Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    Nepochopím, jaký má vůbec smysl vydávat zrovna demo v různých krajích v různých časech.. od kdy se jen s "pitomým" demem dělá takový humbuk?
    • Keyz
      Komedie. Pak se diví, že pirátské stránky prosperují kde je vše v jeden čas a nemusíš čekat jak šašek dny na verzi která je stejná jako ostatní...

      U hudby to je ještě větší rozdíl. Normálně některé edice skoro ani nekoupíš, anebo to musíš nějak komicky posílat poštou. V digitální době! Poštou *15*
      Pak to máš internetu a každý to může stáhnout. Tomu říkám, zaspat dobu.

      Má být vše dostupné ihned pro všechny, když to je naprosto stejné a ideálně přes internet. Pak pouze naštveš lidi, co si to kupují, když musíš čekat a někdy to ani nelze sehnat.
  • uzivatel1982
    No zrovna demo PES a FIFY jsou pro mě nejduležitější dema co vychází. Rozhoduju se jaký fotbal ten ročník koupím. Ač jsem byl velký fanda původních winning eleven(PES), tak poslední roky vyhrává fifa. Herně jsou vesměs na stejné urovni. Něco má lepší to něco ono, ale fifa má navíc líp udělanou omáčku. Což je pro mě jako člověka co hraje ManagerMod dost důležitý. I když člověk stáhne nějaký fanpatch do PES a dodá si dresy a sestavy(težko hledat nějaký bezchybný), tak jejich MasterLiga nemá atmosféru skutečné soutěže.
    • Inquisitor
      Naprostý souhlas, mám to úplně stejně. PES je skvělej fotbal, ale ten manager mod je prostě katastrofa, kdy prostě jedete od zápasu k zápasu a absolutně nic okolo není. Fifa by zase mohla mít licence na ligu mistrů a evropskou ligu.
  • ucho
    a diví se někdo? na PC by se ta demoverze pirátila o 106
    • PreidaQ
      Inu, nebohý to nepochopený vtipálek..
    • Jak můžeš pirátit demoverze, když sou zadarmo?
    • nekromant33
      https://www.youtube.com/watch?v=6YMPAH67f4o
    • michaliuz18
      :D dobry fór ako keby boli demoverzie platene:D
      • ucho
        aspoň někdo tady přemýšlí. překvapily mě reakce některých, když ta absurdita a ironie je tam snad zřejmá... :)
      • Jack1947
        On to myslel asi poněkud jinak (P2P) ale jinak for brej pravda no.
    • Keyz
      Díky pirátům dema fotbalu. Byla možnost si hru nastavit a lépe hrát. A lépe si to vyzkoušet. A podle toho se rozhodnout.

      Že to tupci tvůrci neudělali je jejich chyba. Lidé by to rádi lépe hráli a měli by legální možnost jak to dobře vyzkoušet a něco i nastavit. A nehrát to jak na topinkovači, kde nic nejde udělat a každý to musí mít stejný...
    • Já nevím jak vy děcka, ale za nás se DEMO dalo sehnat normálně zdarma a hlavně to mělo ten účel, navnadit, ukázat hru, aby si to ten "nedočkavec" zakoupil. Takže nechápu tvůj komentář
    • to ucho: jsi R3tard? nebo to jen hraješ?:D
      • Jack1947
        Ucho ušní nic nového, už párkát chudák přestřelil...
    • Nejdříve si chci demo vyzkoušet, když se mi bude líbit, stahnu si demo legálně. To není pirátění!
      • delam to tak s vetsinou svych her, bohuzel tim oba prispivame do naprosto nesmyslne statistiky ktere se pak chytaji cuntsolovi omezenci jako tady ucho
        • Jack1947
          No ale někdo má ehm, důstojnost to víš ne každý je kovaný pccčkář... *4* Jako, takhle že, PC legálně šecko nebo nic. *3*
          • nechapu co tim myslis, je "dustojne" byt obeti klamave reklamy jako napr v pripade watchdogs a colonial marines?
            • Jack1947
              Nojo, jenže takhle to nemá většina lidí ti se musí dlouze rozmýšlet (Pirátění je holt humus noo). *15*
            • hele ja co me bavi to koupim, vetsinou digi pac vic krabic v byte nepotrebuju ;)
            • Jack1947
              To vysvětluj těm nedočkavcům ale hezký sběratelky to zamázli *5* , ono i to pirátění má svý mouchy nemáš nic fyzického... to naštve. Co že se zaplatí druhej a možná lepší díl. Prachy až na prvním místě. *4*
    • ze ty veris jeste v jeziska?
      • ucho
        a proč bych jako na bráchu nevěřil?
  • Konami jsou odjakživa konzolový...začli na automatech, skončej na automatech.
    • Mato1987
      To si pekne napísal :)
  • SalemCZ
    Pak ať se nediví že se bude pirátit plná hra, když si ji lidi nemůžou vyzkoušet v demu, PES2013 jsem měl ještě v předprodeji, PES2014 stál za bačkoru, moc to předělali a hratelnost šla do háje
  • Tak jsem si na PS4 založil nový account za Hong Kong, stáhl demo a již ho hraji a musím říct, že je naprosto úžasné,velmi hratelné a i grafika hráčů opravdu pěkná.No myslím,že PES bude mít vysoké hodnocení a je možná i o trochu lepší než Fifa
    • Však na gamescomu 2014 vyhrál před konkurenční Fifou ;)
  • Gameplay v celku dobry. Skoda jen te rychlosti. Stacio zmenit nastaveni Game speed na -1 a hned by se na to divalo mnohem lepe a urcite i hralo. Co se PC verze tyce, tak uz ted je potvrzene, ze na PC vyjde jakasi HYBRID verze, oproti novym konzolim orezana o ruzne graficke efekty, ale hratelnost by prej mela mit stejnou jako PS4/Xone. Tim, ze neukazou PC demo jen rozsiri pochybnosti o PC verzi, kterou jim nakonec nikdo nekoupi. Mozna to Konami nakopne, aby se prestali chovat jako EA z lonskeho roku a nebo PC verzi na zaklade prodeju zavrhnou. Tak ci onak, nekdo by mel zaletet do Japonska a poradne to tam v tech kanclech propleskat. *16*
  • Tak na ps3 jsem si demo stáhl dneska, vytvořil jsem si novej učet a region jsem dal hong kong, pak už stači jen jit na psn store a stahnout si demo ;-) jinak zatim jsem odehral asi 6 zapasu a můžu řict že oproti 2014 je to 100 a1. Fifu 2015 hraju tež demo a je to taky dobré, teď si jen rozmyslet ktery fotbal si koupit :-)
  • 15 stovek za pár pixelu navíc a věci co byli slíbený už v roce minimálně 2010 , jenom kupujte ovečky a jednou za rok ostříhat :)))
  • Vrook
    Počkat co, ono se teď za dema platí?
    • No ved konami to s platenim za demo uz skusalo u metal gear solid:) Len to nenazvali demom:)
    • Keyz
      Jak platí? Kde to píšou?

      Tvl to jestli to je pravda... *15*
      • Vrook
        No nevyjde to na PC, tak jsem myslel. *15* *15*
        • Keyz
          Možné je vše. Proto se ptám.

          Když již na konzoli musíš platit i za MP, tak bych se nedivil.
          • Jack1947
            Na konzolích nejsi obětí hackerů/cheaterů v takovém množství jako v PC hrách. Jenom pokračuj časem pro mně budeš jen stejný pccčkář jako všichni ostatní... *7*
            • Jack1947
              Akorát že mám pravdu, no nic taky tě mám rád ( i když už i o něco méně).
            • Vrook
              Hej Jacku ty seš fakt už totální blázen. A to žerty stranou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit