki, ale "názor" od někakýho recenzenta. HAHAHAHAHA. Hele, failíku femtíku. Proč vůbec existuje wikipedie a encyklopedie, když máme tvoje odkazy na random člověka x z webu y. Stačí přece nahradit encyklopedie tou stránkou nebo jeho emailem, on vše ví. Vše co řekne jsou fakta a nepotřebuje zdroje. Haha, ty si fakt neskutečný jelítko, to je mimo moje chápání. Mimochodem, pořád čekám na tu přesnou definici soulslike tro*le. + Doomovky a Diablovky. Co všechno hra musí splňovat, aby to byl "žánr" soulslike. Samozřejmě ofc. obecně stanovená definice, TAK, JAK TO MAJ VŠECHNY ŽÁNRY TRO*LÍKU FANATICKEJ, ne nějakej článek, co si kdo myslí.
  • Draken69CZ
    Karel: možná už jsem v tom strávil moc času a nevidím to, v čem ti přijde nefér?
  • Souhlas, ale co máš proboha v hlavě za problém s mladejma komunistama?
  • co na ní není fér??? Asi to, že v totální tmě nevidíš, co? Nebo, že přetíženej, chodíš pomalu, co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit