Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zadna "cesta kam se serie vydala" neni.
  • Předobjednáno už od března :) Jinak jsou to ostrovy Skellige ne Skellinge...
  • já jsem je četl v době vydání (v 90. letech) a tenkrát očima teenagera mi přišly ty romány skvělé. Před hraním W3 jsem si dal repete a přečetl si to s odstupem 15-20 let a už to tak úžasné nebylo. Prostě průměrná fantasy (četl jsem lepší, četl jsem horší). W3 se bohužel vydal cestou open wordlu, což mu dle mého uškodilo.
  • Pochopil bych ten komentář u diskuse o původní hře, ale když tě open-world trojka nezajímá, proč oblejzáš diskuse o jejích rozšířeních?
  • jj
  • Jo tou původní byla myšlenka 3? Aha, tak to sorry.
  • Tak jsem přečetl všechny knihy o zaklinači a mohu zodpovědně napsat že ty první jsem četl v době kdy tady spousta mudrců tentovala do gatí.Jo to byli ještě zaklinačské povídky to bylo super.Pak přišel román a vlastně celá saga ta byla taky super.Pak dlouho nic a najednou witcher.A já si řekl super bomba.No a pak to vyšlo.Tak jsem se do toho pustil a nedohrál ano příběh super grafika taky,ale prostě jsem se nebyl schopen prokousat přes ten soubojový systém to prostě pro mne byla tragedie.Mnohokrát jsem si říkal kurnik to by byla šupa jen mačkat tlačítko na utok a na kryt.Prostě mi to nesedlo.No a pak dlouho nic a najednou druhý díl tak ten jsem taky nedohrál protože v době kdy vyšel tak nějak nešel ani nevím proč prostě šlo vše akorát ten zaklinač prostě moc nešel asi moc postprocesu a filtru atd.A můj názor je ten pokud někdo vypustí hru která se nedá hrát na full na nadprůměrném pc v té době tak nazdar.No a teď 3 open world atd.Nechci děkuji.
  • tak, tak a to jsem si od jedničky přál open - world, abych mohl projíždět hru na koni :) Teď ho mám a ještě jsem to ani nedohrál. Ale úspěch mají, lidi jako my dva jsou pro trh nedůležití...
  • jo, alespoň bude zas důvod tu hru spustit. Mám od začátku koupený season pass, tak už jen čekám až to vypustí :).
  • Krescz
    já vím :D nemám ti to za zlé jen jsem naštvaný sám na sebe, že jsem nedočkavec...ostatní jen upozorňuji ať to nečtou *3*
  • Jo, taky se mi jednička líbila nejvíc .... měla nejvíc witcherovskou atmosféru, z těch 3. řekl bych že komornější prostředí hře slušelo víc a líp umělo vytvářet a držet atmosféru. V tom open worldu se atmosféra snadno rozplyne, když trávíš hodiny a hodiny objevováním značek na mapě. Ve dvojce a trojce mi chybí dost ta syrovost a lidskost jedničky, jako kalby s Marigoldem a Zoltanem a motání se ulicema domů :D atp.
  • nenavidze portali
  • otazka je o cem se bavime...jestli bude Regis v DLC, jestli ta postava z ukazky je Regis, nebo jestli bude Regis hlavnim zaporakem....
  • Dolero
    Není to fake, nevidím důvod, proč by měl autor lhát v preview článku i v diskuzi pod ním... :)
  • UnderRail, Grim Dawn, Witcher 3
  • ten spoiler je stejne fake, takze je to jedno :)
  • Veskoslav
    Můžeš mi říct, co je podle tebe dobrá hra v posledním roce? Co čtu, tak pičuješ. Naprosto všude jak deb*l s prominutím.
  • taky si říkám, že už neví kudy kam. To by mě zajímalo to vysvětleni, jak ho vrátí do hry. Ach jo... Trošku pokory k předloze by neškodilo...
  • Veskoslav
    Proto to je Spoiler:) To tam má napsat, pozor spoiler obsahuje spoiler? *1*
  • Dolero
    Je to označeno jako spoiler, zobrazuješ a čteš ho na vlastní "nebezpečí"... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit