Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    videl jsem to pred mesicem na youtube *16*
    • nic osobního, ale tradičně dávám mínusko. už to skoro ber jako plusko, protože nenajít tvůj příspěvek v diskuzi je skoro škoda *1* *3*

      tím nechci říci, že píšeš jen blbosti. to fakt ne! jen si takový lapač mínusek a já ti chci ten image udržet. *3*
    • Danieledl
      A já si to za měsíc zahraju.
    • FiCTive-MAN
      Hm... tak se na to znovu nedívej *3*
    • Fascinující.
  • RAAM
    jo z toho co naslibovali ohledne kampane jako ze bude myt kolem 12 hod jsou pekny kecy ale rozhodne furt lepsi kampan nez byla v bad company 2
    • To je jako porovnávat AIDS se žloutenkou. Ani jedno není žůžo.
  • BF3 = hra roku. Kdo si myslí opak, je hloupý. Můj názor > váš názor.
    • lol, super flame.. *1*

      TETRIS RULEZ!!!!
    • Nezastvám ani jedno, ale ohledně SP vysvětlete mě někdo jaké jsou rozdíly mezi MoH, CoD a BF3??? Styl hry, filmové efekty atd. jsou ve všech těch hrách úplně stejný, jen ta grafika je jinačí. A grafika nikdy nebyla všechno, takže prostě jedna škatulka a to samí v bledě modrým. *7*
      • no je tam jeden podstatny rozdil .. prepinani rezimu strelby ... nepochopim proc to z CODu (MW) odstranili ...
  • *yawn*
  • Modern Warfare opět trumfne svého nevyvinutého konkurenta BF3 adrenalinovou akcí. DICE se do toho měly víc opřít.
    • Náhodou to nebylo tak špatné :) Ale od MW čekám rozhodně víc, což je logické, přece jen už s tím má určité zkušenosti, .
    • souhlas, po té hrůze s kampaní bych se na místě DICE/EA bál vystrčit čumák z pelechu
      • hrůze? to si děláš srandu ne? *9*
        • zas tak spatny ten SP nebyl .. tak 5/10 s odrenyma ....
      • To už ani není o kvalitě, to je hod mincí a snad se to vydaří.
  • RAAM
    jinak ses v pohode
  • hohhahah lol xD wtf snažíte se vůbec CoD hovádka? strkáte si je do zadečku??? xD XDD rofl prostě fail singl dětičky, užijte si své retardované 12--letté sny LOL kokůtci xDDD
    • FiCTive-MAN
      Kdo ví... možná ti je i 30-40, ale tvé vyjadřovací způsoby a tvá čeština jsou na úrovni šestiletého, nevychovaného děcka, takže "kokůtek" jsi tu akorát ty.

      Vidíte, a takový je teď snad každý 3. člověk na světě... Jako Jandek *7* Je to smutné
    • 12--letté? fail? wtf? lol? nejdřív se nauč česky
    • Cituji : hohhahah lol xD wtf [ Tak toho pánové a dámy dokáže napsat jen hlupák ]
      Kolik ti je 12 ?

      Je to hra bože pro zábavu a zablbnutí a svuj učel splní za 1* .
      Pokud chceš něco reálnějšího a lepšího zahraj si Paintball nebo Airsoft .
      [ Pokud budeš hrát se zkušenýma lidma tam se teprve ukáže jaký jsi hrdina ]

      Co se týka hry je hodně podobná MW2 a doufám že všechny její prvky tak i zustanou díky tomu se hra hrála dobře a kvalitně . A musím říct že serie MW a dobrá a zábavná . A i přes pár bagu co hru kazí bych rád tvurcum poděkoval za dobrou práci .
      • S tím real play opravdu moc pěknej PWN :)
  • Sngleplayery BF3 a MW3 GOTY jako prase.
  • Zítra touto dobou tady bude 300 komentů. Všechny o hovně.
  • RAAM
    jo asi jo ale co hlavne tam bude jsou zli Rusove a hodni Americani a spol *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit