Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • od kolikati je dead island riptide odpoveztemi prosi
  • od 13 nebo 14 ale hrajou to i mensi
  • mám rozehráno žel diky deusu nemám na to čas ale hra je dzatim pěkná a dobrá
  • náhodný spawn?
    Dotaz: jak je to s respawnem nepřátel a zombií co se týká náhodnosti? Je to podobně jako v L4D kde se spawnují "special infected" náhodně a pokaždé jinde nebo je spawn napevno a vždy stejný?
    • Jsou tam takovy, ktery se nachazeji +- stale na stejnych mistech, dalsi maji nahodny rozlozeni.
      • Náhodné rozložení by té hře určuje přidalo plus, zvlášť když tam dochází k opětovným respawnům. Takové hry to už měly mít všechny.
    • Co sem zatím sledoval, tak je to napevno, max s okruhem +10 metrů, tj, když tam bude nepřítel, můpžeš si být jist, že ho najdeš na stejném místě, jen třeba poodešel kousek vedle.
  • Pro mě nic neříkající recenze... o tom jak se hra hraje a gameplay minimum. *9* To je vážně děs!!! Já si recenze čtu abych se rozhodl zda hru koupit nebo ne... ale toto je článek o jakých si vzletných pocitech autora. *12*
    No alespoň jsou diskuse...
    • Dema už moc nefrčí a z recenzí toho dneska moc nepoznáš, tak si to někde stáhni a když tě to bude bavit, tak si to můžeš jako poctivec koupit.
      • Takových lidí už moc nenajdeš proč si to kupovat když už to máš.
        • Tak Vašek se rozhoduje o koupi, zejo. Taky nevidím důvod si kupovat hry, ale to nechci opět řešit. Když mu to udělá dobrej pocit na koulích, tak si hru po odzkoušení koupit klidně může.
        • SA-reg
          Pro pocit, že jsi udělal správnou věc,
          Nebo pocit, že jsi vyjádřil podporu těm, o kterých si myslíš, že si to zaslouží.
          • pro: Druk, bobo, SA-reg
            Já jsem si koupil asi 12 her až po tom co jsem je zahrál i několikrát (většinou získané na vypáleném CD/DVD od někoho), líbily se mi a jak jsem je viděl tak si je koupil. Žádný problém s následným nákupem a po zkušenostech kdy jsem koupil hru s dobrými ohlasy a byla o ničem to u některých her bez dema asi budu dělat znovu.
            • SA-reg
              Šak v poho. To je v pořádku. Já si taky koupil Recettear a Chantelise abych podpořil myšlenku překladu nezávislých japonkých her do angličtiny.

              Dead Island jsem pirátnul i s patchem 1 a po chvilce hraní usoudil, že je to případ jako Borderlands. Sranda s kámošema v coopu, ale v singlu rychlej stereotyp. A já bych hrál ten single. A tak jsem hru smazal...
  • Trochu me mrzi,ze hra neni vice survival (treba nutnost jist&pit,spat), ale co uz.
    Jinak jsem velmi prijemne prekvapen a ani mi nevadi,ze pribeh neni kdovi co.
    Taky trosku prudi rychle degradace zbrani,ale to by mely celkem zlepsit skilly postupem casu.
    Snad najdu nejake ok lidi se kteryma to zahrat v coopu.
  • Dotaz...
    Dají se někde nalézt ztracené zbraně?Neskuteščně mě totiž se.e když přicházím o vylepšené speciální zbraně a pěněz nemím nazbyt.Vždykcy jsem po někom hodil a mezitím mě třeba zabili a zbraně zmizeli.Začal jsem si na to dávat majzla a zbraně mi pak dlouho vydržěli ale teď,po delší době jsem měl konečně perfektní sadu a házením jsem zlikvidoval skupinku šmejdů s tím že si to pak bezproblémů posbírám ale zase se mi do toho nas.ala neňaká deb.lní animace a hned jsem byl jinde a na místě už nezbyla žádná zbraň *16* *16* *10* *9* Neskutečná nas.anost...
    • Když po animaci zmizí zbraně tak to je bug. To je pěkně blbá chyba... *12*
  • inak co sa tyka DI som velmi sklamany.Ako prve tato hra nema pribeh aspon som to tam nenasiel,su tam chyby v grafike aj v hratelnosti,celkovo mi to pride take na hlavnu postavene ze su "uvaznani na ostrove" (to nemaju zalozny cln ???mobil hocico) dalsia vec vsetko tam robim ja no akoze hlavna postava nikto mu ani nepomoze sedia tam v bunkroch ako kk*i,bunker odkryty ziadna barikada proti navalom zombikov,no a tie respawny :D a tie penazenky,dalsia vec zbrane!tak to je error,prastim zombika a mozem ist repairovat ach jaj,,A dost ma zarazil ten herny system dost velmi mi to pripomina far cry 2(co je zle) ....ze behas po mape a robis prije*ane ulohy,v jednej ulohe mas doniest dievke macika ze ona nevie bez neho zaspat :D som skoro skapal :D
  • Tak jak to tady tak čtu, tak někteří se trápí s tím že se Vám to seká :-) mi na x360 to jede krásně !! dneska jsem to pustil a paráda, mám tyhle odreagovačky rád. jinak fakt paráda
    • PsychoCZ
      Tak si to užij. Zato my PCčkáři si holt musíme poradit. Z té hry mám prozatím cukavý herní zážitek *2*. Je to to samé co s Call of Duty Black Ops. Ta se taky neuvěřitelně seká i nejnovějším patchem *7*
      • SA-reg
        BO se seká schválně. To aby to pár lidí přesvědčilo koupit novou grafiku/procesor/něco...
        Konspirace mezi Bobbym Kotickem a týpky z Intelu/NVidie/AMD/někým...
        Když jsou CoD fans schopni platit 3x15E za 3x5 map...
        • Já vám teda nevím ale mě se to na i5 750 3,8 GHz a Radeonu HD 5770 hýbe naprosto plynule..
    • SA-reg
      Jak si dovoluješ užit hru na konzoli!
      To ti špatné textury, které z dálky na TV ani nepoznáš, nezkazí zážitek? Sice je nevidíš, ale víš o nich!
      • Další blbec co musí rýpat.
      • Proč řešit něco co nevidíš.
        • SA-reg
          Jo... to je moje pointa... můj komentář by sarkastický. Myslel jsem, že to jde dost poznat.

          Navíc asi 75% mých příspěvků na Games.cz je sakrastických.
          • Jo to mě napadlo ale bez smajlíků je to občas těžký.
            • to samozřejmě vím. Ale z tohoto příspěvku ten sarkazmus bil do očí. Navíc to psal SA-reg :)
            • Pedro: ale no tak zase nepřeháněj. Sám jistě víš co všechno jsou lidé schopni sem napsat.
            • To sou ti mladí, zvykli si na smajli a přirozhovorech (písemných) už ani nepřemýšlejí, jen mozek přepíná reakce podle smajla.
  • Ocelot23
    Sakra tahle hra je fakt jen na vydělávání peněz...je jasně vidět, že Single je tam jen aby se neřeklo a COOP je to hlavní...od toho se odvíjí prapodivná obtížnost, kdy vás dokážou zabít 3 zombíci co trapně - ale fakt trapně - mávaj rukama jak letadlo a řvou u toho stále to samé... navíc 1 zbran tak na 5 zombíků pak vyhodit nebo opravit za prachy, které vám neustále berou, když vás zabijí...Zklamání roku pro mě a nedokáže to zvednout ani ten nadprůměrnej zbytek o kterym nemám náladu mluvit...
    • ještě že aspoň ten vláček viď *8*
    • Obtiznost ve hre je zcela v poradku (naopak snesl bych i mnohem vic). Staci to dostat do krve, nalezite vyuzivat bojove skilly a zamereni te ktere postavy za kterou hrac hraje a neni tomu z tohoto uhlu pohledu co vytknout. Nekdo tvrdil, ze je to ve meste pomalu nehratelne, tak samozrejme, pokud to hraje hrac neuvazene stylem ala Rambo, netaktizuje a vlitne do hloucku zombiku, pak se nemuze divit, ze mu zacnou davat na prdel, tohle neni freneticke L4D. Je treba sledovat vydrz postavy, uskakovat, kopat a srazet, vyuzivat kop s rozbehem, tu a tam vyuzit molotov nebo propan bombu, zkratka hrat to vedome, nekdy se i hloucku vyhnout. Ja byl nadmiru spokojen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit