Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Games.cz této solidní hře dala 5/10 - nejhorší hodnocení ze všech herních webů, které jsou na metacriticu. Nechápu proč recenzent tuto hru tak poplival. Jeho subjektivní postoj ke hře dehonestuje celý server games.cz. Games by neměl dávat recenze menších her těmhle recenzentským rychlokvaškám typu pana Marného a Kováře, ale i na méně známou hru by se mělo podívat oko Dobrovského, Poláčka, Olejníka či Bohoňka, které pokládám za objektivní. Zatímco jiní recenzenti jsou uražení, protože nemohli recenzovat svůj oblíbený Assassin´s creed, tak pohaní všechny ostatní hry, které se jim dostanou pod ruce. BTW Assassin´s creed mám rád *3* nic proti
  • Je to zábava. Za 20 éček je to cajk. Sice recenzent píše že TD hry má rád, ale nevypadá to tak.
    To je jako bych já napsal recenzi na sportovní hru. Nenajde se ŽÁDNÁ která by mě bavila.
    To že se hra začíná opakovat je prostě vlastnost TD her. To už může rovnou napsat že je v DOTA2 málo map.
    A to že si nevšimne buttonu jako krá*a (zakázaný slovo hehe) s nápisem "Editor" je na facku.
  • Zagro
    Stejně tak to šlo i v prvním C&C. Člověk musel jenom postavit dostatečně dlouhý zátarasy a okolo nich šlo věže stavět ;)
  • nebo supreme commander, když jsi se opevnil a postavil experimantální delostrelectvi a par atomovek, nebo dawn of war 1 za imperiální gardu, taky CoH s delostrelectvim a nalety atd.
  • Coffin.Corner
    V tomhle byla skvělá česká kopie Duny - Paranoia, kde šlo nepřátelskou základnu dobýt jen defenzivní taktikou, bez vojenských jednotek, jednoduše tak, že se daly obranné věže stavět prakticky neomezeně přes celou mapu až k nepřátelské základně, kterou pak rozšmelcovaly na prach... :)
  • Vojta_Ilavsky
    Kámo, jsme spřízněný duše. :D
  • mne to spíš pripomína strategii když hraješ defenzivne, treba když jsem hrál skirmish taky mne bavilo se nekdy jen zakopat a "zavežičkovat" a koukat jak se neprítel rozbíjí.
  • Mart9
    Tak se tam potkáme.
  • kovar.jakub
    Jenom zvýšení HPček beru jako nulovou variabilitu. Potvora prostě jenom víc vydrží, jinak se chová stejně.

    Jinak je tam celkem asi deset druhů potvor, co se týče schopností. Jen jsou různě přeskinované (a počítám tam i ty větší).
  • Běžte se léčit.
  • Jack1947
    TD hry fakt nemusím, pro mně je to jako moba ale bez chození, co na tom že to má hezčí grafikiu je to furt tower defense. *7*5/10 si asi zasloužila.
  • Mart9
    Je boží *2*
  • Ten trailer nahlásím na policii, tohle už není normální.
  • Vojta_Ilavsky
    Z toho co jsi napsal nahoře to tak rozhodně vypadalo.
    “Vadí mi fakt, že autoři nepřichází s novými mechanismy fungování potvor, ale jenom jim zvyšují HPčka, tím jsou potvory "silnější", nejsou tužší co se týče spešl mechanismů. Vždyť i ti bossové umí furt to samé (krom té bílé housenky na hřbitově).“ Tohle souvisí stím že rád mlátíš jenom malý potvory? Kdyby jsi malou různorodostí v diskuzi argumentoval dřív, všechno dobrý. BTW jak je to vůbec s různorodostí u těch menších minionů?
  • kovar.jakub
    Já někde píšu, že mi vadí Final Wave? Ta mi naprosto nevadí. Vadí mi fakt, že autoři nepřichází s novými mechanismy fungování potvor, ale jenom jim zvyšují HPčka, tím jsou potvory "silnější", nejsou tužší co se týče spešl mechanismů. Vždyť i ti bossové umí furt to samé (krom té bílé housenky na hřbitově).
  • Vojta_Ilavsky
    Takže final wave, která je přítomna v každé TD, stejně jako vlna méně potvor, zato silnějších, ti je proti srsti? Chápu že ta recenze byla asi za trest, ale kritizovat TD, za to co dělá TD TD, je prostě kravina. :D
  • kovar.jakub
    Tower defense mám rád, další argumenty zmiňuji níže.
  • kovar.jakub
    Tower Defense pro mě symbolizuje spíš nutnost zmasakrovat vlny slabých, rychlých potvor. Ne sejmout pár až příliš silných.
  • Vojta_Ilavsky
    Takže je divný, když rovnováhu naruší velká silná potvora?
    Stěžovat si na logičnost hry postrádá logiku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit