Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ja doufam v navrat ke korenum viz. BF1942 a BF2,tyhle arkadove odnoze BC me moc nevzali.K tomu bych vzal trochu umirnenejsi destrukcni model z BC a par malickosti a budu spokojenej :-)
  • Jsem moc zvědavej jakej BBC3 udělá pokrok ve fyzice a v grafice ,když ten engine je primárně dělanej na DX11 *3*
    • bc nie je to iste ako bf (to su 2 odlisne styli hrania)
    • pleties si BF3 s BFBC3
  • Určitě zalehnutí, nechápu proč v BF:BC2 neni. A jinak doufám v návrat commandéra (a jemo velení a pomoci) a příkazů v jednotce jako v BF2 a BF 2142 a příklok k větší spolupráci v týmu. Bez toho to jinak, obávám se , bude další šedá bezduchá střílečka, kterých je tu už požehnaně :-(.
  • Aby to byla mnohem mensi arkada nez je Bad Company 2. Destrukcni model ktery by se aspon tvaril realne a medika bez kulometu.
    • A jeje, pani odbornici...
      pizducha : RPG je strasne oblibena zbran, ale jeste jsem nevidel hru a film, kde by byl vyobrazen realne. Zakze jenom pro zajimavost ... neni to raketa a do zdi to diru 2x2 urcite neudela. Bud to udela otvor velikosti samotneho vrhaneho granatu a nebo se zed svali vlastni vahou. Nemluvim o tom, ze na 250 m tim netrefite ani stodolu... Myslim, ze tohle byste mohli nechat autorum, kteri maji vlastni vojenske poradce (i poradci u BFBC2 videli RPG tak na obrazku) ... to tady totiz stejne objektivne muzete resit kvantove teorie...
      • ja taky nikde netvrdil ,ze rpg pri zasahu vyhodi do vzduchu 2x2m steny,ale ze pokud ta stena neni zrovna pul metru tlusta ,tak se cast steny nejspis sama zhrouti ,prestoze ta protipancerova strela zadny velky otvor do steny sama o sobe neudela :-).
        Taky jsem nikde netvrdil,ze je chovani zbrani v hrach podobne realu,i takova arma ma k tomu daleko.Jsou to jen hry.
        Jinak o protipancerovych strelach byl zajimavy dokument na discovery,kde byly i spomalene zabery pri narazu s a bez aktivniho pancire.Nehctel bych byt v te chvili uvnitr :D
        • Joo, to nebyl nejaky osobni utok na tebe....i kdyz to tak nechtene mozna vyznelo.:) Ja jen, ze se to RPG tady neustale nakusovalo a strasne lidi pouziva rado vyraz "v realu". Filmy udelaly z RPG raketomet (viz Black Hawk Down) a BFBC2 tomu nasadil korunu, kdyz je jeste nechal byt navaditelne.:)
          • Hlavice RPG neni poháněna raketovým motorem?
            • Prave ze vubec ne...RPG znamena reaktivní protitankový granát. Proste v hlavni RPG dojde k zazehu a zbytek cesty granat leti jenom kinetickou energii...proste je to takovej granatomet...rpg raketa je obrovska zakorenena povest, kterou americke filmy a hry vesele prizivuji.:)
      • Neříkej mi že RPG určené na ničení pancéřovaných vozidel a tanků neudělá do zdi díru aspoň 2x2m? Rád se nechám poučit od někoho kdo o tom něco ví.
        • To ti žádný rpg na níčení pancíře neudělá.Ta raketa soustředí všechnu energii na jedno malý místo,(jinak by neprorazila pancíř)takže ti udělá díru tak maximálně15*15cm.Frag rpg zase všechnu svou energii použije kolem sebe na šrapnely a tu zeď to poškodí jenom povrchově.Na udělání díry 2*2m bys potřeboval bombu
          • Jojo, potvrzuju. Cim silnejsi pancir, tim mesi dira. Kazdopadne smrtici stejne a dost nechutnym zpusobem.
            • Nechtěl bych sedět v nějakym Téčku.Tyto tanky nemaj oddělenou munici ale je rozmístěna kolem posádky.Tim pádem to při zásahu nemaj šanci přežít.Prej když byla válka v Perském zálivu tak se tankům T-72 trhaly celý věže. *8* Ty lidi museli bejt ůplně roztrhaný.Hnus *11*
              • Reakce na příspěvek:

                :D Hele, ja myslim, ze to je jedno. Tank je ocelova rakev a ten tlak te zabije i bez munice. Dokonce site proti RPG maji sanci na zachyceni jen 50 procent. Je to vlastne svym zpusobem uzasna zbran...uzivatelsky stupidne jednoducha, neznicitelna, levna a smrtici. Jooo, Rus tohle umel.:)
            • Aha chápu díky za vysvětlení.
        • Nekde to mam snad i vyfoceny.:)
        • Hele, je to kumulativni granat. Videls nekdy vozidlo zasazeny RPG? Udela to do nej diru asi 2cm a vsechno uvnitr zabije vysokej tlak a teplota.
    • Aby ste sa uz vseci z toho destrukcniho modelu neposra.. Kdys nebyl zadny, tak ste nadavaly a kdys je tak nadavate taky. *11* *12*
      • Destrukcni model by mel byt prirozenou soucasti hry, jenze tady bije do oci jak je to prehnane a na efekt. Jak uvedl kolega vyse trocha umirnenosti by tomu rozhodne prospela. *5*
        • ale no tak.Ak ak 47 prestreli tehlovy barak dovolim si tvrdit ze 40mm granatomet ho poskaodi istotne viac.Stanosti ze je to prehnane mi pridu absurdne nakolko v inych hrach tank svojim vystrelom sadrokartonovu priecku ani len neposkrabe.Som jednoznace za udzraznie aspom sucastneho destruktyvneho modelu kde 40mm granatomet sa da skvele pouzit na zabarikadovane miesta.
          • Tak urcite je to lepsi nez nektere jine hry ,kde granat nerozbije ani sklenicku a tank neprejede dreveny plot.Ale presto je to tady trochu prehnane a trochu umirnenosti by tomu v BF3 neuskodilo ,pokud to tam hodlaji zakomponovat(jakoze nejspis urcite).
        • To co je předváděno s barákama, odpovídá leteckému ůtoku *1*
          • http://www.youtube.com/watch?v=8D5Vc5sDVTc&feature=related (Amíci jsou fakt COWBOJOVÉ)
            Tyto granáty nejsou kumulativní .Maj za úkol rozprsknout se na milion kousíčků . *2*
            Zeď to jenom povrchově poškodí.
          • Psychotic
            Hlavně, že jste všichni už 40mm granáty proti domům stříleli i v reálu, že to všechno víte.
            • to ,ze tam neni zadna sut neni az tak podstatny,vypada to sice divne ,ale budiz.Problem je ten,ze ty jednim granatem odpalis pulku steny,coz by odpovidalo tak tanku nebo rpg.Ale presvedcovat te nebudu,ocividne ti na tom nic divneho neprijde :-D
              A o tom,ze tam ve skutecnosti neni aplikovana fyzika ,ale pouze predmodelovane poskozeni se asi nema cenu bavit vzhledem k tomu,ze se jedna o MP hru.
            • Psychotic
              Pokud narážíš na to, že se kolem válí málo trosek, to je pravda, ale nějak mi to příliš nevadilo. Pokud ne, pak znovu: Nemůžeme vědět, jestli skutečně 40mm granát udělá do zdi díru 2x2 metry, Ale nic vyloženě nereálného to není, takže není třeba to zkoumat.
            • to nemeni nic na tom,ze po zasahu granatem se vypari cela stena coz je naprosta blbost a pokud to nevidis,tak se asi moc divas na televizi :-D
            • Psychotic
              Správně. Nikdo z nás pravděpodobně ne. Dovoluji si tedy tvrdit, že o chování cilhloých zdí při zásahu granátometem víme naprosté háčko. Naprostá většina z nás si ani není vědoma skutečného efektu zásahu kulky do člověka. Já taky ne a snad Bůh dá, abych se to nikdy nedozvěděl.
            • hlavne ze ty jo :-D
      • Ono by stačilo kdyby zmenšili poškozování domů ručníma a vystřelovacíma granátama. *2* *2* Je to dost přehnaný,ale furt lepší než kdyby tam nebylo nic. *4*
  • Dalsi datadisk BF paráda! :D..... Pár nových map, jiných textur a tjadá doprodeje :_)
    • na datadisku sa nepracuje 3 roky, ano bude to pokracovanie serie bf, to ale neznamena ze to je datadisk
  • Dufam alebo skor az zufam za starym bf2.bfbc2 je celkom dobry ale je prilis obmedzeny len na suboji na zemi.Vzduch totalne vykapal. Na vrtulnikoch sa ani zdaleka neda narobit taka paseka ako v v povodnom bf samozrejme system ovladania vrtulnikov bol tiez daleko daleko premakanejsi.Takze dufam ze po zemi si udzri aspom uroven bfbc2 + hardcore mod (bez neho je to des) a prijal by som vacsi spatny naraz zbrani + nejake to dobre spracovane vyklananie.Pocet hracov aspom na urvoni bf2 cize 64 ale nezakodilo by zvysit aj na 100 alebo aj 200 mohlo by ist uz o celkom slusny epicky masaker.
    • hc mod sa do bf nehodi, ja by som uvital 64 hracov ako bolo, destrukcia by mohla byt spravena lepsie ako v bc2, ale bral by som aj mod kde by destrukcia nefungovala, aby to bolo ako v bf2, abo bf2142 kde som nemohol pretvarat mapu
    • Hardcore mod je pro lamy co kempej se snipama v kopcich .,,
      • Hardcore mod je dobrej.Ono stačí udělat limit třeba jenom na 1 snipera v teamu
      • pekna kravina.Pocas hier sa drzim vecinou na poprednych miestach a za snipera hravam najmenej.PRe lamy je klasicky trapny arkadovy mod kde treba strelit do pesiaka 6 ran 6 RAAAAN. Naozaj behaniu skakaniu a pori tom striealniu odzvonilo s prichodom counter striku. a bavi hlavne prostoduchejsie zameranych hracov.Nehovoriac o tom ze snipovanie v bfbc2 je narocnejsie o to ze gulka ma naozaj rychlost letu a parobolicku drahu takze snjprovanie tiez nieje najednoduchsie a byt dobrycm sniperom je tiez narocne.Obzvlast ked v enemy teame su dobry asaulti so smoke granatmi.Pre lamy je zobrazenie krossu a poctu nabojov v zasobnuiku dokonca este aj oznacenie pozicie cervenym trojuhonickom nepratela.To uz je vrhol zhovadilosti.Nebyt hardcore modu bfbc2 sa ani nedotknem.
  • docela se tesim.. bfbc2 je super - tak jsem zvedave na tento dil jako dite na vanoce! :) - to zelehnuti bych taky uvital a vyklaneni tez ! (pro CoDare - mam mw2 taky ale vubec tu sr@cku nehraju! vyhozeny penize)
    • Díky za vzkaz, bez tvýho infa bych dneska neusnul.
  • Uvítal bych zalehnutí pěchoty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit