Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Věřím, že nás čeká ještě datáč čistě pro Ciri, kde půjde o ten medailon. (Bruslení by bylo supr)...
    • Ano ,ako to vieš lebo nie si tak celom ďaleko od pravdy, do nového roku je ešte pol rok (vianoce) a jedno obdobie pred firmou začína až budúci rok medzi rokmi 2017 až 2021, čiže definitívne labutia pieseň na našu hru a aj pracovníkov hry, prichádza až v januári 2017, ale momentálne teraz nevime ani by som nemohol povedať čo bude zač ta druha hra po Cyberpunku, i keď je vážne možne že ho ešte predbehne, všetko dobre
      • KrPa
        Komplet nova hry by taky mohl byt jen o Ciri jako hlavni postavou.
        • Nejlepsi by bylo kdybyste si postavu mohli vytvorit sami, jako v kazdem rpg. Vedmaka byste pak mohli potkat jako pribehove npc nebo nabrat jako spolecnika do party.
          • Tvořit postavu v zaklínači, který je řízený příběhem, je blbost. O tom společníkovi v partě jak mluvíš, ani nemluvě. Zaklínač a Dragon age jsou 2 odlišné hry (oboje jsou btw me oblíbené).
            • Příběhem z knížky* špatně jsem to vysvětlil.
        • Lepsi by byla hra o tom, jak vyvrazdili Kaer Morhen. Nemuseli by byt tak svazani a mohli by navazat pomstou Vesemirova mistra.
  • Škoda, že je to poslední datadisk, hodil by se nějaký poslední, doopravdy rozlučkový... Něco ve stylu Mass Effect: Citadel. Kde by se sešly postavy z minulých dílů a pár zajímavých postav z knih na které se v sérii dosud nedostalo na poslední šílenou jízdu s trochou humoru a sebeironie... Dokončily by se neuzavřené dějové linky - Iorveth, Saskia, Cirin amulet od Vesemira, který ji šlohla ta čarodějnice etc...
    • Absence Iorveth, Saskie mě fakt mrzí... hlavně totálně vyšuměl hlavní problém 1čky a následně i části 2ky (Nelidi vs. Lidi) jako fajn válka to překryla, ale stejně...
    • Je to ne. To bylo tak trapné....Pro ME se to hodí. Ten na tom staví ale do Witchera?
      Nemusí být vše ukončené i otevřený konec je konec a když postavy končí různě v různém čase je to lepší, zajímavější a více tomu věříš.

      Než když se sejdou někde pokecají a konec. To je...Divný. Prostě hraješ, nějaká postava odejde v dalším díle není a pak to dohraješ a vzpomeneš si jak to vše bylo anebo se to napíše. Supr. Tomu věříš.
    • Možno niečo sa rysuje, ale bez Geralta už , uvidíš ( prvá hra vo svete za niekoho iného )
      • No, on svět Zaklínače potenciál k spin-offu má. Nemáš k tomu nějaký zdroj?
    • Tú vinicu čo bude mať Geralt, tak bude mať aj pokoj pre hostí.. ak si to dáš opraviť (vylepšiť), tak ti tam prídu do domu kamaráti (zatiaľ sa vie o Triss/Yenn podľa hráčovej voľby) a že aj závisí to od toho, či to bude hrať človek počas hlavnej príbehovej línie hlavnej hry alebo až po ukončení hlavného príbehu..
      • Preboha, to koho baví dávať ľudom tu, ktorí sa snažia mať normálnu diskusia mínuská? Napríklad ja som v mojom predchádzajúcom komentári v podstate len prepísal informácie priamo od vývojárov, tak prečo niekto má potrebu dať takému komentu mínusky? Fakt sú to len tí "akože" fanúšikovia Dark Souls či kto? Niekto napíše, že sa teší na nejakú hru a má hneď mínuská.. blbé deti.. ja toto nepochopím
        • proč mám 20 mínusu za to, že jsem napsal, že jsem trojku nedohrál, jelikož mě to nějak nebralo? Brečím tady někde kvůli tomu? Ne, tak se vzpamatuj. Fanboys Witchera vidí spiknutí úplně všude...
          • O to, že ty sa nečuduješ tomu, tak ani ja nemôžem? Keď som v diskusii na inú hru, tak tie diskusie sa ešte dajú.. ale keď človek príde na diskusiu ku Zaklínačovi, tak to je akési lákadlo pre ľudí, aby mohli dávať ľudom mínusky.. nie je jedno či ide o fanboya, alebo hatera.. ja by som len chcel normálnu inteligentnú diskusiu, lebo aj keď ide o internet, tak stále v rámci možností je dosiahnuteľná taká úroveň diskusie.. preto sa čudujem, prečo sa tu práve nemôžu rozvíjať podobné diskusie..
            • ty mínuska ti nějak zabraňují, aby jsi mohl vést inteligentní diskuzi? Zaklínač 3 je mediální miláček, i když kvalitativně šel dolů oproti minulým dílům, tak je ta hra všude vynášená jako božský zázrak, pořád se o ní píše, desítky článků, články vytvořené na jednom screenu atd. Nemyslíš, že lidi na takovou hru můžou začít chytit alergii? Možná proto těch pár mínusek?
      • Opravdu? To je zajímavé, přesto to není úplně ono..
  • Morraw
    Dalších 90 questů..no to potěš. Vzhledem k tomu, že ještě pořád hraju trojku jako "Completionist", tak mi celý Zaklínač vydrží určitě až do Cyberpunku. Takhle obrovské hry prostě nezvládám hrát v celku :/
    • Zas neprehanej,ty ukoli,ani nejsou ukoli,cim vetsi Lv,tak to odsejpa.10 ukolu za odpoledne jak prd,kdyz jsou rozcestniky,tak neni problem.Doufam,ze se na jedno misto nebudu vracet 5krat. *8*
    • tak ony ty questy jsou spíš na jedno brdo, kde ti stačí sledovat tu červenou stopu.
      • tak nikde se radsi nemluvi o tom ze na mape bude dalsich 40 otazniku, protoze uz i polaci pochopily ze to byl fail, ty otazniky:)
      • Morraw
        Ale no furt. Zaklínáč má jedny z nejlepších questů vůbec a to neříkám jako fanboy. Jistě, většina questů je spojena s hledáním nějakých stop, ale každý se nějakým způsobem rozvíjí a zatím jsem nenarazil na dva stejné.
        Třeba naposled když jsem vyčetřoval smrt vesničanů. V okolí pobiješ Ghuly, ale zjistíš, že tam byl jiný zaklínač. Najdeš ho, dáte pokec a můžeš se rozhodnout co uděláš. Podle mě je to všechno dotažené do konce a ten svět fakt žije. Když třeba vemu takový Skyrim.. Já ani nevím, co tam bylo za questy, prostě mě nebavily.
        • Lupulin
          Zaklínač 3 je dobrá hra sice mě osobně tak nebavila jako dvojka ale i tak je to poctivě odvedená práce...ale k těm úkolům: Jen pár jich bylo opravdu dobrých a nezapomenutelných, zbytek mě doslova otravoval tím jak všude musím používat zaklínačské smysly....tímhle se ty úkoly dost degradovali protože to ve výsledku bylo vlastně sledování šipky - a to přece hráči RPG teda myslím ti kteří třeba dohráli wizardry 7 nemají rádi....
        • Svet zaklinace 3 je mrtvej az beda. A ten popis ukolu co jsi uvedl zni jako strasna nuda. Ale nektere ukoly mel W3 bezva, to jo. Skyrim ma taky dobre ukoly. samo ne vsechny, ale par vyjimecnych se tam taky najde, stejne jako ve W3.
          • Aby se nahodou W3 hater flash neozval.
            • Co placas, me se Zaklinac 3 libil, sice to pro me hra roku nikdy nebude, ale je to dobra hra.
              me spis prijde ze ses potreboval ozvat ty..
          • Morraw
            Tak ten úkol je samozřejmě detailnější. Jdeš vyšetřit smrt vesničanů. Najdeš tam mrtvé a jednu holčičku. Mezitim zaútočí ghulove, zabiješ je. Holčička ti řekne, že vesničany nezabili ghulove ale člověk, ty zjístíš, že to byl jiný zaklínač a vydáš se za ním. Když ho najdeš, tak ti poví vlastní verzi a ty se rozhodneš, jestli ho zabiješ nebo necháš jít. Nakonec holčičku odvedeš k jejím přibuzným.
            Obyčejný vedlejší úkol. Jeden z mnoha, ale takhle je tam řešena většina věcí. Často jsou tam i zvraty atd. a samozřejmě morálně obtížná rozhodnutí.
  • Předobjednáno už od března :) Jinak jsou to ostrovy Skellige ne Skellinge...
  • Tak jsem přečetl všechny knihy o zaklinači a mohu zodpovědně napsat že ty první jsem četl v době kdy tady spousta mudrců tentovala do gatí.Jo to byli ještě zaklinačské povídky to bylo super.Pak přišel román a vlastně celá saga ta byla taky super.Pak dlouho nic a najednou witcher.A já si řekl super bomba.No a pak to vyšlo.Tak jsem se do toho pustil a nedohrál ano příběh super grafika taky,ale prostě jsem se nebyl schopen prokousat přes ten soubojový systém to prostě pro mne byla tragedie.Mnohokrát jsem si říkal kurnik to by byla šupa jen mačkat tlačítko na utok a na kryt.Prostě mi to nesedlo.No a pak dlouho nic a najednou druhý díl tak ten jsem taky nedohrál protože v době kdy vyšel tak nějak nešel ani nevím proč prostě šlo vše akorát ten zaklinač prostě moc nešel asi moc postprocesu a filtru atd.A můj názor je ten pokud někdo vypustí hru která se nedá hrát na full na nadprůměrném pc v té době tak nazdar.No a teď 3 open world atd.Nechci děkuji.
    • TheGGG
      tobě je dle slohu tak 10 let a máš rád FattyPillowa, na tvůj názor není nikdo zvědavej...
    • já jsem je četl v době vydání (v 90. letech) a tenkrát očima teenagera mi přišly ty romány skvělé. Před hraním W3 jsem si dal repete a přečetl si to s odstupem 15-20 let a už to tak úžasné nebylo. Prostě průměrná fantasy (četl jsem lepší, četl jsem horší). W3 se bohužel vydal cestou open wordlu, což mu dle mého uškodilo.
      • TheGGG
        říká fanoušek forgotten realms... největšího dna fantasy... vlastně jméno větrů je ještě o něco větší žumpa...
        • Nějvětšího dna dosahují tvoje nevzdělané komentáře. FR je pravděpodobně nejpromakanější fantasy universum vůbec, ale klidně ze sebe dál dělej místního šášulu, když tě to baví. *15* Svět Zaklínače je v porovnání s FR takový les Řáholec... *15*
          • FR mám moc rád ale o promakanosti bych pomlčel :).
            • Slabý troll.
        • očividně o rozsáhlosti FR nemáš ani páru. FR je celé multiversum, tj. je tam spousta sfér
          http://forgottenrealms.wikia.com/wiki/World_Axis_cosmology
          a příběh může být zasazen v kterékoliv z nich, od Githyanki až po Sigil (nexus mezi sférami) atd.
          Je velká škoda, že se přestaly dělat hry v tomto světě (určitě zas nějaké hádky o licence). Poslední dobrou hrou z tohoto světa bylo NWN2
    • Pochopil bych ten komentář u diskuse o původní hře, ale když tě open-world trojka nezajímá, proč oblejzáš diskuse o jejích rozšířeních?
  • jo, alespoň bude zas důvod tu hru spustit. Mám od začátku koupený season pass, tak už jen čekám až to vypustí :).
  • nenavidze portali
  • MalyZeli
    Chjo, to ja obrecim este.... *13* *13*
  • Veskoslav
    No hlavně zmizely obavy o tom, že na druhou sadu karet má Microsoft nějakou exkluzivitu:) A za 750 není co řešit:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit