Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    To zas bude tunel!
    • Jak zase, spíš doufám že to bude konečně návrat k tunelu!
    • někteří nepoznají ironii a nadsázku, i kdyby je kousla do zatku :-D
    • Lepší dobrej tunel než špatnej open world.
    • Ne nadarmo se to jmenuje Metro *1*
    • No a? Když to má kvalitní a chytlavý příběh, tak v tom nevidím žádný problém.
  • jdi do knihovny říkali, něco se přiučíš říkali..
    • Zapomněli dodat, že tam je velký, chlupatý, zlí "knihovník", který se nerad dělí o své knihy *15*
      • Kozy
        Ook?
      • Tilwaen
        Náhodou do Tebe drcne, spadne Ti kniha, kterou sis nesl v podpaží, už už jen se pro ni sklonit... *2*
  • Tilwaen
    Která série kdy dopadla dobře, když se "udělala přístupnější širšímu publiku"? To je prostě cesta do pekel. Chtějí se zalíbit všem, ve výsledku se to nelíbí "nikomu".
    • ... ale koupi to, bohuzel, vic lidi.
      • Tilwaen
        To ano, ale je to velmi krátkozraké; kolik lidí si natěšeně koupí další díl?
  • granis
    Nie som si istý, či to je dobrá správa. Ešte nikdy to dobre nedopadlo, keď veľký vydavateľ začal žmýkať úspešnú sériu.
  • A já věřím jim, že vytvoří další, výborně atmosferickou hru.
    Nechal bych je zrestartovat S.T.A.L.K.E.R.a
    • Jack1947
      Restart? Hmm to asi ne spis dalsi, vetsi klidne rozlehlejsi dil a hlavne (SP only- nebo jen hlavni duraz na SP). Ano nikoliv Survivarium tam to veskere kouzlo, atmosfera a vsechno co delalo stalkera stalkerem je nenavratne pryc... bohuzel aspon teda pro mne a jine, zastance serie zmirajici *7* .
    • Aj ked je STALKER jedna z mojich najoblubenejsich hier, tak naozaj neverim ze by to dopadlo dobre. V dnesnej dobe by STALKERa akurat osekali a zjednodusili. Pardon zpristupnili vacsiemu publiku.
  • Jack1947
    Ano, dalsi dil proc ne, ale at si to zachova tu atmosferu, je to lepsi , mozna delsi propracovanejsi ale ne proboha pro Casual hrace to si tahle slibne rozvijejici serie vubec nezaslouzi. vrchol by byl kdyby to bylo F2P a jeste MOBA, to uz by stravil jen malookdo.
  • Upřímně jsem rád, že bude další Metro :). První Metro jsem si velmi užil, stejně tak i Last Light, ačkoliv tam mi již přišlo, jako kdyby nevěděli tvůrci, kam dát střílení s hororovou atmosférou a kam dát mluvící části. Navíc bylo znát, že je Last Light i pro konzole. Ne, že by bylo zpackané ovládání či grafika, ale prostě tam ten pocit byl.
    Pokud z toho tedy nevznikne Metro of Duty, beru. Ale nic se nemá přehánět. Stačí jak se rozjela AC série - všichni ji milovali, ale před časem se z toho stala Assassin of Duty a přestává to být ono. Pokud nepočítám AC IV, jenž vypadá velmi dobře, ačkoliv pravé AC skončilo s Revelations ;).
  • Paul_cz
    Metro je skvělé, Last Light jsem dohrál nedávno a užil si ho, ale řekl bych že další lineární střílečku už není potřeba. Měli by navrhnout nového mluvícího hrdinu a postavit kolem něj otevřený hybrid FPS/RPG, něco jako Call of Prypiat, ale ještě víc do RPG, s možností ovlivňovat dialogy a tak, ale zároveň s perfektními shooter/horror mechanikami z Last Light. To by pro mě bylo ideální pokračování.

    Bohužel k tomu ale nedojde, spíš to budou směřovat ještě více do Call of Duty.
    • Jack1947
      Coz, se neda rict o tech 3radoby DLC, to je hanba celkem... teda mininmalne co se tyce zarazeni do pribehu. Jinak super. Samozrejmne Last light a puvodni.
    • Co všichni mají proti lineárním střílečkám? :) dohrané je to většinou za den takže jich nikdy není dost :) (call of duty je vyjímka, tam je na den celá série) :).
      • Jack1947
        Aha, serie hmm takze cod+ uo na den ? Tak jestli si fakt vwelkej machr, tak prosim
        COD2 k tomu to uz je dost (COD jen konzolova a tu sem sparil rychle a nebylo to fakt nic moc).
        • Tady jsme se asi nepochopili :) myslel jsem to obrazně :). Chtěl jsem jen říct že délka těch her je taková :) že jednoduché herní principy nemají ani čas začít vadit :)
      • zahrál jsem si CoD2,4 a stačilo mi to do konce života. Co je na tom, hrát hry pro dementy?
        • To je stejné jako se podívat na béčkový film :). Ne vždycky má člověk náladu na něco chytrého :) (i když chytrá hra to už tu dlouho nebylo)
          • To je sice pravda, ale za béčkový film nemusíš platit 50e, v tom to je... *3* Je to prostě ždímání oveček, nic víc...
  • Z mého pohledu je Last Light tak přístupné širokému hernímu publiku, jak jen lineární FPS může být a upřímně se mi víc líbil první díl právě díky jeho specifickým rozdílům od jiných velkých AAA FPS her...
  • tak sem s tim *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit