Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt dost super videorecenze na fakt dost super hru! Lukáš se rozjel *1* *14*
  • Fakt dost super trapny pane Grygare
  • residentevilfans
    Za 1. Proc tak kritizujete ze nekdo rekl fakt dost super (a jak to bylo mysleno?)!ubohost.
    2.Chytraci ukazte svoje videorecenze!
    3.Ze jse to lepe hraje na gamepadu je blbost 26h odehrane na mysi a nestezuju si!
    • K bodu 3 zopakuj si zvratná zájmena a nesnaž se bejt spisovnější než to jde...
    • Kein
      K bodu 2. Tvá logika je úmorná. Pokud řeknu, že se mi například nějaký automobil nelíbí, budu také muset sestrojit svůj vlastní? A pokud ano, proč bych měl, když jsem například pokojový malíř? Je to jednoduché, je tu nebízen hotový produkt a lidé zde, ber je třeba jako "klienti" jej hodnotí podle toho jak na ně působí, nikoli proto, že by tvrdili, že to udělají lépe. Někomu se to líbí, někomu ne, tak to je a vždy bude. Přijmi to a nebukanýruj tady lidi, kterým se to nelíbí.
      • residentevilfans
        Zase to tak neprozivej *1*
        • Kein
          No já nejsem ten, kdo nám zde seslal tři body absolutní pravdy. *12*
          • residentevilfans
            ale ja nejsem nejaky nutic moji pravdy! *12*
            • residentevilfans
              opravdu ne uz budes klidne spat ? *7*
            • Kein
              Opravdu?
    • Kronoss1
      Bod 1 - Kdyby to řekl jen jednou. *7*
      Bod 2 - Proč?
      Bod 3 - Věc vkusu, ale pak to nejsou pravý PCčkáři. *5*
      • Hele a věřil by jsi, že mnozí z nás nechtějí být "pravý" pcčkáři? *5*
        • Podporujte konzole , a dál brzděte pokrok *16*
          • ZvacA
            Ty jsi taky ucho kamaráde. Gamepad k PCčku je naprosto klasickou a samozřejmou výbavou a pokud je hra, která se mi na PC ovládá lépe s gamepadem, tak ho využiju. Přemýšlet o tom, že jsem tím v očích některých šašků porušil " PC dogma " a podobný dnešní hovadiny, naprosto vrásky nikomu dělat nemusí.
            • RavenHolm
              Přesně tak. Kdyby o mně někdo řekl, že jsem PC hráč, tak se budu stydět. Ano na PC hraji nejvíc, ale jakožto Hráč Videoher se neomezuji na nějakou platformu. V mých očích jsou jedinci, kteří se ke klávesnici/myši modlí a PC je to jediné správné pro ně, stejný hráčský odpad jako jsou xbox/ps3 fanboyové. Všichni jsou jako haranti na jednom pískovišti a jediné co dělají, že se hádají čí písek je lepší.
    • Bod 3. není blbost, ale věc vkusu.
      • residentevilfans
        Ale proc si porad vsichni stezujou *7* .Radsi napiste nejake zazitky ze hry nebo nejake tipy a triky! *5*
        • Kein
          Máš pravdu! Všichni ať si ihned zalepí pusy a budou pět pouze ódy! Tak je to správné! Tak to má být! Ještě bych zavedl nevolnictví.
          • residentevilfans
            To nikdo nechce jenze jedno je bavit se o hre a pak si jen stezovat.Schvalne kolikrat spocitas kolik opicek tady napsalo to same co rekl v recenzi napadite komenty opravdu !
            • residentevilfans
              a to je duvod napsat do kazdeho komentu co rekl nekolikrat v recenzi to je baveni se o recenzi ?
            • Kein
              tady se ale bavíme o recenzi.
        • Kronoss1
          Já to nehrál, ale videorecenze je zážitek sám o sobě.
  • Asi do toho půjdu, vypadá to totiž "fakt dost super" *15*
    • Keyz
      Fakt dost super jsem u toho neříkal ale hra je zábavná :)
      • *1*
  • Kronoss1
    No, to je zase jednou perla. To má být vtip? To má být jako videoRECENZE?? To snad nemyslí Grygar vážně. Na to se sice dá dívat, ale nedá se to vůbec poslouchat. Lukáš Grygar přišel na nové slovo nebo co, že tam pořád opakuje frázi: ,, Fakt dost super". Co to má jako být? Další věc je jeho výslovnost a ta je na hodně slabé úrovni. Kdybys něco anglicky uměl, což bys měl, protože ta hra je v angličtině, tak bys nevyslovoval anglická slova jako dítě v mateřince.
    Suma sumárum, videorecenze je strašná, komentář ještě horší a výslovnost úplně nejhorší. Jediná dobrá věc je, že se to dá vypnout.

    Edit: Hned vidím mínus a musím se ptát proč. Místo mínusů spíš napište, s čím nesouhlasíte.
    • smejki
      "kdybys něco anglicky uměl, což bys měl, protože ta hra je v angličtině, tak bys nevyslovoval anglická slova jako dítě v mateřince"
      bullshit. zaparafrázuji si. kdybys pracoval v multi kulti prostředí, kde se mluví anglicky, ale nikdo není rodilým mluvčím, věděl bys, že drtivá většina lidí, ač má bohatou zásobu a zná anglickou gramatiku, si ponechává těžký přízvuk a kdeco vyslovuje blbě. lukáš by měl vyslovovat líp, páč mluví k masám. neukazuje to ale vůbec na to, jak moc dobře umí anglicky. *2*
      • Kronoss1
        Podle mě, když člověk umí dobře anglicky (ano i přízvuk se tam počítá), tak by měl vyslovovat jinak/lépe, než ten, kdo se učí prvním rokem. Já bych jeho výslovnost nepustil přes pusu, protože by mi to ani nešlo, tahá to nehorázně za uši.
        PS: Tím multikulturním prostředí myslíš co? Jaký obor?
        • smejki
          třeba ve firmě, kde dělám, je 7 německých švýcarů (včetně jednoho polsko-francouzsko-německo-švýcara), 2 francouzští švýcaři, 1 italský švýcar, 1 quebečan, 1 newyorčan, 1 čecho-švýcar, 2 severoněmci, 1 srb, 1 chorvat, 1 nor a 2 češi (včetně mě). přízvuk a občasné problémy s výslovností nemají se stupněm znalosti jazyka nic společného.
          • Kronoss1
            Ok, to beru.
        • A co vyslovuje tak špatně tentokrát? Už je z toho takový evrgrýn...
          • Kronoss: Ahá, tak pán je evidentně zkušený lingvista se zálibou v anglických přízvucích. A my už si začínali myslet že jsi nějaký dvanáctiletý děcko, co už ani neví na co všechno má pičovat.
            • Kronoss1
              Jak si máš tu větu vyložit? No, tak, že mu dávám za pravdu o těch přízvucích. Já jsem se tě neptal jak jsi došel na svoje vydedukované poznatky z mých příspěvků a určitě nejsem expert na všechno ani náhodou. Brát vážně nemusíš pokec s kamarády, ale pokud si myslíš, že veřejně dostupná recenze by se neměla brát vážně, tak pak si můžeš říct v televizi, co chceš a když se to někomu nebude líbit, tak jen řekneš: ,, Neber to vážně". A i tohle je v pořádku, klidně to prosazuj. Já si jenom myslím, že člověk, který se nazývá novinářem a jehož články a videa jsou veřejně přístupná, tak tento člověk a jeho články by měli být brány vážně. Samozřejmě to nemusíme hrotit, ale to by u té videorecenze nesmělo být napsáno recenze, ale pokus o vtip. Pak jsme v zcela jiné situaci. Bohužel tomu tak není a z nadpisu nepoznáš, jestli se jedná o seriózní příliv informací nebo jen o pokus o chabý humor, který někteří lidé považují za sofistikovaný.
              Jinak, komu jsem nadával? Že jsem řekl ku*va a ho*no? Ano, ale to nebylo míněno na osoby, takže tvé pozorování je mylné.
            • Recenze se ti nelíbila. OK, chápu. Ale teď se bavíme o údajných chybách v anglické výslovnosti. A jak si máme vykládat větu ,,Existuje mraky přízvuků, ale to by musel Grygar nějaký z nich umět'' ? Vyznívá to buď tak, že všechny ty přízvuky znáš, anebo tu prostě na všechno pičuješ. Jak jsem došel k názoru že jsi děcko? Jednoduše, stačí se podívat na tvoje příspěvky zde v diskuzi. Děláš tu ze sebe experta na všechno, všechno bereš moc vážně a dokonce zacházíš až do nadávek.

              Tímto se s tebou loučím. Přeji hezký den a pozdravuj maminku *4*
            • Kronoss1
              Nejsem ani lingivsta, ani děcko, jestli se ti recenze líbila a přišla ti vtipná, tak prosím, ale to nic nemění na tom, že je jedna z jeho nejhorších recenzí.
          • Kronoss: Tak jo, dal jsem si tu práci a našel Tolkienův názor na výslovnost jeho vlastního jména. Předpokládám, že když je to jeho jméno a on navíc univerzitní profesor - lingvista, tak netřeba dokazovat více, že. *3*

            The Letters of JRR Tolkien: Letter #347
            I am nearly always written to as Tolkein (not by you): I do not know why, since it is pronounced by me always -keen.

            Čili tolik k tomu. Shadow jak jsem řek vyslovil trochu humpolácky, hlavně ten konec je nezřetelný, ale už jsem slyšel mnohem, mnohem horší výslovnost od rodilých mluvčích. War jsi uznal a Kratose víceméně taky, takže jsi měl blbě 3 ze 4, shadow ti částečně uznám. A včíl nad tím mudruj.
          • Kronoss1
            Ty to nevíš?? God of War, Kratos, Tolkien, Shadow. Jako fakt ne dost super.
            • Kronoss1
              Shadow správně nemá, u Tolkiena je krátké "i", War má vlastně správně ("a" tam opravdu být nemá, já myslel, že ho tam má), když jsem se teď na to koukl znovu, Kratos kdyby to vyslovoval jako řecké slovo, tak dejme tomu, kdyby anglicky, tak špatně.
              Existuje mraky přízvuků, ale to by musel Grygar nějaký z nich umět.
            • Kronoss: Spíš blbě slyšíš. Shadow má správně (mohl si dá víc záležet, ale mnoho rodilých mluvčích by to odfláklo ještě víc), Tolken se vyslovuje [tohl-keen, tol-], takže í tam je, War vyslovuje správně (rozhodně tam nemá a! to vůbec nevím, jak jsi na to přišel) a Kratos může vyslovovat jako to řecké slovo, čili tak, jak to řekl, maximálně s dlouhým a. Takže vo čem tady točíš?

              EDIT: Aha, on existuje akorát jeden přízvuk. *7* *7* *7* No to je revoluce, to bys měl nechat zapsat do všech učebnic angličtiny a na britských (a v rámci nich welšských, skotských...), amerických, kanadských, australských a kdovíjakých jiných univerzitách ti za to taky určitě poděkují. *7* A co teprve když se lidé ze všech společenských skupin dozvědí, že vlastně existuje jenom jeden přízvuk. *7*
            • Kronoss1
              Důraz?? Jaký ku*va důraz?? Tam nešlo o "r", ani v nejmenším.
              A když už jsem u toho, nemá, najdi si to bouráku .. ale víš, co, já ti sem dám odkaz http://www.youtube.com/watch?v=DFcjBzP7H-E

              Dworkin: V čem? Hele, já ti to nedokážu popsat. Shadow se vyslovuje jinak, Tolkien je špatně, tam "í" nefiguruje, War neni "var", Kratos se nevyslovuje jak se píše. Stačí?

              Edit: Nejsem Dworkine, poslechni si to znovu, tam neříkají Tolkín. A neboj, já se v tomhle určitě neztrapním, zrovna v přízvuku jsem si hodně jistý.
            • EDIT: Tak jsem si to schválně poslechnul a myslím, že seš na cestě ke kolosálnímu ztrapnění, protože minimálně toho Tolkiena má na jedničku s hvězdičkou. *5*
            • Aha. Takže p*čuješ do malicherností. Prostě nedal důraz všude, no a? Za uši to občas táhne, ale nijak dramaticky. A Tolkiena má správně, když už jsme u toho.
    • 13_11
      Kdyby to video dělal kdokoliv jiný, pravděpodobně by to pro většinu asi i trapně vyznělo. Jenže to video dělal Lukáš Grygar, tudíž je to celé sofistikovaný humor. Tolik k vysvětlování.
      • Kronoss1
        Humor? To, co jsi napsal je humor.

        Edit: Malinko to rozvedu. Pokud je trapný humor Lukáš Grygara pro tebe sofistikovaný humor, tak je to hodně smutné. Mně to vtipné nepřišlo a sofistikované už vůbec ne. Sofistikovaný humor měl Holzmann a Šimek.
        • Nic proti Holzmanovi, nebo Šimkovi ale prostě nechápeš pojem sofistikovaný humor *3*
          • Kronoss1
            Hele, asi ne, ale jestli tohle byl sofistikovaný humor, tak já jsem čínský bůh srandy a sexu. Teď vážně, to, co předvedl Grygar měl být humor? A ještě k tomu sofistikovaný? Vážně??
            • Kronoss1
              Já beru, že je to víceméně individuální, ale já jsem v té recenzi humor nezaznamenal, ani náznak ani nadsázku.
            • Humor je dost individuální záležitost, nemusíš se pokaždé válet po podlaze, někdy stačí pozdvižené koutky úst. Kaufman měl svůj humor založený vyloženě na trapnostech, které v celku vyznívaly komicky. Ale hlavně mi z tvých reakcí připadne, že máš absolutní nedostatek smyslu pro nadsázku.... *3*
            • Tím fakt dost super se myslím trefuje právě do těch nagelovaných Justinů jak píšeš, takže na tebe to byl humor zjevně sofistikovaný až příliš *5*
    • S čím tu lidé nesouhlasí? Evidentně s tvým názorem *1* ... to snad můžou ne? *5*
      • Kronoss1
        Jéžiš, co by nemohli. Jsme ve svobodné zemi.
        • Tak se tak neptej *1*
          • Kronoss1
            To se nemůžu zeptat? Co je na tom špatného?
            • Kronoss1
              Špatně kamaráde, nikdo tady nevyšiluje, ale když podle tebe nežijeme ve svobodné zemi ..
            • Tak já ti to zjednoduším:
              Ty nevíš co mínus, ptát se blbě. Dostat odpověď, ty vyšilovat. BcJazz má nadhled. Ty nechápat.

              Stačí to? Jednodušejc to už nejde.
            • Kronoss1
              Trochu se ztrácím.
            • Špatná je tvoje následná reakce.
  • mirekdusinojc
    Vy ste s Petrem Proškem jeden za 18 a druhej bez dvou za dvacet. Povedené
    • Kronoss1
      A to si říkají novináři. Ho*no, žádný novináři to nejsou.
      • Gojira
        Rozhodně lepší než ty *3*
        • Kronoss1
          Já si ale neříkám novinář bouráku, ani si na něj nehraji.
          • Ale jako kritik by ses možná uchytil *15*
            • Kronoss1
              Asi taky ne.
  • Ten článok pri videu, to sú ale kecy, všetko čo ste Darksiders II prepáčili si zlizne Dark Souls však áno, komixová grafika je pre niektorých hráčov neprekonatelné mínus, ešte tak ako napr. Malý Boh z ABC. Verdikt: Ani túto hru som neukradol.
  • Trapná hra pro trapné hráče
  • Kein
    Nemít to tu komiskovou stylizaci, tak bych si to i zahrál.
  • lukáš vynašiel nový herný žáner: FDS-ka :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit