Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude to BOZIIIIIIII...uz se nemohu dockat...Single me v Bf bavil sice 4 hodky nez byl finish ale i tak parada....A doufam ze se budu bavit i u MW3 tak jako jsme se bavil u MW1 a 2..
  • Grafika (hlavně textury, objekty a HUD) ,ozvučení a samozřejmě styl hraní uplně stejnej už od MW(1),jen ta velikost na disku je trochu větší, než aby se to dalo nazvat "datadisk" *1* *1*
  • Modern Warfare 3? za pár let si nikdo ani nevzpomene co to bylo
    • to ze tady tvrdis stupidni nesmysl z toho neudela pravdu :D analytici a stale rostouci zakladna MW serie rika neco jinyho...zkus se aspon trosku ridit fakty a zahodit predsudky jestli to vy cesi jeste umite...kazdy si snad muze hrat to co chce.
    • trolo
      myslis o rok?
  • Prvých 5 minút som sa tváril asi takto: :-| Potom som to vypol.
  • Jak to tady tak čtu, tak si snad singla BF3 ani nedám. Všchni to tady haněj. První co bylo, tak jsem skočil do mulťáku a ten mě drží a teď úplně ztrácim chuť na singl. CoD singl mě láká ještě míň. Video jsem taky posunoval dál, nebavilo mě to a jízda v tunelech metra mi přišla až směšná. A jak to metro vykolejilo, tak to bylo až přehnaně wow moment. Takhle přehnaný to nebylo ani v Die hard 3.
    • Mna nebavi citat recenzie a nazory inych, radsej si to zahram a nazor si vytvorim sam. SP ma bavil, ziadna megahyperpraskava prelomova vec, ale napriklad za rusakov som si to vyslovene uzival. Proste ja som spokojny, ale ak sa to niekomu nepaci, tak mu jeho nazor brat nebudem. Uz v drevnych ZX Spectrum dobach som nehraval vsetko, len neboli internety aby som to mohol vytrubovat do sveta :)
  • to tady jěště někdo řeší SP v COD?:D To je jak komentovat jakždej rok další NFS.. tzv bezesmyslu.enjoy
  • Reakce na Generalmagora *1*
  • Tak to bezpochyby mít bude, ale v tomto ohledu jde každá hra trošku jiným směrem, alespoň co se SP týká. V BF3 je ten singl spíš komornější a více se přiklání k reálným bojům, kdy jste pouze součástí celku. CoD na to jde od lesa, Rambo stylem. Tohle bude krutopřísná akce Kterých je na trhu mrtě a samotná značka CoD / MW jich sama plodí dost, ale když to lidi kupujou?! V MP je asi BF3 neoddiskutovatelný, i když už nám do toho vklouzl prvek viděný v sérii BC, ale i tak z něj mám parádní zážitky.
  • krátce nuda!!!!!!!!!!!
  • Mechwarrior_bw
    snažil som sa ale viac ako do polovice som sa nedostal ... v prvých minútach je snáď každá smrť nepriatela presne naplánovaná podľa želaní autorov, stačí mačkať tlačítka na správnych miestach ... ďakujem neprosím, tento trend v hrách mi lezie krkom, keby to bolo aspoň prirodzenejšie ale nie takto okaté ... radšej si pozriem nejaký béčkový akčný film.
    • Mne dostalo hnedka ten zacatek taky :D vypada to jako stealth mise, ale nikde nevidim tlumic a pochybuju ze nepratele hnedka po tom co sejmou ve dverich prvniho angresta tak se porad nic nedeje behaj tam jak kdyby mneli stealth ...
    • V tom si ovšem nemají s BF3 co vyčítat. Jinak mě BF3 bavil, stejně jako mě bavil Modern Warfare 2. Ale pochybuji, že se k nim budu vracet, jako se vracím k DN3D, Blood, Doom a Shadow Warrior:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit