Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže říkáte že je to lepší jak Space Marine jo?
  • Jack1947
    Hrál jsem na mobilu krom HW náročnosti, mne hra odradila tím že se nesejvuje jen tam jsou jakési checkpointy... na pc tohle fakt? možná v browseru ale jinak fakt asi ne jak řikám je to zbytečné tyhle hry. I když třeba Shadowgun online je celkem sranda. Nic více. Oddychovka no.

    Jn tohle jedině na prohlížeci na fejsu jinak ne fůů... *4* I když tady oproti Dead trigger u kterého jsem strávil nepočítaně hodin (!!) zase jsou takové jakoby mise... je to kupodivu česká hra vidno že čechům se v mobilní sféře fakt daří.
  • hmm klobou dole jestli iPhon utahne doom 3 engine. vzdyt to pomalu nezvladne ani PS4. pravda iphone 6 je sila (mam jeden doma), ne jak nejake sr4čky od samsungu a pod
    • proc by to nezvladla ps4 ? doom3 jen na konzolich minule generace...
    • ano dnes uz je kdejakej telefon stejne vykonej jak nextgen konzole na tom neni nic divneho *1*
      • Chces byt vtipny a odhalujes svou neznalost :-).
    • zkus LG G3 to je sila!
  • Nejdřív jsem to nechtěl vůbec zkoušet, ale nakonec hodnocení uživatelů 85% na Steamu mě přesvědčilo to zkusit. Má to své mouchy, ale za pokus to stojí. Dokonce jsem se chvílemi i bavil. Jako béčkovou střílečku mohu jen doporučit.
    • "Dokonce jsem se chvílemi i bavil."

      Tomu říkám doporučení za všechny prachy.
      • tomas jako jidlo od Babici nekdy se to da i pozrit a nekdy ti potom neni ani zle
  • to nedelal Vavra takže to bude kravina to nechcu
  • Spíše asi sáhněte po mobilní verzi, postřílet pár zombie cestou vlakem je celkem fajn.
  • Hrál na telefonu. cca. 15 min a výmaz. Pro mě osobně nuda. Vše jsme už viděli a ještě k tomu... tohle se na dotykovém displayi nedá hrát (avšak to je problém všech "doomovek" na telefonu) Graficky jinak vcelku povedené, ale přišlo mi to celé nedotažené. Call of duty zombies mi na telefonu přišli chytlavější, u nich jsem vydržel přes půl hodiny (oproti konzolové verzi, kde jsem solo Kino dával přes tři hodiny do úplného nesmyslu a v partě jsme nad tím trávili snad rok... to byly časy).
  • Doom 3 už jsem hrál. No a i po těch letech nějak moc netoužím si to zopakovat. Ten engine je sice pěkný, ale už vyběhlý artikl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit