Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby se nahodou W3 hater flash neozval.
  • Jednička byla nejlepší, a to hlavně atmosférou... Ponurejší barevná paleta, celková hratelnost (viz. To motání se ožralý za Shani s červenou řůží těsně nad ránem po kalbě s kámoši a být vyhozen její starou bytnou s hláškou - Tys OŽRATÝ!?), design lokací a zejména hudební doprovod, který seděl jak prde* na hrnec.
  • Ano ,ako to vieš lebo nie si tak celom ďaleko od pravdy, do nového roku je ešte pol rok (vianoce) a jedno obdobie pred firmou začína až budúci rok medzi rokmi 2017 až 2021, čiže definitívne labutia pieseň na našu hru a aj pracovníkov hry, prichádza až v januári 2017, ale momentálne teraz nevime ani by som nemohol povedať čo bude zač ta druha hra po Cyberpunku, i keď je vážne možne že ho ešte predbehne, všetko dobre
  • Morraw
    Tak ten úkol je samozřejmě detailnější. Jdeš vyšetřit smrt vesničanů. Najdeš tam mrtvé a jednu holčičku. Mezitim zaútočí ghulove, zabiješ je. Holčička ti řekne, že vesničany nezabili ghulove ale člověk, ty zjístíš, že to byl jiný zaklínač a vydáš se za ním. Když ho najdeš, tak ti poví vlastní verzi a ty se rozhodneš, jestli ho zabiješ nebo necháš jít. Nakonec holčičku odvedeš k jejím přibuzným.
    Obyčejný vedlejší úkol. Jeden z mnoha, ale takhle je tam řešena většina věcí. Často jsou tam i zvraty atd. a samozřejmě morálně obtížná rozhodnutí.
  • No, on svět Zaklínače potenciál k spin-offu má. Nemáš k tomu nějaký zdroj?
  • MidnighT91
    Věřím, že nás čeká ještě datáč čistě pro Ciri, kde půjde o ten medailon. (Bruslení by bylo supr)...
  • Možno niečo sa rysuje, ale bez Geralta už , uvidíš ( prvá hra vo svete za niekoho iného )
  • znovu komentár napísaný tak ako má byť, ja i keď fóra veľmi nevnímam, ale už si par mien pamätám a keď vždy uvidím hlavne odporcov ktorý ako keby len číhajú na špatný komentár dookola v každom novom článku,, taj je to také divne, ale dnes už úplne skôr bežne,

    mimo toho ja som ku sérii prišiel cez starého suseda od dola, ktorý sériu prečítal nekdy v 90. rokoch čiže v hektickom mečiarovskom období, ja som sériu prečítal v roku 2002 , a súviselo to s práve oznámením jednotky na ktorú som si počkal ešte dobrých 5 rokov ale výsledok stal za to.

    čiže tiež som sériu vnímal ešte ako môj sused pred hernou sériou, a proste jednotka má ku knihám najbližšie ale zase na druhej strane v rámci hry si našla kniha množstvo nových fanúšikov čo by mal brať za dobre autor,

    Druhy diel Zaklínača - je to krátka polo-lineárna doslovne hra so sakramentsky spletitým príbehom a zápletkou aspoň zo začiatku, najviac podobná jednej knihe zo ságy,

    NO a trojka je svojím spôsobom geniálna ale proste zmenu štýlu otvorenosti sveta na sa podľa mňa na hre najviac prejavilo, pre niekoho pozitívne pre niekoho menej , možno ako mne, ale vedľajšie úlohy sú top a to doslovne s plnou vážnosťou vravím
  • Svet zaklinace 3 je mrtvej az beda. A ten popis ukolu co jsi uvedl zni jako strasna nuda. Ale nektere ukoly mel W3 bezva, to jo. Skyrim ma taky dobre ukoly. samo ne vsechny, ale par vyjimecnych se tam taky najde, stejne jako ve W3.
  • Opravdu? To je zajímavé, přesto to není úplně ono..
  • tak nikde se radsi nemluvi o tom ze na mape bude dalsich 40 otazniku, protoze uz i polaci pochopily ze to byl fail, ty otazniky:)
  • Morraw
    Ale no furt. Zaklínáč má jedny z nejlepších questů vůbec a to neříkám jako fanboy. Jistě, většina questů je spojena s hledáním nějakých stop, ale každý se nějakým způsobem rozvíjí a zatím jsem nenarazil na dva stejné.
    Třeba naposled když jsem vyčetřoval smrt vesničanů. V okolí pobiješ Ghuly, ale zjistíš, že tam byl jiný zaklínač. Najdeš ho, dáte pokec a můžeš se rozhodnout co uděláš. Podle mě je to všechno dotažené do konce a ten svět fakt žije. Když třeba vemu takový Skyrim.. Já ani nevím, co tam bylo za questy, prostě mě nebavily.
  • úplný súhlas, a ešte k tomu slušne a správne vyjadrený komentár, ja som tu zmenu práve tiež pocítil na otvorenosti sveta, ale to je dané, i keď mám sériu veľmi rád, najradšej by som prijal koncept štýlu jednotky, tiež sa u nej pozerám takmer nostalgický , možno preto tu hru považujem za jednu z troch mojich najlepších hlavne, tou atmosférou podhradia a wyzimy, ale možno ty čo majú radšej otvorene svety ako v trojke až tak ta neprekonateľná atmosféra jednotky veľmi niečo nehovorila . Ale je dobre a zato v ďaka autorom že mysleli na všetkých.
  • no myslím že loni není před pár lety *3* já taky kupoval kompa kvůli jedný hře(GTA 5) ale kromě zaklínače jedna jsem taky žádný další díl nedohrál, i když dvojku jsem asi 7krát začal a v trojce mám nahrané 2 hodiny a nějak se do ní ani nechci vracet a to jsem koupil i minulý datadisk, nejvíc jsem si ze hry užil asi nálepku, kterou jsem si dal na dvířka na case, tričko a soundtrack *1* ale aspoň jsem podpořil tvůrce takže doufám že cyberpunk bude stát za to
  • Tú vinicu čo bude mať Geralt, tak bude mať aj pokoj pre hostí.. ak si to dáš opraviť (vylepšiť), tak ti tam prídu do domu kamaráti (zatiaľ sa vie o Triss/Yenn podľa hráčovej voľby) a že aj závisí to od toho, či to bude hrať človek počas hlavnej príbehovej línie hlavnej hry alebo až po ukončení hlavného príbehu..
  • Mne tiež príde po stránke atmosféry jednotka ako najlepšia, aj keď stále neviem či to nie je len nostalgia, lebo moje prvé stretnutie so svetom Zaklínača bola práve tá hra.. no a potom, keď som po jednotke čítam všetky knižky, tak som si ten svet predstavoval ako to bolo v hre.. dvojka na druhú stranu mi príde, že má najlepší a najprepracovanejší príbeh a možno najlepšie postavy, ktoré vytvoril priamo CD Projekt (Iorveth, Roche, Letho, Saskia, atď.), a trojka mi príde zase, že najlepšie vystihla život zaklínača, aspoň podľa mňa má najzábavnejší súbojový systém, lepšiu atmosféru a hudbu ako dvojka, nemá taký prepracovaný príbeh ako dvojka, niektoré príbehové linky ma doteraz štvú (Djikstrov koniec, politická stránka príbehu, Divoký Hon a hlavne Eredin), ale tiež má zase najlepšie vedľajšie misie v sérii a možno celkovo v RPG hrách.. a taktiež ak si chcem len tak behať po svete, tak trojka ho má z celej série najlepší, aj keď výtvarný štýl dvojky trojka neprekonala..

    Srdce z kameňa ale bolo parádne a toto rozšírenie vyzerá ešte lepšie
  • tak ony ty questy jsou spíš na jedno brdo, kde ti stačí sledovat tu červenou stopu.
  • Škoda, že je to poslední datadisk, hodil by se nějaký poslední, doopravdy rozlučkový... Něco ve stylu Mass Effect: Citadel. Kde by se sešly postavy z minulých dílů a pár zajímavých postav z knih na které se v sérii dosud nedostalo na poslední šílenou jízdu s trochou humoru a sebeironie... Dokončily by se neuzavřené dějové linky - Iorveth, Saskia, Cirin amulet od Vesemira, který ji šlohla ta čarodějnice etc...
  • Morraw
    Dalších 90 questů..no to potěš. Vzhledem k tomu, že ještě pořád hraju trojku jako "Completionist", tak mi celý Zaklínač vydrží určitě až do Cyberpunku. Takhle obrovské hry prostě nezvládám hrát v celku :/
  • Ja jsem si 1 zahral opakovane pred par mesici s vylepsenym bojem (kvuli nostalgii) a nechci znova.
    I kdyz mi uzavrenejsi mapy sedi vice, tak radeji 3 nez 1. Na 3 je spatne cela rada veci (napr. grindovani, lektvary atd.), ale presto je lepsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit