Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaktoze tu maji B3 fanousci cas prskat? To nehrajete tu vasi eno-nuno hru 24/7/365? *15*
    Me stejna grafika nevadi, ja se spokojim s novymi prvky v mp a se zabavnym sp. Za ctyri stovky ta hra stoji. Ze si ji nekteri neumi sehnat levneji nez za 59.99euro, je jejich problem...
    • Za čtyři stovky z warezu, protože jsis musel zaplatit placený účet na stahování na nějakých hogofogo share serverech typu sharerapid, chlapče chlapče - když warezit, tak aspon zadarmo.
    • souhlas, ale grafika stejna neni jak tady mnozi ''experti'' soudi podle 5 videi...
  • filias
    Jediné COD co jsem hrál bylo MW1. Ne že by se mi to vůbec nelíbilo, ale 60€ za to nedám. Až to bude stát 15€, tak si to možná zkusím.
  • Jazz
    Oni už tu hru ani neoptimalizujou, grafika stejná a požadavky se furt žvyšujou *1*
    • aha ty uz si to hral? nebo soudis grafiku podle 5 videi na youtube? MW3 obsahuje HDR nastaveni s specialnima stinama a hodne vecma, ktery v predchozich dilech nebyly..
  • RAAM
    ja bych chtel od tvurcu jediny. Dejte si na par let pauzu a za tech par let udelejte novej a poradnej engine pak prijdte a pridejte novej dil ale ne kazdorocne tohle bych chtel ja nevim jak ostatni ale ja jo.
  • No nééééé. Budu moci hrát za Američany proti Rusům?! :O
    KONEČNĚ!!

    |:-|
  • nevim proc porad hanate grafiku.Me se v CoD MW 2 libyla a stacila,zadny zrout a na me starsi grafarne jela super.Pokud bude dobry pribeh tak me to staci a tesim se.Ted hraji BF3 a sem velice zklaman.
    • GlaDOS
      Protože na tvé starší grafice moc dobře nejede, že?
      • Ja ho hraju (hral jsem) na High a grafika zadny zazrak. Jestli je treba mit ultra abych videl neco do te doby nevidanyho, tak sorry, ale to je vtip, ze?
        • asi tak, fanboys BF3 tady neustale argumentuji grafikou a enginem porad stejny kecy :D asi nepochopite, ze je mnohem vic dulezitejsich aspektu ktere v serii CoD jsou a, ktere chcou timhle enginem zachovat...proc menit neco co funguje? engine staci modifikovat a graficke detaily se daji zdokonalit i tak, coz taky udelali...ja chci hrat multiplayer hru a ne interaktivni film s ''nudnyma mapama 500x500km...lidi posledni dobou zapomneli na podstatu her...
  • Hmmm moc pěknej engine pánové, asi dal dost práce, že? *1*
  • hlavně že ten váš megasuperultraperfektněnadřazenej bf3 má tak hustej singl vy pračůráci.... di te se už s tim hejtováním vy....
    • good :D ale MW3 bude spis o multiplayeru :) jinak BF3 fanboys musi hejtovat, protoze ze svoji hrou nejspis nejsou spokojeni, ze neustale lezou sem...
  • Amylee.Anderson
    Proč jste sem dali průběh celým SP?
  • na konci videa ma uz z toho bolela hlava.... *7*
    • Vsak epileptici by hry hrat nemeli... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit