Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jestli bude hlavním nepřítelem Garkain tak to nebude moc zajímavé ale myslím že ve vydeu je naschvál spíš bude nepřítelem vyšší upír a nejspíš někdo z Geraltovy minulosti možná ten upír co sním byl po boku v boji nebo nějaký jeho příbuzný nebo by to mohla být modrooká dívka z jedničky z toho upířího nevěstince. to by byla zápletka.
    • Veny
      Garkain je spíš řadový nepřítel (ostatně jako Bruxy, Fleddeří apod. z jedničky, kteří jsou v gwentu). Viděl bych to na nějakou... méně očividnou postavu, která bude opravu HLAVNÍ nepřítel.
    • *spoiler*

      Regis je mrtvý takže pochybuju
      • Dolero

        Redaktor z konkurenčního webu byl na návštěvě v CDPR a potvrdil, že se jedná o Regise z knih (i když mu moc není podobný)...
        • čím dál trapnější, teď už zbývá jen vzkřísit Volgefortze, a vykradačka Sapkowského a tvůrčí impotence autorů W3 bude ještě zjevnější.
          • Ja neviem v čom je problém.. ľudia chceli vidieť "tú postavu" už pred vydaním jednotky - fóra boli toho vtedy plné komentárov a dohadov, či sa objaví.. a aj po vydaní trojky som čítal stovky komentov fanúšikov kníh, ktorí boli smutní z toho, že sa stále neobjavil v hrách.. a toto ide byť posledná rozlúčka s Geraltom a s jeho partiou, odohráva sa to v oblasti, kde tá postava prežila veľa rokov a veľa dobrodružstiev a takisto ide o upíra, ktorý sa nedá len tak zabiť, maximálne zneškodniť na niekoľko dlhých rokov.. a ja napríklad by som neodpustil CD Projektu, keby tú postavu nedostavili do tohto datadisku, keď všetko potrebné nato majú.. a hry aj tak sú stále v podstate len "fanfiction" tak si môžu veci pozmeniť ako chcú.. samozrejme, že každí má právo nato, aby mal svoj vlastný názor a či sa mu tie zmeny páčia alebo nie, ale tie zmeny robili od začiatku Zaklínača jednotky.. to, že Geralt je naživu na začiatku jednotky je podľa mňa väčšie prekvapenie ako to, že niekoľko storočí starý upír sa vie dostať aj z takej ťažkej situácie akej bol na konci kníh.. môžu napríklad jeho znovuvzkriesenie vysvetliť tým, že napríklad iný upír podobne starý ako on mu pomohol získať naspäť svoju moc, tým že mu dal svoju krv alebo niečím iným. ja neviem, ale nevidím problém prečo by sa nemohol vrátiť naspäť medzi živých.. ja som si pravdu povediac ani nemyslel, že v knihách zomrel.. proste som to bral, že Vilgefortz sa ho zbavil, aby mu neprekážal v ceste, ale nie že ho rovno zabil.. ale vidím, že tu niektorí musia všetko brať smrteľne vážne, kritizovať všetko možné aj nemožné na Zaklínač hrách, ešte aj na datadiskoch, ktoré vždy slúžili nato, aby sa tvorcovia mohli viac "odtrhnúť" z reťaze..

            P.S. + Geralt na konci kníh, keď vidí duchov svojich mŕtvych spoločníkov, tak tam chýba Regis a ku tomu, sám Sapkowski povedal, že Regis sa môže znovu zregenerovať po jeho "smrti" v poslednej knižke.. takže k tomu asi tak.. ja nevidím žiadne vykrádanie Sapkowského diela..
          • Veskoslav
            Můžeš mi říct, co je podle tebe dobrá hra v posledním roce? Co čtu, tak pičuješ. Naprosto všude jak deb*l s prominutím.
            • UnderRail, Grim Dawn, Witcher 3
          • taky si říkám, že už neví kudy kam. To by mě zajímalo to vysvětleni, jak ho vrátí do hry. Ach jo... Trošku pokory k předloze by neškodilo...
        • Krescz
          shoř v pekle.....NEČTĚTE TEN SPOILER!!!! *16*
          • Fordzy
            Místo rozčilování se raduj, že se vrátí Regis alias nejlepší postava od Sapkowského. Jen mě velice zajímá, jakým způsobem přežil usmažení. Myslím, že Regis od CDprojektu bude takový Upírský Chuck Norris. *5*
          • ten spoiler je stejne fake, takze je to jedno :)
            • otazka je o cem se bavime...jestli bude Regis v DLC, jestli ta postava z ukazky je Regis, nebo jestli bude Regis hlavnim zaporakem....
            • Dolero
              Není to fake, nevidím důvod, proč by měl autor lhát v preview článku i v diskuzi pod ním... :)
          • Veskoslav
            Proto to je Spoiler:) To tam má napsat, pozor spoiler obsahuje spoiler? *1*
          • Dolero
            Je to označeno jako spoiler, zobrazuješ a čteš ho na vlastní "nebezpečí"... *3*
            • Krescz
              já vím :D nemám ti to za zlé jen jsem naštvaný sám na sebe, že jsem nedočkavec...ostatní jen upozorňuji ať to nečtou *3*
  • Máte tma chybu dle CD projektu to nemá 20 hodin minimálně ale třicet !
  • před pár lety jsem si kvůli Zaklínači 1 kupoval PC za 30K, teď je mi úplně jedno, že něco vyjde. Nějak se mi nelíbí ta cesta, kam se ta série vydala, ale všem fanouškům samozřejmě přeji spousty hezkých hodin. Já se ještě musím dokopat dohrát původní hru...
    • Zadna "cesta kam se serie vydala" neni.
    • Jo, taky se mi jednička líbila nejvíc .... měla nejvíc witcherovskou atmosféru, z těch 3. řekl bych že komornější prostředí hře slušelo víc a líp umělo vytvářet a držet atmosféru. V tom open worldu se atmosféra snadno rozplyne, když trávíš hodiny a hodiny objevováním značek na mapě. Ve dvojce a trojce mi chybí dost ta syrovost a lidskost jedničky, jako kalby s Marigoldem a Zoltanem a motání se ulicema domů :D atp.
      • Jednička byla nejlepší, a to hlavně atmosférou... Ponurejší barevná paleta, celková hratelnost (viz. To motání se ožralý za Shani s červenou řůží těsně nad ránem po kalbě s kámoši a být vyhozen její starou bytnou s hláškou - Tys OŽRATÝ!?), design lokací a zejména hudební doprovod, který seděl jak prde* na hrnec.
      • úplný súhlas, a ešte k tomu slušne a správne vyjadrený komentár, ja som tu zmenu práve tiež pocítil na otvorenosti sveta, ale to je dané, i keď mám sériu veľmi rád, najradšej by som prijal koncept štýlu jednotky, tiež sa u nej pozerám takmer nostalgický , možno preto tu hru považujem za jednu z troch mojich najlepších hlavne, tou atmosférou podhradia a wyzimy, ale možno ty čo majú radšej otvorene svety ako v trojke až tak ta neprekonateľná atmosféra jednotky veľmi niečo nehovorila . Ale je dobre a zato v ďaka autorom že mysleli na všetkých.
      • Mne tiež príde po stránke atmosféry jednotka ako najlepšia, aj keď stále neviem či to nie je len nostalgia, lebo moje prvé stretnutie so svetom Zaklínača bola práve tá hra.. no a potom, keď som po jednotke čítam všetky knižky, tak som si ten svet predstavoval ako to bolo v hre.. dvojka na druhú stranu mi príde, že má najlepší a najprepracovanejší príbeh a možno najlepšie postavy, ktoré vytvoril priamo CD Projekt (Iorveth, Roche, Letho, Saskia, atď.), a trojka mi príde zase, že najlepšie vystihla život zaklínača, aspoň podľa mňa má najzábavnejší súbojový systém, lepšiu atmosféru a hudbu ako dvojka, nemá taký prepracovaný príbeh ako dvojka, niektoré príbehové linky ma doteraz štvú (Djikstrov koniec, politická stránka príbehu, Divoký Hon a hlavne Eredin), ale tiež má zase najlepšie vedľajšie misie v sérii a možno celkovo v RPG hrách.. a taktiež ak si chcem len tak behať po svete, tak trojka ho má z celej série najlepší, aj keď výtvarný štýl dvojky trojka neprekonala..

        Srdce z kameňa ale bolo parádne a toto rozšírenie vyzerá ešte lepšie
        • znovu komentár napísaný tak ako má byť, ja i keď fóra veľmi nevnímam, ale už si par mien pamätám a keď vždy uvidím hlavne odporcov ktorý ako keby len číhajú na špatný komentár dookola v každom novom článku,, taj je to také divne, ale dnes už úplne skôr bežne,

          mimo toho ja som ku sérii prišiel cez starého suseda od dola, ktorý sériu prečítal nekdy v 90. rokoch čiže v hektickom mečiarovskom období, ja som sériu prečítal v roku 2002 , a súviselo to s práve oznámením jednotky na ktorú som si počkal ešte dobrých 5 rokov ale výsledok stal za to.

          čiže tiež som sériu vnímal ešte ako môj sused pred hernou sériou, a proste jednotka má ku knihám najbližšie ale zase na druhej strane v rámci hry si našla kniha množstvo nových fanúšikov čo by mal brať za dobre autor,

          Druhy diel Zaklínača - je to krátka polo-lineárna doslovne hra so sakramentsky spletitým príbehom a zápletkou aspoň zo začiatku, najviac podobná jednej knihe zo ságy,

          NO a trojka je svojím spôsobom geniálna ale proste zmenu štýlu otvorenosti sveta na sa podľa mňa na hre najviac prejavilo, pre niekoho pozitívne pre niekoho menej , možno ako mne, ale vedľajšie úlohy sú top a to doslovne s plnou vážnosťou vravím
      • Ja jsem si 1 zahral opakovane pred par mesici s vylepsenym bojem (kvuli nostalgii) a nechci znova.
        I kdyz mi uzavrenejsi mapy sedi vice, tak radeji 3 nez 1. Na 3 je spatne cela rada veci (napr. grindovani, lektvary atd.), ale presto je lepsi.
        • Já je hrál všechny za sebou, když jsem od kámoše odkoupil W3 na PS4, tak jsem se napřed pustil do W1 a W2, co jsem měl v knihovničce na GoGu :) a jednička mi učarovala atmosférou nejvíc (až po dohrání 1 a 2 jsem se pustil do 3, bylo to dlouhý čekání, ale nechtěl jsem začínat trojkou). Je jasný, že soubojovej systém v jedničce je dost archaickej, ale třebas míchání lektvarů mi tam přišlo nejlíp udělaný. To mne docela mrzelo na trojce, že dýl už člověk neměl potřebu bylinkařit (protože rád sbírám :) ), už potřeboval jen tu srajdu na refresh už hotovejch lektvarů.
      • tak, tak a to jsem si od jedničky přál open - world, abych mohl projíždět hru na koni :) Teď ho mám a ještě jsem to ani nedohrál. Ale úspěch mají, lidi jako my dva jsou pro trh nedůležití...
    • Koupit počítač za 30k kvůli jedné hře, a ni ji nedohrát? To dává smysl ;)
      • Zaklínače 1 jsem dohrát aspoň tak šestkrát...
        • Jo tou původní byla myšlenka 3? Aha, tak to sorry.
          • no myslím že loni není před pár lety *3* já taky kupoval kompa kvůli jedný hře(GTA 5) ale kromě zaklínače jedna jsem taky žádný další díl nedohrál, i když dvojku jsem asi 7krát začal a v trojce mám nahrané 2 hodiny a nějak se do ní ani nechci vracet a to jsem koupil i minulý datadisk, nejvíc jsem si ze hry užil asi nálepku, kterou jsem si dal na dvířka na case, tričko a soundtrack *1* ale aspoň jsem podpořil tvůrce takže doufám že cyberpunk bude stát za to
          • jj
  • Veny
    Pár (desítek) DLC by mi vůbec nevadilo... po tak chytlavém vyprávění se mi bude stýskat.
    PS: Kdo chce vědět co ho čeká, nové achievementy na steamu lecos napoví (poznáte je tak, že je získalo 0% hráčů).
  • 90 nových misií, nové územie veľkosti Velen, 20 nových typov monštier (niekoľko starých známych zo Zaklínača 1 - paráda), 100 nových častí brnení, nové menu, vylepšená grafika, viac ako 30 hodín nového dobrodružstva, atď. a to všetko za 20 Eur (fyzická edícia 30 spolu s kartami).. neskutočné
  • Krescz
    taky to mohlo vyjít až po skončení zkouškového *1*
    • Mi povídej... já mám zrovna rozjetou jedničku a nemůžu se od toho odrhnout :D
  • Tohle bych prosil rovnou do žíly
  • Ukončení? No konečně. Na Skelige bylo pozdě. *1*
  • O víně a krvi a žlučovitých haterech *1*
  • Lukyz
    Femto začne řádit v diskusi za 3... 2... 1...

    *1*
    • kdyby jenom on :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit