Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RAAM
    jo z toho co naslibovali ohledne kampane jako ze bude myt kolem 12 hod jsou pekny kecy ale rozhodne furt lepsi kampan nez byla v bad company 2
  • BF3 = hra roku. Kdo si myslí opak, je hloupý. Můj názor > váš názor.
  • souhlas, po té hrůze s kampaní bych se na místě DICE/EA bál vystrčit čumák z pelechu
  • *yawn*
  • Modern Warfare opět trumfne svého nevyvinutého konkurenta BF3 adrenalinovou akcí. DICE se do toho měly víc opřít.
  • RAAM
    jinak ses v pohode
  • hohhahah lol xD wtf snažíte se vůbec CoD hovádka? strkáte si je do zadečku??? xD XDD rofl prostě fail singl dětičky, užijte si své retardované 12--letté sny LOL kokůtci xDDD
  • Sngleplayery BF3 a MW3 GOTY jako prase.
  • Zítra touto dobou tady bude 300 komentů. Všechny o hovně.
  • RAAM
    jo asi jo ale co hlavne tam bude jsou zli Rusove a hodni Americani a spol *1*
  • a jaka bude zapletka? zase boj proti terorismu tajna zbran a zachrana sveta?
  • Miroo_CZ
    Ten fealing hry je pořád stejnej, už to na mě po X prostě nefunguje...
  • RAAM
    pokud prezijete priserny zvuk *1* to je dobry *1* *1*
  • kdy uz konecne nekdo vymysli dynamickou AI , bez respawnujicich nepratel, kdy kazda nove zacnuta hra bude znamenat originalni a pokazde jinej zazitek. jinak MW3 nuda, sed, bida, hnus.
  • Vidite jak ty zbrane vubec nekopou .BC2 kopou jak d*vky.B3 uz tolik ne ale porad dost kopou .
  • Tak a půlku hry už máme za sebou.
  • RAAM
    presne jak rikas taky nejdriv Battlefield 3 a pak MW3 ale fakt jako je to nuda
  • BoB.2
    Nejdřív Battlefield 3 pak tohle *3*
  • Vostoq
    nuda nuda nuda nuda nuda
  • RAAM
    to uz jsem videl se mnou to teda nic nedelalo fakt jsem to video preskakoval *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit