Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemate nekdo save do hry jestli jo muzete mi je prosím poslat na email orlando025@seznam.cz
  • Zajimalo by me na jakou obtiznost pan Klein hral, kdyz byl zvlast ze souboju s bossy flustrovan a musel je casto opakovat. Ja hral na normal a souboje zvlast s bossi mi prisli hodne lehke (za celou hru jsem umrel 9) a to se nepovazuju za zadneho hc hrace. A na ovladani mys+klavesnice bylo videt ze si s nim tvurci dali opravdu praci, nemam mu co vytknout.
  • Rozhodně jsem od téhle hry nečekal kdo ví co, ale bavila mě, hrát za obrovský hovado s ještě větší mečem a zabíje démony...krása :) bossové príma, komba taky...ale pak jsem někde zakysl s hrátkama se zpomalováním času a po nějaké hodinové snaze něco přeručkovat mezi břity jsem se na to vybodl :)
  • hra je velice dobrá
    zato tahle recenze stojí za H a tím nemyslím hodnocení ale obsah
    a příště prosím nesrovnávejte každou rubanici z GoW
    protože GoW je mainstream hloupá hra pro tuponě a Darksiders má víc co nabídnout
    • Ano, na PC má určitě víc co nabídnout, protože takových her tam moc není. Nicméně psát že "GoW je mainstream hloupá hra pro tuponě a Darksiders má víc co nabídnout " je dobrý vtip. Je mi jedno, že se něco kopíruje, kde taky ne, ale největší slabinu vidím v charismatu hlavního hrdiny Darksiders.
  • Pro mě velice dobrá hra, která si vzala dohromady z Divil My Cry, Resident Evil a God of War velmi mnoho věcí, vše se smíchalo dohromady a máme tady velice slušnou řežbu, navíc v cz.
    Za mě 8,5/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit