Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cajk
    Můj oblíbený autor se super jménem:) Recku přečtu, dík.
  • Mám ofiko dotaz na redakci. Kdo se prosím skrývá pod jménem Tomáš Marný? Nebo to se někdo opravdu takto jmenuje?
    • no ja sem s jednym TM chodil do skoly dokonce kdyz se ho vychovatel na intru zeptal na jmeno tak s tim mel docela problem *1* *1*
    • Checht, to se dalo čekat takovýhle vtípky. Ale teď vážně... co když se pod tímto pseodonymem zase skrývá nějaká osoba blízka herní distribuci nebo vývoji her? V našem malém českém prohnilém rybníčku se zdá každý s každým a nezdá se mi moc profesinnální, aby lidi z vývoje nebo distribuce her psali recenze.
      • Black_Hand
        lol vytvoris prachsprostou spekulaci a pak s jeji pomoci se snazis naznacit, ze autor je nepoctivy. no to je genialni! to si zapamtuju! ty ses mi ale darecek.
    • Mafie: Mas posledni moznost, dej nam jmeno toho praskace, nebo zabijeme tebe i tvoji rodinu
      Obet: Vzdyt ti to rikam, Tomas Marny!
    • Tomáš Jedno.
      • Tomáš Fuk
  • Neustale respawny mohli ošetřit aspoň u těch elitních zombíků jako je "utopenec" a "chuligán". Kdo má ty granáty furt shánět.
    Když narazíte na radnici na granát a znovu si nahrajete pozici, tak máte další granát k dobru, protože původní z inventáře nezmizí. Párkrát dokola a máte vystaráno.
    Taky by mě zajímalo kdo neustále všude kolem roznáši peněženky a chlast. :D
    Hra je zábavná, ale některé věci jsou tam opravdu STRAŠNĚ hloupé.
    • Utopenec a chuligán ? *1* *1*
      No to jsou skutečně hrozivé názvy pro zombies..opět se mi potvrzuje, že české lokalizace jsou zhruba takové chucpe, jako dabing u zahraničních filmů.. *2*
      • Nemůžu nic než jen souhlasit, posledních pár let stojí opravdu český dabing za prd a překládání jmen postav, názvů monster, názvů zbraní a dalších věcí v PC hrách je naprosté zvěrstvo. *11*
      • To máš jako v Left 4 Dead 2 je "Dýmák, Bouchač, Bojovník"... Vždycky řikám, že názvy by pro všechny případy mohli zůstat v originále, protože někdy to jsou chuťovky...
        • Jo v Left 4 Dead 2 přeložené názvy "Dýmák a Bouchač" *9*, opravdu v tomto případě je lépe nechat originální názvy.
    • No, ohledně respu, myslim, že by se měl rozšířit radius ve kterém když se hráč nachází, tak se v jeho okolí nic nerespawnjuje. Pak by to tak hloupě nepůsobilo. Úplně zrušit nebo zásadně omezit to nejde, protože je to sandbox hra.
  • poradte mi epizoda 2 mam najsť jedno v bare mam doniesť 3 konzervy asi chlapikovi ,,,kde su tie bary iba na plaži ? tam nič nie je dakujem za info
    • Bary jsou i pod hotelem... Kozervy s jidlem se vali vsude mozne, ale pro ten quest, o kterem mluvis, jsem nasel min. 3 konzervy v baru uvnitr - v jadru pres dvere (tedy ne na pultu). Uz presne nevim, ktery bar to byl.
  • Podle toho co tu ctu sem prijemne prekvapenej. Jaký ma hra hw naroky?
    • Poměrně nízké (je to Chrome engine), skoro jako Call of Juarez 2. NA GF8600 GT to běží plynule.
      • Tak to je krasny, diky za info
        • Black_Hand
          na to jak dobre hra vypada rozhodne je.
  • sem se teď nervl, když jsem šel prozkoumat místo havárie vrtulníku a na animačce se objevili 4 frajeři! ale já hraju sám - bylo to dost divné!
    p.s: kde mám najít ten havarovaný boing747?
    • Mne to pripadalo skôr ako 767 teda ak máš namysli to čo si videl v tej Lifeguard tower let 1012 či ako
      • já nevím co to bylo... 747 767 kdo se v tom má vyznat?
    • V třetím aktu.
  • Chci se zeptat, jak je to s s tím že je hra zaměřená na melee boj? Z L4D2 mám zkušenost že mě totálně melee boj nebaví, je to šílený stereotyp po minutě. *9*
    • Je to tak. 1 vs 1 se da dat i na dalku (hlavne hazeni zbrani), ale skupinky jedine na blizko.
      Jinak melee je tady zabavne. Neni nad to kdyz se podari jeden sek a vzduch kolem Tebe zacne virit krvi, koncetinami a sem tam nejakou tou hlavou *5*. Nebo treba usekat ruce a mrtvak se Ti bude snazit dat celo. Nejde tu jen o to mydlit je hlava nehlava, chce to dobre mirit a spravne se pohybovat...
      Jo a strelne zbrane hlavne ze zacatku pouzivat moc nebudes - spis budes setrit naboje na "specialni prilezitosti" :). Navic u sebe muzes mit jen omezene mnozstvi naboju *9*, takze nejake "farmeni" naboju nehrozi. Zivi protivnici vetsinou strelne zbrane pouzivaji, takze tam s naboji neni problem, ale na mrtvaky melee. Take je mozne ziskat plany na vyrobu naboju do pistole... Ale materialu je malo.
      • Hej, díky za kvalitní info...
        Takže je potřeba dobře mířit s melee útokem? Já to u žádné hry nezažil, melee útoky byly vždy jen klikání hlava nehlava u kterých míření moc nefungovalo a to mě právě nebaví. A správně se pohybovat? Opravdu to funguje? Hm, to zní zajímavě.
        Zajímavé je jak píšeš: živý protivníci... v té hře po tobě střílí i živý nezombifikovaní nepřátelé? To zní zajímavě a rozhodně bych to uvítal jako zpestření. *4*
    • Styl boje je uplne jiny nez v L4D a me se libi. Zombu hezky zkopnes na zem a pak mu necim rozmajznes hlavu...nebo useknes koncetinu, nebo koncetiny zlames atd.
      Oproti L4D se na tebe taky nevali desitky zombiku, zatim jsem potkal naraz tak 6-7 zombu.
      Mit od zacatku k ruce AK tak by to kazilo hratelnost navic je dost nerealne v tropickem prazdninovem rezortu najit na kazdem kroku bouchacku.
  • Cau,chci se jenom zeptat vsech tady jak vam tato hra jede?? U me uplnna katastrova pri chuzi skubani obrazu a dokreslovani textur proste hrozny . Moje sestava intel i-7 960,grafika ati 6970,6 gb ram nejnovejsi ovladace. Diky. *7*
    • i7 920, GTX 560, 6GB RAM, 1920x1200 a snad sa mi to nepohloz zo 60FPS. Ale ked som si cez ovladace vynutil Vsync, tak mam miestami pocit sekania, aj ked to podla FRAPSu ide stale na tych 60. Proste cudne, ale aspon karta nehuci :)
    • Hairy_Ass
      To teda nevím, komp mám slabší a jede mi to krásně plynule.
    • Ja mam vicemene to same jen grafiku GTX295 a zadnych takovych artefaktu jsem si nevsiml.
      • i5-760,gtx460 teď z hlavy nevim ale na 1280x1024 to snad nespadlo pod 120FPS. Jede to jak zpraku.
    • Tak mam uplně stejný problem hra horozně škube ale jen při chůzi škoda snad to opravi AA taky žadne *10* Sestava i7 920 4Ghz 12GB ram GTX580. pryč s konzolema jenom kazi hry na PC protože všecno se na PC portuje a myzerně. *16*
      • Cajk
        rozjížděl sem to na jednom ze strojů nejblíž po ruce čili quad q94xx 4gb ddr2, 5850 a naprostá pohodička..
      • Athlon X2 dual 4800, ATi HD 2600 XT 512, 2G, Win XP, a jedu vše na max kolem 30 snímků *5*
    • Na mojom intel c2d a nvidia gtx460se uplne v poho na max. Neni nahodou 6970 dual gpu? Ak jo tak to zrejme bude koli crossfire, skus vypnut catalyst AI co by ho malo vypnut.
      • Nene je to jedno cipova karta,ale dik za ohlas.
  • Zde si muzete tuhle hru objednat

    http://www.hrypc.cz#a_aid=4e5deea6e126e
  • Prosím pomoc zasekla jsem se na místě s tím indiánem ve vesnicy kde na mně utočí šaman a spousta dalších zombiků vždycky mně toho indiána kterého doprovázím zabijou. Nedokážu ho ubránit. Nakonec mi dojdou zbraně a nevím jak s toho ven .
    • Jo jo :D tohle mi dalo taky docela dost zabrat,nejdřív musíš aktivavat zuřivost a zabít toho velkýho a o ty další se postarej brokovnicí jestli máš :D nebo nějakym automatem nebo mezi ně hod granát,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit