Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro me prekvapeni roku,chvili jsem vahal jestli poridit, ale nakonec jsem udelal dobre a koupil.
    Lvlovani i respawn mi nevadi, dokonce se mi zacal libit, clovek si nemuze bejt jistej nikde :)
    Pred chvilkou jsem poprve zkousel coop , zatim jen ve trech a zazitek se posunul jeste vyse...
    Kdo ma rad zombiky a sandbox, jasna volba, pro ostatni skvele odreagovani :)
    • Nom jistej si bejt můžeš a to tím, že tam kde si to vyčistil už to čistý nebude ;)
  • Je to skvělá hra až na ty podivný názvy jako chuligán to je fakt na ho*no.Ale jinak vše skvělé a strašně mě udivuje,že se dá sebrat skoro každá čtvrtá věc na ktetou narazím.Nechápu jak někteří bl*ci tu můžou říkat,že je divná nebo že zklamala.Mě teda rozhodně nezklamala a baví mě!!
  • já mám odehrano asi 12 hodin a když hrajete s kamošem a hrajete příběhově tak prostě mazec ,ja sem zaím spokojen a po dlouhy době hra s pořádným coop režimem.
  • S i7 950, 2x ATI 6970, 6 gb Ram a také bez problému. Problmém je jedině, když zapnu Crossfire, FPSka padají na 60-80 (stále plynule), kdežto při vypnutém Crossfiru 160-200 u FullHD, všechno na max a AAx2. Škoda toho Crossfiru.

    Ta grafika je každopádně parádní! Jedna z mála her, kde mi ani nevadí Motion Blur. *2*
    • *16*... Reakce na "labom" a jeho problémy s během DI při ATI 6970.
      • Tak jsem zkousel ty ovladace 11.7 i starsi a bohuzel porad to same skoda. Ps. pred tydnem preinstalovany windows 7 64-bit upgrade nechapu.
  • Pre mna celkom prijemnerekvapenie, hlavne volba ostrova a letoviska ako sandbox je velke plus (oproti l4d).
    Drobne neduhy v grafike sa daju prehltnut, problemi si vykonom opravuju updaty a niektore side questy su sice nelogicke a casom aj stereotypne ale nie je to nic hrozne.Co sa tyka neustaleho respawnovania, je to sice otravne ale asi tazko spravit mesto plne zombikov bez respaenu ak to ma byt sandbox, pretoze by hrac vsetky zombie vyvrazidil a uz by nebolo co riesit v danom mieste. Co ma skor prekvapuje ze tu nikto nespomenul levelovanie zombikov. Ako hrac ide hore s lvl tak tak isto aj zombici (dokonca sa mi sem tam zdalo ze idu aj viac hore). A to uz je podla mna zbytocne pritvrdenie este aj k respawnovaniu. Ak na ziaciatku je Thug vyzvovu a cakate ze na konci budete pri vyssom lvl ich porcovat ako nic tak ste na omyle.Dolezitejsia jes skor zbran.
    Ale inak je to asi zatial jedna z najlepsich zombie hier co som hral.
  • dohrano a je to fakt pecka. pekna grafika vsude zombaci vylepsovani zbrani prg prvky no fakt parada ostatne Deus Ex jsem vzdal u druhyho bose a tohle jsem dohral za dva dny ,jo ta dovolena fakt bodla :) *1*
    • deus ex sa mi pretiahol na 2tyzdne hrania ked som 5x loadoval tu samu pasaz nejak to stracalo Oo
    • vzdal deus ex?...tvl tebe bych chtěl vidět hrát nějaké starší hry..
      • no ve starejch hrach nemam problem ale kdyz mne hra nebavi tak proc bych ji mel hrat ? Az budu mit naladu na cekani za rohem na pribeh do kteryho se musim prokousat jak mravenec do sejra a postupne zjistovat ze skoro o nic nejde mno mozna se k nemu vratim...
        • I legendární hra prostě někomu nesedne, nic nenormálního :).
  • chěl by někdo hrát se mnou dead island riptide aspon dva slovak nebo czech me to je jedno
  • Docela sranda že v téhle hře stačí mít zapnuté rychlé nohy a ani infected nemaj šanci vás dohonit.... Suicider vybuchne asi po dvou vteřinách co se k němu přiblížíte- to je nepovedená zombie.... Respawny mi ani tak nevadí - naopak potom je o zábavu postaráno... nebo o překážky pro běh *1*
    • To je pravda že se většině nepřátelům dá utéct?? *8* Tak je ale hodně špatně, nebo ne? Vždyť akce je o tom že nepřátelům můžeš jen utéct do nějaké lepší pozice ale ne utéct mu úplně. *10*
      • Dá se to tak hrát.... Některý questy jsem udělal jen tím že jsem proběhl městem.. když mi došla stamina - za chvíli se zregenovala... A walkere zombie´s tomu nedokázali zabránit... Ale je docela sranda mezi nimi kličkovat.... Na walker zombies (nejčastější druh) pak ani nepotřebuješ zbraň.. Stačí je zkopnout ze vzduchu a rozšlápnout hlavu... Ta hra je dobrá, ale nevím jestli s tou osmičkou to nepřehnali... Zas takový terno to není...
      • Jak uz bylo napsano, uteces jedni a pribehnes k dalsim :). Navic proc by jsi jim utikal? Tohle neni survivor hra, tohle je rpg, nema cenu utikat pred expama :)
      • Tam je tolik nepratel ze at uteces kam chces zase narazis na dalsi takze ti to vynde na stejno *1*
  • Něco k zamyšlení... Dohrál jsem již úspěšně hlavní příběh a stále mne tato hrá láká si ji znovu a znovu zahrát... Deus EX 3 jsme rozehrál a prozatím jsem se k němu již nevrátil. Možná jsem jen nenalezl motivaci k dalšímu hraní nebo jsem od hry očekával přeci jen poněkud něco jiného či moje očekávání byly poněkud přehnané? Je to jako s knihou, filmem nebo uměleckým dílem, které se musí uchopit za ten správný konec, u kterého se musí nahlédnout do jeho pravého smyslu a podstaty?
    Skutečnost je taková, že prozatím u mne zvítězil Dead Island a jeho nákupem rozhodně neprohloupíte a jak již autoři některých recenzí sami napsali, tak se jedná o nejlepší hru, kterou doposud Techland vytvořil...
    • Hodně lidí asi nebude souhlasit, ale tohle je pro mě kandidát na hru roku. A když ne, tak minimálně je to překvapení roku. Nato, jak blbě to posledních pár tejdnů vypadalo to dopadlo parádně. Spolu s Portal 2 pro mě nej. zážitek. Prostě chytne a nepustí. Ještě si musim najít čas na Deus Ex, to snad taky bude pecka :). Ale jak se říká, 100 lidí, 100 chutí. Techlandu každopádně gratulace, hra se prodává zatraceně dobře, takže doufám, že můžeme očekávat nějaký to DLC (ale prosil bych pořádný DLC) a updaty.
      • No ja by som poprosil najprv tie updaty a az potom DLC :)
  • Autor četl kulhánka?? (Krční páteř rupne, když se na ní dupne... pak cosi o likvidaci mrtváků :) ?? :) Jinak hra vypadá výborně...
    • Irisis
      Kulhánek by měl být pilířem školní povinné četby!
      • taky myslím... nemůžu se dočkat nové knihy Vyhlídka na věčnost :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit