Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě velice dobrá hra, která si vzala dohromady z Divil My Cry, Resident Evil a God of War velmi mnoho věcí, vše se smíchalo dohromady a máme tady velice slušnou řežbu, navíc v cz.
    Za mě 8,5/10
  • hra je velice dobrá
    zato tahle recenze stojí za H a tím nemyslím hodnocení ale obsah
    a příště prosím nesrovnávejte každou rubanici z GoW
    protože GoW je mainstream hloupá hra pro tuponě a Darksiders má víc co nabídnout
  • výborná hra, to že tam píšete že recenze platí i pro PC si zrušte. Koho z PCkaru zajímá naký porovnání z GoW....
  • Rozhodně jsem od téhle hry nečekal kdo ví co, ale bavila mě, hrát za obrovský hovado s ještě větší mečem a zabíje démony...krása :) bossové príma, komba taky...ale pak jsem někde zakysl s hrátkama se zpomalováním času a po nějaké hodinové snaze něco přeručkovat mezi břity jsem se na to vybodl :)
  • Zajimalo by me na jakou obtiznost pan Klein hral, kdyz byl zvlast ze souboju s bossy flustrovan a musel je casto opakovat. Ja hral na normal a souboje zvlast s bossi mi prisli hodne lehke (za celou hru jsem umrel 9) a to se nepovazuju za zadneho hc hrace. A na ovladani mys+klavesnice bylo videt ze si s nim tvurci dali opravdu praci, nemam mu co vytknout.
  • Aha pan recenzent a já jsem hráli naprosto jiné hry. 7/10? Blbej v vtip.
  • No myslim ze Pan recenzent to trosku stym porovnanim prehnal. My na PC nemame gods of war, ak teda myslel tuto hru, takze mi to pride trosku odveci. Vlastne na PC takychto hier ani moc nemame. U mna 8/10. *1*
  • Pete.palis
    9/10...nápaditá akce, která nenudí;)
  • Musím uznat, že souhlasím s výše uvedenými reakcemi. Už z toho důvodu, že na PC tolka akčních edventur nevychází, co do PC verze, určitě bych dal 9/10 už z důvodu právě zmiňované minimální konkurence v žánru. U konzolí už je to s výběrem asi někde jinde. Každopádně jediné co jsme o hře věděl, bylo pár screenshotů z kdysi asi před půl rokem, když byla hra odhalena. Potom co jsme hru spustil s tím, že no tak uvidíme, jsem byl opravdu mile překvapen, jelikož hru podobnéího charakterz jsem si takhle parádně zahrál naposledy kdysi ještě na PSX. U mě s hrou spokojenost.
  • NonSuch
    jj, taky bych souhlasil s Marvinem, nic jsem od toho necekal ale byl jsem prijemne prekvapenej
  • Pro opravu - ten film byl Apollo 13:p
  • Absolutny suhlas s Marvinom, pre mna akcia roka, zasluzenych 9/10.
  • Me jako konzolovymi mlatickami nedotceneho hrace titul Darsiders nadchl. Ovladani na klavesnici s mysi je paradni a spoustu portu by si mohlo vzit v tomto ohledu z Darsiders priklad. Hru jsem sice jeste nedohral, ale jsem tesne pred koncem a s zadnym zakysem v podobe nezdolatelneho bosse jsem se nesetkal. Ani ty "logicke" hadanky nekazi (az na 2-3 vyjimky) zazitek z plynuleho hrani a me osobne dost bavily treba hratky s portaly ala hodne zjednoduseny Portal. Hra (pravdepodobne) vykrada co se da, ale ja se jednoduse bavil. Darksiders je pro me velke prekvapeni a pravdepodobne nejlepsi mlaticka na PC, jakou jsem zatim hral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit