Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 4K postradá smysl, že spousta textur je rozmazaná, to pak ve 4K "vynikne" ještě více, ano je to nejlepší verze, ale pořád dost málo za ty peníze.

    https://www.youtube.com/watch?v=uCoP3X0jFEU *9*
  • Jo jo. remca se jen na PC, jako obvykle...uz zapomeli jak si museli tu prvni DS vyprosit peticema..
  • Ale to neni 1:1 port, jako fanda by jsi to mel vedet. 60fps, 4K. lepsi nasviceni, textury, zmeny v ovladani atd. To ti prijde 1:1 port? 90% remasteru je to same i daleko horsi. Ale jetsli hrajes na PC tak se nema asi cenu dohadovat, tam to je jak hlavou o zed.
  • měl by sis držet linku narace, protože není to dlouho, co jsi tu vyhlašoval, že loňsky port této hry na PS4 byla pro tebe hra roku. Ta hra je dost fajn, některými věcmi je právě podobná Souls, takže drž si svou linku :)
  • Undertale? Musel som si to vygoogliť a toho teda fanda určite nie som.
  • píše fanda undertale? Nenech se vysmát...
  • Jen pro ty co to obhajují, že to není remake, tak tu máme i příklady remastrů, které jso pozměné, že si cenu obhájí, např. CoD 4 vypadá několikanásobně lépe a je to remaster, Skyrim taky vypadá lépe o něco lépe a mohl bych pokračovat. Dobře víme, že Namco je stejně nenažrané jako Konami. Opravdu škoda, že tuhle sérii vlastní zrovna tihle. Nevím, třeba to posralo QLOC, nebo QLOC nedostalo rozpočet, to už je jedno, jen to vypadá, že rok dělali to, co jeden člověk 24 hodin. Smutné. Piší samozřejmě jako fanda série, který by kupoval hned, kdyby to nebyl 1:1 port.
  • myslím, že není nějak těžké si najít, že na tom výhradně dělalo polské studio QLOC, původní vývojáři(FS) na tom samozřejmě nepracovali, ti s velkou pravděpobností dělají Tenchu.
  • SalemCZ
    teď si vem že třeba já hraju na notebooku často a nevím jestli remaster má stejný HW jako původní hra.
  • ucho
    to jsou jen dva pohledy na věc. tedy jak přistupovat k podobným verzím. jestli s ohledem na tu předchozí nebo ne. u jednoho přístupu pak nemůžeš dát logicky horší známku než u předchozí verze, protože ta hra prostě horší není.
    a také je potřeba si uvědomit smysl vzniku remasteru. ta hra vychází nově na PS4, kde doposud nebyla. a jako vždy jde hlavně o zprovoznění dané hry na tom dalším systému. u PC taková verze trochu postrádá smysl, protože změny jsou zanedbatelné. z pohledu uživatelů PS4 jde o vydání starší hry na novější systém a není důvod za to nechtít peníze.
  • MickeyMutant
    Zdá se, že je opravdu něco shnilého ve světě herní kritiky, když si podobný remaster z momentálně 24 recenzí na Metacritic odnáší průměr 86/100. Kdyby se dožil TotalBiscuit v plné síle, jistě by k tomu měl nějaký pěkný komentář.

    Originál, který stál polovinu remasteru a který už dnes byl se všemi záplatami a hlavně DSfixem takřka bezvadný, samo sebou ze Steamu zmizel začátkem května. Dík FromSoftware nebo Bandai Namco či kdo v tom má prsty*9*
  • Já hrál první DS2, potom DS3. Starou DS1 jsem nikdy nehrál, takže za mne jsem rád, že přišli s remastered verzí. Koupil jsem si ji a nelituji toho :-)
  • Urobiť neohrabanú sekačku, dať tam otrasný systém checkpointov a urobiť z toho 6 hier je vážne umenie. Zvláštne, že sa idete pokakať, keď hra má zlý príbeh, táto nemá žiadny a zrazu to nevadí. Herná komunita hodne zdegenerovala.
  • SalemCZ
    proč si mám kupovat hru kterou už mám. Já si myslím dokonce že by mělo být jedno kde tu hru koupíš, ale měl bys ji mít dostupnou všude. Když koupí na Uplay hru tak ji chci hrát i na PS.
  • Asi to byly jen rummors, ale riskovat jsem to moc nechtěl, zvláště poté, co Prepare to Die ze Steamu zmizel :)
  • nope
  • ja znam vic lidi co to maji jako ja nez naopak, takze ano vyjimky se najdou:)
  • Draken69CZ
    Většinový názor, ale výjimky se najdou.
  • Pan recenzent nechápe rozdíl mezi slovy „remaster“ a „remake“...
  • Subjektivni, ze mne je taky dvojka nej, a to jsem ji nehral prvni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit