Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davat zdarma hru u ktere se musi udrzovat servery a nema mikrotransakce mi prijde trosku mimo. Ale chapu, PC hraci chteji vse zadarmo, krast uz tak dobre nejde tak otravuji ze chteji zdarma..ostuda neskutecna..fuj.
  • Já bych to lidem na PC dal zdarma, jak to bylo u Bioshocku
  • osobne bych to vubec na PC nevydaval, hazeni perel svinim..(jenze to by se PC komunita pokakala a zase musela sepisovat petice at to vydaji i na PC, stejne jako u zakladniho vydani). nafrfnany pc hraci..bleh..nasr*t jim.
  • Draken69CZ
    Když si koupíš remaster tak ti původní hra zmizí?
  • Draken69CZ
    Přitom nejhorší díl.
  • recenzent tedy chtel remake jak to tak ctu. Protoze remaster je presne to co tato verze DS splnuje, do puntiku. Jen opravdu malo remasteru se muze chlubit necim vic.
  • raisen
    20 euro za nový bonfire, možnost užít duše po více kusech naráz a prý lepší textury, to se mi zdá moc pro hráče, který původní hru má. A v Blighttownu u mě žádné problémy nebyly s DSfixem. Navíc se mi zrovna nechce podporovat produkt, který je očividně odfláknutý.
  • Vrchol série Dark Souls je Ringed City, Bloodborne pak nabízí jiný zažítek stejně tak Nioh, autor v tomhle značně mimo. JInak jak už jsem psal, tohle si nezaslouží vaše peníze, radši to dejte někomu na čučo...
  • Pravda no, prvni zahrany dil je ten nejoblibenejsi...ja hral/dohral prvni dvojku a mam ji nejradeji :)
  • Po několika letech první hra, kterou jsem si stáhnul z warezu, abych si ji vyzkoušel, zda ji chci koupit nebo ne, abych nepřišel o původní verzi. Odehrál jsem to až do zazvonění na první zvon a pak odinstaloval a nechám si původní verzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit