Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hahaha 8:43 ve videu , zombíkům buší srdce *1* *1* *1* *15*
  • Čau chtěl jsem se zeptat když si hru naistaluju pujde spustit pres steam ? *1*
    • jo mela by kamos to pousti pres stream
  • hra myslím dobrá jen coop nám nejde tak jak by měl schválně sme začali stejně ale hra nebyla sinchroní jeho sem viděl jak mlátí do prázdna a on mne neviděl vůbec .nevíte někdo v čem je problém ?
  • je mi10 hrala sem to asi2 hodky a poté na me vyskocil butcher a to me dostalo ja psych asi1 se klepu ale jinak good ale fakt tu hru uz asi hrat nebudu!!! *1* *1*
  • Neví někdo jak deaktivovat motion blur (rozmazani obrazu pri rychlem pohybu)? Sice jsem vygooglil jakysi navod, nicmene soubory k editaci v nem zmineny nemuzu nikde v instalacce hry najit..
    • Resp. najit jo, ale nejde s tim nic udelat ve smyslu navodu (otevrit Data0.pak)
      • Zkoušel si to otevřít WinRarem? Jiná cesta zatím neni, musíš se tam prostě dostat nebo počkat na patch, kterej snad tyhle možnosti do hry přidá...
        • Winrar nainstalovan samo mam, kdyz ale na zmineny soubor kliknu pravym tlacitkem, mam moznost pouze jeho komprimace, zadne rozbaleni (extrakce), zkratka nevim jak se do nej dostat a tam najit potrebny soubor k editaci, tak nevim co s tim, ja prave tento efekt ze srdce nemam rad a vzdy ve hrach vypinam.
          • "otveřít v programu..." a tam ručně dohledat cestu k WinRaru jsi zkusil?
            • Jj, nicmene vyresil jsem to nakonec uspesne jinak - viz: http://www.evga.com/forums/tm.aspx?m=1217415&mpage=1 a na konci navodu stahnul archiv se slozkou data, rozbalil a nasledne onu slozku data s obema upravenyma souborama vlozil do podlozky out - vysledkem je lepe upravene FOV a ohavny efekt z nehoz me jen bolela hlava je diky Bohu pryc. Tak treba to nekomu taky pomuze.
  • dám si špeka a du na to....
    rozeběhnout, vyskočit a kopačku do xichtu.Na zemi mu pak uříznu ruce a nohy*1* *1*
  • Vyzkoušej ještě 11.7 drivery. S 11.8 jsem měl problémy se škubáním a výtuhy ve hrách *13*
    • Ja jedu jeste na 11.3 a bez problemu :)
    • Reakce ještě na "labom"... *12*

      Omlouvám se, neuvědomil jsem si, že tam již nemá tlačítko Reagovat kvůli dosaženému počtu reakcí :q
  • česká videorecenze na http://www.youtube.com/watch?v=WHYJnZPObI8
    • SA-reg
      Recenzent je Gčko? Nebo je jen tak stylizovanej v rámci toho celého "pinkrobot"...?
      A nejdřív jsem si podle některých keců myslel, že je to parodie na recenzi. Ukázalo se, že není.
      • Dobře, tak není to profi. Jen tak letmo jse nahlédl ... ale snaha se cení, nebuďte tak kritičtí :-)
        Já bych řekl, že do budoucna budou muset zapracovat, ale docela dobrá práce. Jen pokračujte a nenechte se odradit - kolik toho tito "kritici vytvořili"? Můžou se pochlubit ,-)
    • Dík za odkaz. Akčnost této hry mi přijde taková nijaká a slabá. *9* Mě vyhovuje když nepřátelé útočí agresivně a ani je nemusím vyzývat. Ve videu je vidět že spíš je to naopak, nepřátelé nic a útočník byl hráč. *11* Právě "special infected" z L4D1/2 mě vyhovují mnohem víc. Kouknu na další videa "Dead Island" ale jestli to je standart tak to možná koupím až budgetovou cenu.
      • ono ve městě se to mnohem zlepší :-D tam jich na tebe naběhne že ani nevíš kolik a odkaď
    • tak tuhle recenzi jsem se stydel mit pustenou nahlas *11*
  • ahoj, hledam spoluhrace do kooperativniho modu teto hry na steamu nick jaydee[cz] nebo icq 52559139 kdyz by nekdo mel zajem to rozject v odpolednich a vecernich hodinach, sem pro kazdou srandu :-)
  • Dead island jsem si plánoval pořídit ale když sem zjistil že to nemá co-op ve splitu tak jsem se na to vybodl...takováhle hra by ho potřebovala :(
    • Je fakt,ze na konzole splitscreen coop dat mohli, ale treba by to nestihal HW.
      Dej tomu sanci i tak,je to super hra i kdyz mohla byt jeste o hodne lepsi (snad bude 2.dil)
    • Zaspal si dobu?
      • co to meleš?já mluvím o konzolových verzích...možná by jsi měl přemýšlet a až pak se sanžit o nějaký 'vtipný komentář''

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit