Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    Díky Janchorovi za skvělou recenzi!
  • Nevím co si pořad stěžujete na loadingi, ja nemam žadné super dělo a loandingi mam krátké. Moje PC: AMD Phenom 2 x4 3.2ghz 955BE, 4GB 1600mhz ddr3. Amd Radeon HD 6870, 1TB HDD 32mb sata 3gb
  • dlouhy loady mam taky na core i5, nevite cim to je vsecko jede super ale hra se nacita priserne dlouho
    • Možná máš pomalej HDD tedy pevny Disk. Ne všechno se točí jenom kolem procesoru.
  • Nevím jakou hru recenzent hrál, Deus Ex Human Revolution to ale rozhodně nemohl být. 10 z 10 dostávají hry, jako Mass Effect 2. Ještě než si hru koupím, vždycky pokud to jde, si ji na test stáhnu. Tadle hra letěla z počítače po 2 hodinách hraní.
    • No pokud jsi DXHR hral jenom 2 hodiny tak to potom chapu. Jinak ME2 není zrovna nějak užasná hra na 10/10 ale za tu reklamní masaž si těch 8/10 zaslouží. Já jsem ME2 alespon dohral a nehodnotím ho po dvouch hodinach jako ty DX. *1* *1*
  • No koukám že tu je mraky rejpalů, kteří ovšem ani neví o čem mluví.
    Deus EX HR není jeden žánr, tak je tupost to srovnávat s CoD atd. Kdo psal hrál jsem lepší RPG a hrál jsem lepší FPS atd, je trotl. K dokonalosti to má daleko jako Gothic 4 k dobré hře.
    No hochu.. co pak DXHR vlastně je ? Sám si jí dal 9/10 nebo kolik ale ten tvůj coment... Chcete být zajímavý, nebo opravdu nevíte co píšete ?

    DX3 je propracovaná hra s pár chybkama, které není problém aby opravil patch.
    Člověk si tu stěžuje že grafika je low, ale pak dodá, že ho štvou dlouhý loady, protože jeho staré PC to nezvládá.. ROFL.. totální tupost toto...

    DX má styl, má atmosfééru, má to super storku a má to spád i když ! je jen na Vás jak to hrajete a to je to hlavní plus. Nikde není dáno že to bude jen fps akce, nebo čistě jen stealth. Kombinovat a procházet lokace jak chcete. Někde můžete někoho ukecat, když se nepovede, najdete cestu jinudy.
    Grafika - exteriéry/ interiéry prostě prostředí nemá chybu. Kvalita textur characterů je někde slabší, někde lepší. Celkově to opavdu nekazí celkévý dojem a říct, že hra je asi 5-6 let stará je taky blbost. Jasný.. u characterů nedůležitých pro děj si mohli vyhrát o trochu víc, ale celkovej dojem z Sarifa, Jensena atd je dobrý. Záleží co máte za dělo, tam se grafika dá ještě zlepšit, doporučuji ubrat jas/gammu aby ta hr dostala správný nádech, jinak je moc světlá. Viditě že moc nekritizuju a nemám skoro co. Nejsem fanboi.. nebo .. po dohrání jsem fanboi a předešlé díly jsem nehrál ani jednou. Jednu věc bych přece jen vytknul a to je ta AI. Ta by trochu poupravit potřeboval, vememe li v potaz formát hry. Jinak je to klalsickej standart dnešních her.. není vysloveně tupá, ale chytrá taky ne..
    • Ano lidi si stěžují, že se hra dlouho načítá. Jako by byl problém chvilku počkat. Ale ne jakmile je to více než 10 sekund tak je to špatně. Já mám obyčejnej počítač, nic speciálního a hra se mi načte na střední detaily za chviličku. A na vysoký detaily není potřeba hrát pokud to pak dobře nejede.
    • Když DX hraju tak si řikam že mu k dokonalosti chybí už jen AI z herní serie Metal Gear Solid. jinak je to naprosto dokonala hra. Kdo hral nějaky díl MGS tak mi dá zapravdu.
  • Dovážet takto příběhovou hru se spoustou dialogů v angličtině mohou leda dokonalí imbecilové...
    Když jsem to poprvé spustil a slyšel ten příval informací, které musím číst, protože moje angličtina na hovorou američtinu prostě nestačí, hru jsem odinstaloval a dokud neseženu francouzský patch, už ji nenainstaluji.
    • jasne koli tebe budu dovazat cinsku hru s mongolskymi titulkami, a naco je internet cretenzo
  • Deus Ex 3 me velice bavil , dobre promyslena hra,skvely hlavni hrdina , hudba , atmosfera , augumentace , zamrzi trochu grafika,nektere pasaze jsou krasne , nektere jsou strasne sterilni az to kazi dojem , hlavne postavy s low texturama ,neni to uplna vytka ale skoda,optimalizace taky neni uplne nejlepsi , caste swapovani disku,kolisavy framerate(hodne lidi ma ten stejny problem) , jako nejvetsi zapor ale vidim konec hry , bosove mi ani tak nevadily ale hlavne konce jako takove,kdy muzu v pohode pred finalni volbou ulozit hru a zkusit vsechny konce,je to skoda , nic me pak nelaka zkusis hrat znovu s jinym koncem , prakticky celou hru je pak uplne jedno co delate,konec bude vzdy stejny,znovuhratelnost tedy nula-strasna skoda, za me krasnych 8 z 10 , vice opravdu ne.
  • Můj subjektivní dojem.... hra je pěkná hrajů ji pár dnů převážně jen stealth režim. Hra se mi docela líbí, ale hrál sem hry které mě víc v táhli do sebe hrál sem lepší stealth hry.. lepší střílečky a lepší rpg... takže hra nění špatná ale 10/10??? ubral byl už za příšerně dlouhý !!!quick !!!load u všech co nemaj super dělo.
  • Jestli je neco opravdu hrozne tak si myslim ze je to systém savu který měl být zpracován naprosto jiným způsobem, obvzláště pokud se člověk musí rozhodnout na každém kroku. Systém ukládání starší a novější autosave + vlastni je dost omenezený pohled a člověk si nemůže moc vybírat. Grafika žádná sláva ale taky nic strašnýho už byly i horší. Baterie a mussli system je dosti ponizujici pro zabijaka. Dal bych 7,5-8/10
    • No a co třeba quicksave? Nějak nepobírám Tvé nářky
    • Tak toto som nejako nepobral... *1* System savu je tam obmedzujici? Clovek si nemoze velmi vyberať? Akože WTF?! Neviem si predstaviť čo by tam malo byt naviac aby si clovek mohol viac sam urcit a vybrať. Ved si tam mozme savovat na kazdom kroku, vytvarat vlastne savy. Maximalne tam mohli este pridať kategoriu autosavov pre kazdu kapitolu.
  • Nechápu, kolik museli redaktoři dostat zaplaceno, aby tady byl na tuto naprosto stupidní střílečku alá COD s rádobydospělou tématikou denně minimálně jeden oslavný článek... Ale je to už TRAPNÉ, pánové! *11*
    • Pokud je podle tebe DXHR stupidní střílečka, tak ty jsi ještě stupidnější hráč. Nevím kolik kdo zaplatil tobě abys tu famoval každou diskusi o této hře.
      • Trol.diskuzni
        Pouze ideologický nesouhlas s hrou a s přístupem games.cz, nic víc v tom nehledej. *3*
    • Toto ale predsa nie je radoby dospela strielacka pomylil si si diskusiu. Toto je kombinacia FPS a RPG a zatial jedna z najlepsich hier roka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit