Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    a herne ovecky si kupia znova tu istu hru za plnu sumu len pre to ze to ma o milimeter lepsiu grafiku a lara ma lepsie vlasy:D a skaredsi xicht
    pecka vyvojari , len tak dalej
    staci dobry pc, zopar modov ,hru za dvacku , a vyzera to sto krat lepsie nez tato "nextgec" verzia
    • Meli by se venovat novemu dilu a ne graficky upravovat a vylepsovat starou hru. Ma to smysl jen pro ty, kteri to nehrali.
      A jak uz nekdo psal, totalni hloupe ovce si to jsou schopny koupit jeste jednou v tomto hd vylepseni:)
      K smichu
    • Když si to někdo koupí, tak je to jen jeho věc a tobě to může být šumák *3*
      • eStar
        To samozřejmě není pravda kupování těchto recyklátů ve velkém má dopad na celý herní průmysl.
        • Recyklát by to byl, pokud by to vyšlo podruhé na stejnou platformu. Nyní to vychází na jiné platformy, takže jediný dopad, který to má, je možnost si to zahrát na nových konzolích.
        • Tak určitě...
        • Znám horší případy. Např. Skyrim: Legendary Editon. Totální odpad hra a po těch milionech bugách co se teda za rok nějak pofixovaly, tak chtěli dokonce plnou cenu. Nasratt a to nikomu nevadilo, že?
          • vsak komunita vsechno opravi, alespon u jinych titulu se to bere jako samozrejmost a nikdo se nad tim nepozastavuje, naopak se k vanila verzi vlastne uz nikdo nevyjadruje a pocita se s tim, ze to mody vylepsi nebo opravi (ovsem tak nejak zadarmo, ze)....jo, co si hraci developery a producenty nauci (resp. budou i nadale tolerovat za chovani), to od nich budou taky dostavat.....
          • eStar
            Tohle není jen o Laře. podívej se na CoD, BF, různé sportovní hry. Vylepšuje se grafika + sem tam se přidá nějaká drobnost, ale jinak se furt dokola vydávají furt stejné hry. Nebýt Paradoxu a indie scény tak nemám co hrát.
            • eStar
              CR7 is best: Tak to byli jen příklady, ale mám tu i jiný. Když tohle funguje u BF a CoD tak si páni z Creative Assembly řekli že to zkusí také a tak vyšlo Rome II. Hru jsem si sice nekoupil, ale alespoň jsem se pobavil u videí na youtube kde za zvuků apokalyptické hudby jezdila po souši loď napůl zabořená v textuře, moc pěkné. Alespoň je na tom vidět že si z tohohle bere příklad čím dál více studií a to jen kvůli tomu že hráči slepě kupují značku a nehledí na kvalitu kterou jim hra přináší.
            • jo asi máš pravdu, FPS vůbec nehraji...
            • eStar
              CR7 is best: BF 3/4 funkční? Not really. BF 4 bylo BF 3 s pár mapama navíc a celou řadou nových bugů a to ani nemluvím o tom že se do BF 4 prodávají mapy z BF 3 jakožto DLC. Nové CoD v tomhle také nic moc. Tam se zase totálně vykašlali na optimalizaci. Grafika hnusná, ale bylo to náročnější než BF 4. Asi si řekli na co optimalizaci když není ani inovace, stejně se toho prodají miliony a také že ano.
            • Ty hry jsou aspoň funkční. Bethesda to dotáhla nejdál. Poprvé prodala nefunkční šunt a za rok a něco prodávají za stejnou cenu opravený šunt a lidi to kupují jako diví. Blbost lidí nezná meze...
  • typické.. uděláme "hezčí" pro oči .. nicméně hra připomínala (s nadsázkou) spíš Gears of War než předchozí Tomb Raidery.. s hratelností a konceptem hezčí xicht nic neudělá.
    • mě se ta hra přiběhem moc líbí.byla by to i skvělá knížka
  • Tak postavit cely nextgen posun temer vyhradne na jedne postave... *1*
    Asi to oceni ti, co jsou do Lary zamilovani, studuji ji, vychutnavaji si filmecky. Ten kdo jenom hraje hru, by v tom pohybu zmeny ani nezaregistroval. Toz marketing musi rvat, co mu hrdlo staci, aby sme o tech "vylepsenich" vedeli vsichni. *1*
  • takže nextgen stačí udělat lepší model hlavní postavy a je hotovo
    • eStar
      Nezapomeňte na odstranění puzzlů, moderní hráč přece u her nemyslí.
      • a este treba aby sa hupali vlasy a zbrane do rytmu chodze :D , lebo to je fakt nutnost. Kludne nech ss Nexgenisty priplatia :D
        Ja som TR kupil za 9e, na par dni ma to zabavilo a to je asi tak vsetko, viac by som zan ani nedal.
  • frantisek_nejezchleba
    hm, čekal jsem předělávku toho opravdu původního Tomb Raidera. :)

    Stejně je ta honba za realismem falešná – nebo jsem jediný, komu přijde dementní, aby žena v takovém prostředí měla neustále namalovanou tvář (a i když jsem si nevšiml, tak jistě i vyholené podpaží)?
    • To jsi iddiot. Kdo by chtěl hrát za mladou holku s chlupatým podpažím bllbe. Panebože někteří lidi zvrací tak stupidní argumenty.
    • Víš co je epilace? A je ti jasné, že to vydrží déle než pár dní na pustém ostrově?
      • frantisek_nejezchleba
        ještě mi podobně vysvětli makeup a s pokorou uznám, žes mi dal po čuni.
        • Voděodolný makeup xD http://www.lorealparis.cz/maquillage/teint/glam-bronze/fond-de-teint-bronzant-naturel-waterproof-04-brunes.aspx
  • cumpi3
    Ten nový FACE je úplně strašný. Ten úůvodní byl naopak o dost hezčí. Z něj číšila uvěřitelnost, jemnost, strach, osobitost...a já nevím co všechno...tenhle je obyčejný, nudný, nezapamatovatelný....
    • cumpi3
      A to nemluvím o tom, že tahle změna je snad tou největší změnou na NEXT-GENU
  • tvarej se,ze chtej hroznou realitu,ale proc tak dementni scenu,jako hned tam na zacatku s tim,jak se nabodne na tyc,tam vubec davali? ti zraneni by bylo zcela urcite smrtelny,nezila by dyl nez par hodin...

    lidi jsou hlupy ak lidne koupej 2x...5x to samy,viz call of duty,rok co rok stejny a stejne to lidi kupujou,tak proc by si nekoupili novou,kulatejsi laru?
    • Někdo si to 2x-5x koupí. Někdo si to zwarezí, viď ty dítě.
      • Mno a co takhle jak to fungovalo napriklad u Deus Ex? Koupil jsi si hru a oni ji i po case vylepsili, a pokud jsi chtel to vylepseni pripadne mirne zlepseni obsahu tak jsi si doplatil zbytek (nebylo nutne kupovat cele znovu), ale platit to znovu je uchylnost. To je jak koupit si kafe, ale jelikoz po chvili zacnou prodavat po vas i kafe s curkem, tak si ho musite koupit cely a to stare klidne muzete vyhodit, ac by vam stacil jen ten cukr.. *7*
        • U deuse se jednalo o upgrade v rámci jedné platformy, nevím, co řešíš.
          • Tak já předpokládám, že stačí u konzolí stahonout danou hru nebo její část ze sítě? A jelikož máš tu hru zaregistrovanou, a tedy že ji vlastníš (tedy existuje kod, který máš u hry), tak nevidím problém přidat vylepšení skrz DLC, ktere danou hru jen rozšíří. A nemusíš kupovat úplně novou hru.
        • Vrať se zpátky do Nerdlandu Jumpe. Ty jsi vrchol evoluce debily pcčkářů...
          • By me zajimalo, zda vubec pouzivas mozek, me prijde, ze ne. Hned na nekoho utocis ani si nic neprectes. Dokazes vubec normalne komunikovat? Ja bych rekl, ze tezko.

            U hry Deus ex to fungovalo naprosto superove. Vydali dalsi edici hry a tem, kteri jiz meli koupeno tak si nemuseli kupovat celou hru. Co je za problem? Chci si tu hru zahrat jeste jednou a s lepsi grafikou a tak musim zaplatit znovu plnou cenu? Zamysli se nad svoji odpovedi typu vrat se do hrobu, do nerdolandu a ja nevim, co te jeste uspokojuje, mas divne choutky.
            • Aha tak takhle vypadá fanatický konzolista.. neboj on ti ten gamepad nesežere *1*
            • . Rozmyslel jsem si to nema smysl to komentovat :)
            • Na tebe budu útočit vždy. Ty to panáčku nemáš v hlavě ok. Ta tvoje nenávist ke gamepadu a ke konzolím je tu známa. Proto jsou všechny tvoje názory irelevantní
      • bohuzel ne,dneska jsou ty hry tak debilni,ze uz je ani newarezim,natoz abych je kupoval...
        • kennyB
          Tak se budem jenom dívat na videa a kritizovat něco, o čem vlastně nemáme ani páru *7*
          • Vítej na games.cz, kde vládnou pc-elitáři a jejich jediný a správný pohled na věc...
        • Však to je nejlepší přístup, tak by to mělo fungovat. Teď ještě nepsat blbosti a bude to fajn.
  • Vždyť stejnej princip funguje už léta u sérií jako FIFA atd. A lidi jim to žerou, tak proč ne tady, že?
    • Navíc, tato hr bude graficky solidní rozdíl, na rozdíl od fify a spol.
  • Nas moze zaujimat skor to, ze aj v pokracovani TR bude mat tuto novu tvar a uz to nebude ono :/ .. To je ako zmena herecky vo filme / seriali.
    • Mě se její nová tvář líbí víc. Dokonce vypadá víc jako člověk, ne jak panenka z textur.
  • kubi-wan
    Je ale fakt, že ten novej obličej se víc podobá Laře ze starých dílů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit