Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • filias
    Tak zrovna zde vychvalované Orc Must Die mě moc nebavilo, protože mi to už moc jako TD nepřipadalo. Strašně to záviselo na hrdinovi. U Sanctum jsem už vůbec nechápal proč tomu někdo TD říká (nehrál jsem).
    Ty zápory co se autorovi nelíbí jsou vlastnosti klasických TD her. Kterých na PC moc nevychází (a za něco stojí).
    Takže jsem moc rád, že jste mě na tuhle hru upozornili, ale autor by neměl dělat recenze na hry ke kterým má odpor.
  • kovar.jakub
    Ono zmateně - většinou to narušila jedna jediná přesílená potvora, což za mě zkrátka ideál není :)
  • Vojta_Ilavsky
    Dřív jsem hrál Sanctum, na mobilu hraju Radiant Defense, a kdyby tohle bylo na GOGu, tak bych si to s chutí za těch 20 éček koupil. Má to skvělý vizuál, a nikdo nikdy neočekával že budu hrýt TD dýl než hodinu.
  • vonTossis
    Plánovat samozřejmě není problém a pokud někdo musí zmateně hasit po celé mapě, tak prostě jen podcenil právě tuto fázi. Já se to naučil už v Helsingovi II. Možná i proto se dá stavět jen na určitých místech. Dám na tuhle klíčovou křižovatku radši tohle nebo tohle? Myslím si, že od vývojářů je to jasný záměr a nebylo by pro ně asi příliš náročné implementovat do hry stavění na libovolných místech. A já tohle rozhodnutí jen a jen kvituji. A ona přítomnost hrdiny podle mého zvyšuje variabilitu natolik, že mi vůbec nechybí nějaké stavění na libovolných místech. Každopádně díky za názor. Je to zkrátka věc pohledu.
  • kovar.jakub
    Nesmysly? Radši rubu zástupy nepřátel, než extrémně silných pár potvor. Variabilita je třeba u těch Plants vs. Zombies mnohem větší (nová past každé kolo, stejně tak nový typ nepřátel), svoboda volby taky (můžu stavět co chci, kde chci). Dynamika nutí spíš s hrdinou běhat a hasit požáry, nelze ale něco precizně naplánovat, spíš člověk na mapě hledá ty přesílené potvory a užírá jím předtím, než vůbec dojdou ke věžím.

    Jiný názor jsem schopný akceptovat a jsem rád, že tobě se hra líbí, mně ale přijde, že popírá základy TD, variability moc nepobrala a v akčním RPG taky zrovna neexceluje.
  • Recenzent asi nemá rád TD hry... stačí se podívat na steam, kde má hra velmi kladné hodnocení...
  • vonTossis
    Většinou příliš nebrblám, ale tohle je hodně nepovedená recenze. Recenze TD, kde se vytýkají nesmysly, co se tohoto žánru týče. Třeba ona variabilita, která je v rámci TD zrovna zde na vysoké úrovni. Nebo tempo, které se za a) dá změnit oběma směry a za b) i samotná dynamika hry a nutnost reagovat v průběhu, později takřka bez vydechnutí, je motivující a dělá hru velmi zábavnou. Za mě minimálně 8, ale ať nestojím připosraně při zdi, když mě hra opravdu pohltila, tak klidně i těch 9 s čistým svědomím.
  • Vsechny TD po case omrzi ale za 20e porad dostanete kopec zabavy. Mohl bych to porovnavat se vsema sequelama a 5 hodinovyma srackama za 1800, ale nebudu =)
    Me osobne to cislo nezajima ale spousta lidi to okamzite zavrhne jakmile uvidi ze to nedostalo standartnich 8 ^^
  • Taky jsem nízkým hodnocením překvapen.
  • 5/10 ??
    Wow, osobně bych dal nejhůř 7/10.
    Hra mě teda ani po pár hodinách nepřipadá stereotypní, zejména díky levelování hrdiny, odemykání a kupování upgradů věží a sbírání itemů.
    Tempo hry je rychlé (hru si můžete zrychlit asi na dvojnásobek reálného času) ... tak rychlé, že při obraně několika lajn najednou se z toho poděláte.
    Hodnocení moc nechápu, zvlášť když tu Plants vs. zombies dostaly 9/10.
    Recenzent asi čekal RPG a ne tower defence ... jinak nechápu jeho problém se stereotypem, který je vlastní všem TD hrám co znam (a tady je navíc stereotyp redukován variabilitou postav, věží, progressem apod.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit