Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve vývojářským deníku to na plnou hubu samozřejmě neřeknou, ale trošičku jí přifoukli kozy a prdelku. *5*
    • Možná vedlejší efekt "pokročilejší" teselace :)
    • wow
      such advanced
      much nextgen
      very future
  • Nechapu tu zmenu tvare. Predtim byla skvela a ted vypada tak divne plastove.
    • Typická česká mentalita. Co je jinak než jsem zvyklý je špatné!
    • oktavius66
      Mě příjde o několik let mnohem mladší než byla předtím. Šťourali se v tom uplně zbytečně.. Mimochodem taky si myslím že byla předtím skvělá.
    • Přesně opačně...
  • Až jednou budu taky vývojářka, tak udělám jednu hru pro PC za plnou cenu. Pak ji vydám na konzole, opět za plnou cenu. Pak trochu osekaný port na handheldy, který bude obsahovat rozšířený konec nutný pro pochopení hry, taky za plnou cenu. Pak hodně osekaný port na telefony s novou postavou, taky za plnou cenu. Pak vylepšenou, tzv. Definitive verzi na nové konzole, taky za plnou cenu. Pak trochu méně osekaný port na handheldy s 1 novou texturou a 2 mapami, tzv. Superdefinitive verzi, taky za plnou cenu.
    Tyhle a další praktiky mě přesvědčují o tom, že hernímu průmyslu už není kromě nezávislé scény pomoci.
    • Kdyby nebylo pirátění a použité hry (ani z jednoho nevidí tvůrci ani dollar) tak tyto praktiky nejsou. Vin lidi, mají si kupovat nové kopie.
    • Vzhledem k tomu ze ta hra byla vydelecna az letos a navic byla dobra, tak si na tohle zrovna v tomto pripade nestezuju. Narozdil od CoD to nevydelalo miliardy.
      • byla dobrá?
        • Co si tak všímám u většiny lidí, byla dobrá. Pro mě taky. Deal with it. *3*
    • Uvědomuješ si, že tuhle edici si primárně koupí ti, kdo mají novou konzoli a nejspíš si nekoupili hru, která vyšla celý rok před tím? Nikdo tě nenutí si novou verzi kupovat, Tomb Raider měl prostě normální vydání a rok poté dostává verzi s lepší grafikou pro nový konzole, protože tehdy ještě nemohly bejt ready.
    • Zas si to vem z pohledu druhé strany...Lidi jsou ochotni za hry dát poměrně velké peníze...

      Co uděláš? Vydáš hru v celku, žádná DLC a vyděláš méně z nějakého morálního přesvědčení zatímco jiný tohle nabízet bude (tedy bude mít víc prachů, které by mohly být tvoje) anebo hru osekáš, zbytek vydáš jako DLC a vyděláš víc?

      Dokud lidi budou ochotní dávat peníze, tak to tady bude a nic s tím neuděláš.
  • Ja bych ty hry zakazal. Lidi jsou na sebe jen hnusni a nadavaji si:-(
    • Ale nechal bych Tetris, CoD, Maria a Contru. Nic víc není potřeba.
      • Tetris jsem nikdy nedohral, rozeznavam pouze jednoduche tvary.
        • krizek kolecko ctverecek a trojuhelnik vic ani n co?
    • Když si člověk navíc představí, co by se za tu dobu dalo vymyslet/udělat, kde by dneska lidstvo bylo...
      • Se_u na lidstvo, já chci hrát Laru na next-gen.
      • jojo co všechno by jsme mohli vybojovat kdyby místo hraní COD všichni narukovali do armády a pěkně vybojovávali území a suroviny
      • Mohli bychom treba spolecne stavet silnice, tak jako to delaji v severni korei. U toho bychom si povidali a smali se a bylo by nam fajn.
  • co ji to udelali s ksichtem? vzdyt vypada jak umelohmotna barbina... a ty leskly vlasy jak po samponu swarckopfh... jestli tohle je next-gen lara tak ja teda zustanu u staryho genu, dekuju pekne.
    • HA. A ted si predstav pocity lidi kteri hraly prvnich 5 dilu.
      No nic, du si najit dalsi WAD do dooma, je jich dost na dalsich 20 roku a treba do te doby vyde neco slusneho.
    • Jako umělohmotná vypadala předtím.
  • Původní obličej je mnohem hezčí...
    Nechápu důvod, proč ho museli předělávat, v čem ten starý nevyhovoval? Tenhle vypadá poněkud tuctově...
    Ale pořád lepší práce, než co třeba udělali s Alyx v Cinematic Modu na Halfa, to sem se málem poblil.
    • cumpi3
      To jo :) Ale nejde tam nastavit i původní skin?
  • Dufam ze v dalsom dieli za vymyslia nejaku super vychitavku na jej obocie a mihalnice ,a chlpky v nose lebo v tomto TR boli fakt nerealne. A dufam ze ten cisty herny cas skratia tak na 5h ,lebo tych 10h co ma teraz je fakt nedohratelnych.
  • MARTASLJ19
    Tak hádam jej vylepšili aj rozkrok. Veď next-gen konzoly zvládnu hádam poriadne chlpatý rozkrok *1* Keď si na nej dali toľko roboty tak hádam vylepšili všetko *1*
  • Takze cele kouzlo next genu bude spočívat v hezkych tvářičkach a vlasech vlajicich ve vetru? Kdo by se delal s AI, destrukci, fyzikou atd. když staci vymodelovat pekny kozy, ze?! *6*
    • Ne, kouzlo next gen tady spočívá v tom, že ta hra bude konečně v parádní grafice celkově. Na starý konzole ta hra vypadala slušně (na prehistorický hardware), ale ted to teprve bude ono.
    • U playboye to funguje, proč by nemohlo tady?
  • Mart9
    V původní verzi byla hezčí a stále se jí nehoupou.
    • V nové verzi vypadá více jako ta žena, kterou máš v profilové fotce. Ale toho sis asi nevšiml, že?
    • ale teď je vic uvěřitelnější
      • Mart9
        No to záleží na úhlu pohledu. V tom videu mi několikrát připadala z každé strany úplně jiná.
        • fizola
          To lebo je to žena mnohých tvárí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit