Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm další hra "Přístupnější širšímu publiku" .. Tak to už do své sbírky nezařadím.. Metro of duty nechci.. a nejlepe to vydame na Pc, všetky konzolove krabičky , a iPad a vydame to ještě i na mobily vytěžnost maximum.. a skončime jak serie Cod, NfS, AC ...
    • XXDarthVaderXX
      Ono se to člověku líbit nemusí, ale hra si na sebe musí vydělat a tak černě bych to neviděl.
      • Šak jen ať vydělava, ja dobre hry rad koupim, počkam si na recenzi a jak to skoni tak to pro mě vydava skidrowgames.net..
        • Ked to skonia, tak na co to potom vobec tahat, ze?
  • tak sem s tim *4*
  • Upřímně jsem rád, že bude další Metro :). První Metro jsem si velmi užil, stejně tak i Last Light, ačkoliv tam mi již přišlo, jako kdyby nevěděli tvůrci, kam dát střílení s hororovou atmosférou a kam dát mluvící části. Navíc bylo znát, že je Last Light i pro konzole. Ne, že by bylo zpackané ovládání či grafika, ale prostě tam ten pocit byl.
    Pokud z toho tedy nevznikne Metro of Duty, beru. Ale nic se nemá přehánět. Stačí jak se rozjela AC série - všichni ji milovali, ale před časem se z toho stala Assassin of Duty a přestává to být ono. Pokud nepočítám AC IV, jenž vypadá velmi dobře, ačkoliv pravé AC skončilo s Revelations ;).
  • Jack1947
    Ano, dalsi dil proc ne, ale at si to zachova tu atmosferu, je to lepsi , mozna delsi propracovanejsi ale ne proboha pro Casual hrace to si tahle slibne rozvijejici serie vubec nezaslouzi. vrchol by byl kdyby to bylo F2P a jeste MOBA, to uz by stravil jen malookdo.
  • Z mého pohledu je Last Light tak přístupné širokému hernímu publiku, jak jen lineární FPS může být a upřímně se mi víc líbil první díl právě díky jeho specifickým rozdílům od jiných velkých AAA FPS her...
  • Paul_cz
    Metro je skvělé, Last Light jsem dohrál nedávno a užil si ho, ale řekl bych že další lineární střílečku už není potřeba. Měli by navrhnout nového mluvícího hrdinu a postavit kolem něj otevřený hybrid FPS/RPG, něco jako Call of Prypiat, ale ještě víc do RPG, s možností ovlivňovat dialogy a tak, ale zároveň s perfektními shooter/horror mechanikami z Last Light. To by pro mě bylo ideální pokračování.

    Bohužel k tomu ale nedojde, spíš to budou směřovat ještě více do Call of Duty.
    • Jack1947
      Coz, se neda rict o tech 3radoby DLC, to je hanba celkem... teda mininmalne co se tyce zarazeni do pribehu. Jinak super. Samozrejmne Last light a puvodni.
    • Co všichni mají proti lineárním střílečkám? :) dohrané je to většinou za den takže jich nikdy není dost :) (call of duty je vyjímka, tam je na den celá série) :).
      • Jack1947
        Aha, serie hmm takze cod+ uo na den ? Tak jestli si fakt vwelkej machr, tak prosim
        COD2 k tomu to uz je dost (COD jen konzolova a tu sem sparil rychle a nebylo to fakt nic moc).
        • Tady jsme se asi nepochopili :) myslel jsem to obrazně :). Chtěl jsem jen říct že délka těch her je taková :) že jednoduché herní principy nemají ani čas začít vadit :)
      • zahrál jsem si CoD2,4 a stačilo mi to do konce života. Co je na tom, hrát hry pro dementy?
        • To je stejné jako se podívat na béčkový film :). Ne vždycky má člověk náladu na něco chytrého :) (i když chytrá hra to už tu dlouho nebylo)
          • To je sice pravda, ale za béčkový film nemusíš platit 50e, v tom to je... *3* Je to prostě ždímání oveček, nic víc...
  • Tudíž dle tvé logiky je více než pravděpodobné, že Witcher 3 a Dark Souls 2 budou taky špatný hry? *8*

    (K Dark Souls přičítám i Demon Souls, tím pádem je Dark Souls 2 v podstatě již třetím dílem, stejně jako Witcher 3 a "případný třetí díl" Metra)
    • granis
      Nie, Metro pôvodne vydávalo THQ a až v dôsledku rozpredania spoločnosti sa práva dostali k Deep Silver. V tom čase bolo Last Light už takmer hotové, takže vplyv Deep Silver v tejto fáze nebol taký výrazný. Akým spôsobom sa ale postavia ďalšiemu dielu je otázne. Nezabúdajme aký vplyv mal JoWood na vývoj Gothic 3. Prakticky zabili úspešnú značku. Snažili sa urýchliť vydanie hry a spomeňme si ako to dopadlo. A ešte horšie... spomeňme si aj na Gothic 4 (To už dojili mŕtvu kravu). 4A Games nie je podľa môjho názoru tak silné štúdio aby dokázali odolať prípadnému tlaku zo strany vydavateľa. Rozhodne by som vplyv Deep Silver nepodceňoval. Zdá sa mi, že to je celé o tom, že videli čísla predajnosti a teraz v tom vidia len potenciálny zisk. Hlavne keď čítam ako chcú spraviť "hru pre všetkých".
      • Jenže tady si tolik vyskakovat Deep Silver nemůže, protože mají svázány ruce licencí, kterou vlastní Dmitry Glukovszky (snad jsem to napsal správně) a ten stále kouká vývojářům přes rameno. A pochybují, ze by si nechal svoje univerzum nějak zásadně překopat kvůli pár hráčům navíc...
    • Měla to být reakce na uživatele "granis".
  • Tilwaen
    Která série kdy dopadla dobře, když se "udělala přístupnější širšímu publiku"? To je prostě cesta do pekel. Chtějí se zalíbit všem, ve výsledku se to nelíbí "nikomu".
    • ... ale koupi to, bohuzel, vic lidi.
      • Tilwaen
        To ano, ale je to velmi krátkozraké; kolik lidí si natěšeně koupí další díl?
  • jdi do knihovny říkali, něco se přiučíš říkali..
    • Zapomněli dodat, že tam je velký, chlupatý, zlí "knihovník", který se nerad dělí o své knihy *15*
      • Kozy
        Ook?
      • Tilwaen
        Náhodou do Tebe drcne, spadne Ti kniha, kterou sis nesl v podpaží, už už jen se pro ni sklonit... *2*
  • Jedine kdyby z toho udelali mmo
    • Tady je taky někdo lehce m(i)mo *2*
    • nebo z tebe k.o. ... *15*
    • muselo by být FreeToPlay

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit