Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hry na mobil by měly zůstat na mobilech.
    • MickeyMutant
      Často to platí i naopak.
      • Dobře, trošku jinak - hry vyvíjený pro mobily by měly zůstat na mobilech (ono zas takovej Transport Tycoon do práce na tabletu je taky fajn, když si člověk zvykne na ovládání).
  • Ten název už nemůže být stupidnější. Pokud to byl záměr tvůrců, tak palec nahoru.
    • ano záměr byl vše ukrást udělat hru absolutně bez nápadu tak ani název není originál...
      • A co jako ukradli ty odborníku? Takže když dneska někdo udělá akční hru tak vlastně vykrádá hry, které vznikly před 10 a více lety. A kdyby ta hra byla opravdu tak moc na prd, tak proč aktuální hodnocení uživatelů co hru na Steamu koupil je 85%? A jo protože je to absolutně bez nápadu já zapomněl. *14*
        • Ukradli snad vsetko z Doom 3 *1*
          Nicmenej, hodnotenie ludi je dost kladne, mozno to nakoniec aj skusim...
        • 50 odstinu sedi je taky bestseller a presto to NENI DOBRA kniha naopak je to velice spatna kniha a jeste ubozejsi film
          • Četl jsi tu knihu nebo podle čeho soudíš, že není dobrá? Já osobně jsem ji nečetl a nemohu její kvality zhodnotit. Kvalita knihy, hry, či filmu je totiž velmi subjektivní záležitost.
            • Ruzova knihovna je zanr, je to brak uz od podstaty, jen ho proste urcita sorta lidi vyhledava. To neni ani posmech, ani urazka. I detsky p*rno si najde sve odberatele.Proste je tady zanr, kterej je aktualne zadanej, nevadi, ze je to sracka, lidi to chcou :) Taky se divam na pecko, kde prijde chlapek, ano pani, opravim Vam pracku, a je mi to jedno :D Baby si chcou precist, tak si prectou, omacka je ukradena - u knihy bohuzel se omacka hodnoti :D
  • skoro bych bodik pridal, meli jsme tu horsi kousky
  • Říkat tomuhle doomovka je trochu zavádějící. Ve skutečnosti je to něco ve stylu Killing Floor, akorát v kulisách Doom 3 a pouze pro jednoho hráče. Je to pomalé a skákat nelze. Nic víc, nic míň.

    Prostě jdete lodí, najednou se začnou odevšad sypat zombíci, popojdete kousek dál a to samé, to se opakuje několikrát za level. Průměr, kdo nezkusí o nic nepřijde.
    • tak podle toho mrtvyho tlustocha a podle textu na stenach bych nerekl doomovka, ale primo pokus o klon :D
  • A u mne klidně i jo, prostě sejmu pár zombie po práci "nějakym velkym kvérem" a budu spokojen. Co by ne *5*
  • tak tohle jako mobilní hra stojí za to..rozhodně neznám lepší mobile F2P FPS..ani Dead Trigger na tohle nemá, bohužel. Skvěle to využívá možností dotykového ovládání, celkem si to s gameplayem hraje na to, že je to mobilní fps..prostě..Dead Effect na mobil i na tablet naprosto luxusní záležitost pro (ne)fanoušky Dooma, Quake, RTCW, Dead Space..je to libové..ale PC verzi se radši vyhněte
  • To je něco jako call of duty ne?
    • akorat ze tady to autor nebrali jako parodii/reklamu ale vazne *11*
  • MickeyMutant
    Máte chybně číslo u Metacritic hodnocení. Těch 70 % se vztahuje k iOS, pro PC verzi, kterou tady recenzujete, platí procent 60.

    Mimochodem, nevíte, na kdy plánují Mass Space?
    • Až dodělají Dragon space. *6*
      • MickeyMutant
        "Dragon Space" prý nebude, to jim snad zatrhlo EA. Podle posledních zpráv to teď tlačí jako "The Last of Dark Scrolls".
  • 6/10 je ještě moc, kdybych to neměl zadara tak to nehraju
  • Za ty peníze je to dobrá hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit