Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako veteran a milovnik jednicky jsem nedoufal, ale povedlo se, tohle je moje hra roku! *14* *14* *14*
  • predpokladam, ze cim vice lidi si to zahraje, tim vice jich bude hru odsuzovat... predchozi honoceni vychazely bud z hype, nebo byly zaplacene... ted se k tomu dostanou skutecni hraci a jsem zvedav, jaky bude nazor...
    • Ja jsem zatim spokojen...uz jsem se dostal do vaznejsi situace u ktery jsem musel davat sakra bacha...a bomba.. :) Na nejakou grafiku se nedivam...dneska vyjde hra s luxusni grafikou a hratelnosti pod psa...a tohle me bavi...nelituju ani jedne koruny :)
      Samo,ze se snazim to udelat na stealth...:DDD
    • Jak vidis z reakci v tehlete diskuzi (od lidi), tak spis nez odsuzovani jsou hraci nadseny. Takze tyo s tim zaplacenim asi nebude tak horke, co?
      • Keby sa tu aj ozval niekto komu sa to nepaci, tak by bol zadupany do zeme. Ja osobne som si z diskusii a gameplay videi spravil o tom obrazok taky, ze sa mi to nepaci a cakal som nieco celkom ine. Mozno si to raz zahram, ale vobec ma to teraz nelaka. Aj ti, ktorym sa to paci, pisu dost kriticky ohladom niektorych veci (level dizajn, AI, ...).
      • snad... s koupi ale urcite jeste pockam na dalsi reakce.. v posledni dobe mne prijemne prekvapily veci, u kterych jsem v to nedoufal a naopak to, na co jsem se tesil stalo za prd...
  • no po dohrani se musim pripojit k lidem, kteri se divi, jak takova hra mohla dostat nejvyssi hodnoceni, kdyz ma nekolik zasadnich stystemovych nedostatku......................................
    jednak jsou to naprosto zbytecna vylepseni, ktera vlastne slouzi uplne k nicemu a kdyby vas hra trapne nenutila zlepsit treba hekovani, aby jste se mohli pokusit nabourat zarizeni vyssi urovne, nebo ze musite davat body do rozsireni inventare a podobne nesmysly, tak v podstate ani zadne vylepseni ani nepotrebujete. Tretinu hry jsem odehral pouze s bodama na max. rozsireni inventare, hekovani a ovlivnovani rozhovoru pomoci feromonu. ...................................................................................
    Potom mi bylo trapne, ze beham po meste a v zasobe mam asi 15 bodu na dalsi rozsireni, tak jsem je narval do baterii a jejich doplnovai - pozdeji se ukazalo, ze diky totalne nesmyslnemu systemu je to uplne na HOVNO, do neviditelnosti...nastesti castecne pouzitelne i s 1 nabitou baterii, neco do hekovani a do bezpecneho seskoku, protoze se muj super agent zabijel i pri padu z cca 2m a nebyl schopny skoro povyskocit. Jedno z mala opravdu dobrych vylepseni je schopnost, zlikvidovat uderem nablizko 2 nepritele.........................................................................
    Co s ostatnima bodama, ktere v prubehu hry nasbirate ? muzete je dat kam chcete v podstate je to jedno. ,,Genialni,, system, kdy zabiti/omraceni z blizka sezere celou jednu baterii vam ucinne zabrani pouzivat plynule neviditelnost, takze pokud nejste ochotni se porad dopovat tycinkama na dobiti energie, tak 90% hry se nekde krcite a cekate az se vam dobije hlavni baterie a mezi tim premyslite, jestli ji pouzijete na 5s neviditelnost, nebo na zneskodneni nepritele...................................................................................
    Grafika podprumerna, odkaz na konzole na kazdem rohu, lokace jsou navrzene hodne podivne a az amatersky na me pusobi, kdyz v rozbite benzince dnem i noci kempi prodavac zbrani a 20m od nej hlidkujou policajti...hlavne ze me prosi abych to neprozradil...no ja osobne bych byl rad, kdyby mi nekdo prozradil IQ toho clovek, ktery tu lokaci navrhl............................................................................................
    Pridelovani expu zvyhodnuje ,,nezabiti,, pred zabitim. Pochopil bych to u nejakych specialnich misi, ale celkove ve hre ???? Predstavte si J.Bonda, jak pobiha mezi teroristama a strili po nich uspavaci sipky a z omracujicich pistoli TAKOVY NESMYSL !! Nicmene v te dobe jsem netusil, ze expu za ktere ziskavate moznosti kybernetickych rozsireni je obrovske mnozstvi, lepereceno jak jsme psal vyse, vetsina tech vylepseni je na nic. Ostatne co se tyka tech vylepseni, vy je od zacatku vsechna nosite v sobe, jen je nemate aktivovana, protoze staci narvat bodik a sup...chybejici vylepseni muzete pouzivat a nezalezi jestli jste treba uprostred mise...staci lusknout prstem. Bodiky se daji i nakupovat za penize, takze je mi trochu zahadou, ze kdyz uz me takhle firma predelala, proc mi vsechna ta vylepseni rovnou neaktivovali.................................................proste jeden velky nesmysl za druhym
    • Ghost47
      S tou policií před benzínkou mi to ani divný nepřijde, on takovej mizerně placenej policajt za 1000 kreditů nic neviděl, nic neslyšel *1* Akorát je potřeba, aby se to moc nerozkecalo, to by ten úplatek za chvíli chtěla půlka okrsku *4*
    • GuruSerpent
      Někdy holt musí zvítězit hratelnost nad logikou. A u téhle hry se to podle mě zatraceně povedlo!
  • 10/10 ja by som dal 4/10 ved ta grafika a postavy je strašné *1*
    • deculko a ty si sa kedy narodil ? ty hlupak ... grafika je uplne dostacujuca a vobec tam onu nejde *16*
  • NEkromanT
    hra roku - nuff said
  • Vyninkajici recenze, diky
  • 10/10? takové hodnocení si zaslouží např. Legend of Zelda Ocarina of Time, která je považována mnohými za masterpiece a možná i nejlepší hru všech dob. Ale pro mě je to jen další známka omezenosti českého rybníčku a recenzentů co toho nahráli moc moc málo za svůj krátký život. Deus Ex HR jsem ještě nehrál, ale pochybuju že to je bezchybný Masterpiece, jedničku jsem hrál asi 4x a byla velmi dobrá, i tak bych jí nikdy nedal 10/10.
    • 16cmfan
      Každá hra má chyby, a nikto nevraví, že 10 je dokonalá hra. Takto hodnotí Tiscali Games.cz -

      Nejvyšší hodnocení udílíme zřídka a pouze hrám, které v době svého vydání jasně vyčnívají nad ostatními. Posouvají hranice obecné představy o dokonalosti ve svém žánru i v obecném slova smyslu. U takových her je velmi pravděpodobné, že se o nich bude dlouho hovořit, dostanou se do pomyslné síně slávy a budou dávány za pozitivní příklad kvality i v době, kdy už budou technologicky a ideově dávno zastaralé.
      • Tohle je úplně pomýlený systém hodnocení. Specifikujte co jsou to obecné představy o dokonalosti? To jsou momentálně představy Lukáše Grygara? A kde se o nich bude dlouho hovořit? V redakci games.tiscali.cz? Vždyť ta hra není vyjímečná už jenom tím, že to je třetí díl, který je prostě povedený jako jednička a o dost lepší než dvojka - tedy nic revolučního. Hodnocení 10/10 je prostě pro tuto hru nesmysl, Poláček by měl uvažovat, zda dávat recenzovat takové A+ tituly Grygarovi, který je naprosto nestabilní a např. při recenzi vynikající hry PC GTA4 ho příšerné rozčílí a HW náročnost, což je naprosto neuvěřitelné, že si recenzent neumí vydělat ani na pořádný počítač a pak to ovlivní výsledné skore jinak vynikající hry.
        • sleepless
          Jeste k PC verzi GTA IV - recenzoval jsem hru tenkrat do Levelu a hodnoceni jsem take shodil, protoze v te dobe nesla krabicova verze prakticky hrat ani na jednom ze tri ruznych PC, na kterych byla hra testovana. Ano, nekteri jedinci meli i tentokrat to stesti, ale nebylo to ani 50/50. Ze hra samotna byla vynikajici, to vim jenom z hrani verzi konzolovych. Dnes uz je vse jinak, ale hra se hodnoti v danem okamziku a ne s vyhledem do budoucna a dalsi mozne patche, datadisky a pod.

          Cili, kdyz sve argumenty proti nekonsistenci Lukasova hodnoceni stavis na tom, ze ti prijde, ze Deus Ex 3 ma nejake technicke problemy, tak se bavis o necem uplne jinem. Nemas na mysli, ze by hra nesla spustit, padala, mela graficke vypadky a podobne, coz byl pripad hodnoceni GTA IV, ktere zminujes. Hrusky a jablka...
          • Spojuješ dvě věci dohromady. První věcí která mi vadila bylo přehodnocení hry Deus EX HR. Za druhé jsem pak ukázal na příkladu Grygarovi recenzentské úlety, to jeho pro něj nutné, ale zcela zbytečné chcaní proti větru. Dle mého názoru dal 10/10 z nějakého emotivního nebo nostalgického rozpoložení, nebyl to rozvážný a promyšlný krok profíka.
            Takto vysvětluje IGN udělení absolutního hodnocení:
            10.0 - Mistrovský kus. Herní špička, mistrovský kus nemusí být bezchybný ale je rozhodně tak vyjímečný, že je obtížné si představit lepší hru. V době vydáíní je tato hra nejenže nejlepším co může herní systém na který byla vydána nabídnout, ale je ještě lepší než naše očekávání. Příklad Legend of Zelda Ocarina of Time.
            Deus EX HR není rozhodně masterpiece, ale zatím to vypadá jako vysoce nadprůměrná hra. Diskutuji pouze o tomto. Ostatně tady mi dávají jednoznačně za pravdu. http://www.gamerankings.com/pc/944090-deus-ex-human-revolution/index.html
            Nad tím, že recenze GTA 4ky na PC pro herj byla špatná a chybná, jsem se pozastavil v době vydání a můj názor trvá dodnes. O hře nebylo řečeno prakticky nic, z recenze byla cítit frustrace recenzenta z GfWL povinné registarce, z Hw NÁROKŮ. Prostě neprofesionální přístup. Recenzi v Levelu jsem nečetl.
            • janchor
              1. IGN není Games. Definice desítky od nás už tu padla.
              2. Recenze GTA jasně odkazovala na recenzi dávno vydané konzolové verze, od které se ta počítačová obsahem nijak nelišila. Netřeba duplikovat text.
              3. Hardwarovou "náročnost" jsme tu probrali už několikrát, bohužel tě to bůhvíproč míjí.

              Ale hlavně: pokud bereš průměr světovejch hodnocení jako Slovo Boží, pořád je to "přehodnocení" o jedinej bod. Problem?
            • Obcas se divim, ze vas pusti v ustavu na internet... Vis, cemu se rika subjektivni nazor recenzenta? BTW GTA nebyla zdaleka tak skvela hra, jak ji tady popisujes, pouze prinasela vice tehoz, jako jeji predchudci. Deus Ex HR s GTA nehraje na stejnem hristi, ani stejnou ligu - to je uplne jiny sport (jak by rekl klasik). Takze tu zbytecne ze sebe delas zabednence. Myslim si, ze recenze i videorecenze byly naprosto spickove a profesionalne provedene - tim myslim tak, ze CHCI znat nazor recenzenta, nechci znat zprumerovane cislicka. Chci vedet, nad cim recenzent uvazoval pri hrani hry a to se mi snad jako u jedineho lukase vzdy splni (vzpominka na recenzi prvniho stalkera :) ). Diky
            • Jsou to trapáci, co bys po nich chtěl... *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
        • janchor
          Jenom ad GTA: taháš to z paměti krapet popleteně, ta hra tehdy po vydání haprovala zcela nezávisle na konfiguraci (testovali jsme ji na několika high-end strojích a navíc to nebyla jen naše zkušenost) a samotný hodnocení nebylo udělený v tradičním slova smyslu, ale vysvětlený v textu recenze.
          • Chlapče, za tenhle frustrovaný blábol by tě v každém normální časáku nebo webu vyrazili na ulici. http://pc.hrej.cz/recenze/grand-theft-auto-iv-pc-2254/. Jen si to přečti a připomeň si to ubohé flusání na RockStar. Ačkoliv dnes už primárně hraju hry na konzolích, GTA4 jsem měl možnost odzkoušet i na PC. Na čtyřjádrovém Core 2 Quad 6600 2,4 nepřetaktovaném a grafické kartě 9800 GTX to krásně jelo na Medium detaily bez chyb. To, žes neměl v té době počítač s doporučeným CPU je tvoje chyba, nikoliv Rockstaru. V recommended requirements to ostatně je na krabičce uvedeno, doporučený tří nebo čtyřjádrový procesor. Zajímavé je, že na spoustě zahraničních profi webů si podobných problémů jako ty ani nevšimli. Všiml jsem si jen vlny protestů nespokojených hráčů, kteří prostě neměli dost peněz na pořádnou sestavu a nepochopili , že engine Rage má i kvůli Euphorii kurevsky jiné požadavky než graficky primitivní San Andreas, jež mělo kořeny v poměrně primitivním a nenáročném PS2 enginu.
            • Ty si dobre vypatlany...
            • janchor
              Tak ještě jednou dokola: hra tehdy skutečně, podle reálných zkušeností z různých konfigurací, na některých strojích (recenzovalo se na redakčním čtyřjádru s GeForce 295, takže trolling o požadavcích si nech od cesty) vyváděla psí kusy, ať už vinou neodladěnýho portu nebo kvůli chybám v DRM / Rockstar Social Club.

              Jestli byl něco flusanec, tak úroveň toho portu v době vydání a drzost zatížit ho nefunkční nadstavbou. Na konfiguraci to nestálo: živě pamatuju zmatky a nekonečný debaty, kdy lidem s papírově slabší konfigurací to často šlapalo daleko líp, než vybavenějším. Kdo měl štěstí (evidentně ty), ten hrál. Spousta ostatních ne.
        • Teda nevim, zacal jsem hrat v patek kolem poledne a vcera o pulnoci jsem mel dohrano. A celou dobu jsem cekal, kde uvidim, to, za co hra dostala 10/10. A nedockal jsem se. Podle mne naprosty prumer. Navic mne vadilo to reseni energie, kdy jrdina budoucnosti musi tahat bagl plny müsli tycinek, jinak je jeho supertelo k nicemu. Vzdyt bez müsli tycinek ani nelze byt nevititelny a nekoho zabit z blizka! K cemu tedy ta neviditelnost je? Nakonec jsem se na to vykaslal a normalne vsechny postrilel. S tak tupou AI jako jë tady to nebyl problem. Kdyz mi pred zamerovac nabehlo 6 panaku po sobe pro krasny headshot, aniz bych musel pohnout zamerovacem, tak jsem si rikal, ze asi hraju jinou hru. Pripoctu-li k tomu vychytavky jako pouze 20 savegame pozic, tak mi vychazi 7.0 - 7.5/10. Bohuzel dalsi dukaz, ze v dnesni dobe jsou recenze nepravdive, dost casto uplacene a kazda prumerna hra je vyhypovana, zatimco opravdu dobre hry, lec od malych studii bud nejsou recenzovany vubec, nebo je na nich sprdnuta kazda drobnost.
          • Hanzales
            Teď mně prosím neber nějak kriticky, nebo tak. Samotnému mi nevoní, když někdo do krve obhajuje něco, co právě jemu sedlo jako pdeu na hrnec, ignorujíc vše ostatní kolem.
            Každý z nás jsme jedinečný a každému z nás se líbí něco jiného, mnohdy jsou to i absolutně protichůdné věci (komerční RnB vs. nezávislá tvorba ambient beetů s prvky jazzu, třeba) *3*
            Nevidím vůbec nic zvláštního na tom, že ti hra nesedla a nemyslím, že musíš být nutně hráč preferující CoD, nebo CS. Když se na to podívám z jiného pohledu, je Human Revolution skutečně průměrná střílečka s prvky RPG, s dostačující grafikou a myslím že i takto by si na těch 7.5 - 8.0 dosáhla. Bohužel, nikdy se nelze zavděčit všem a prvním plusem u Deus Ex 3 je, že se alespoň snažil. Nutno podotknout, že u jedné skupiny se mu to povedlo více, u té druhé již méně. Pokud by jsi ale pro změnu ty zkusil podívat se na tu hru pohledem někoho, kdo první díl obdivuje dodnes, u druhého se poprvé u PC rozbečel a někoho, kdo přímo miluje sci-fi a nejvíce ho baví FPS hry s prvky RPG a prostředím k prolézání (to je to, co některým z nás zabere těch dalších 5-8 hodin hraní > snažení se nevynechat jediný kout, či opomenout nějaký ten náboj) tak by jsi pochopil, proč má HR pro nás tichošlápky takovou hodnotu. (Už si brousím zuby na achievement projití celé hry bez vzbuzení alarmu). A že to někomu znás po posledních 7 letech přijde jako dar z nebe, není zase tak k nepochopení. Vyjma snad Bioshocku, který utrpěl nejméně, ale stejně ten vytuchlý cyber-punkový svět šílené AI poslal k ledu to všechno stojí za houby. V téhle hře si alespon třeba já dokážu najít výzvu, když plánuješ tichý průchod prostředím a přemýšlíš, jestli jich pár omráčit a odtáhnout kvůli dalším předmětům, nebo hacknutí se do místnosti s PC a třeba flashbangy, nebo je nechat tak a rychle procupitat dále za cílem větrací šachtou, tak si tu hru pak dokážeš i náležitě užít. Ono přeci jen Jensen je Agent a hlavně také bývalý člen SWAT a ti se nejprve snaží dělat všechno proto, aby nemusel padnout žádný výstřel, což bývá vždy až poslední možnost, brána jako neúspěch ;o)
          • 16cmfan
            No ono, ak si tu hru nevieš užívať, tak a neprecítiš ju, je to tvoj problém.
            • no jistě. Proto je tato recenze vysoce objektivní, poněvadž je od člověka co si jí dokázal procítit až se z toho udělal do kalhot. Ještěže tohle není profi web o hrách:-(
            • Definuj jak by si měl tu hru užívat.Snad to není to stejné užívaní si hry jako u fajnšmejkřů, kteří užívali Mafii2 tak, že psali jak odehráli 18h a byli v půlce příběhu.Jezdili si jen tak po městě a vychutnávali si ho.
  • Ani nevím, kolik tady toho je, ale pro mě zatím zklamání. Musím tedy říct, že jsem jedničku nedohrál několikanásobně, ale tohle je bečko. *16*
    • Bohuzel s tebou souhlasim, viz muj prispevek o vlakno vyse. Naprosto prumerna hra vyhypovana diky jmenu predchudce.
  • Zajimavy je, ze tu kecaj ...., co neumi nic jinyho nez behat v CS apod. Vadi jim, kdyz je naka hra u ktery se musi myslet a ne jen behat a strilet na vse co se hejbe. Jen nechapu kdyz je to tak hrozna hra podle Vas, proc to bavi tolik lidi a proc to dostava kolem 90 procent ve vetsine recenzi. Asi holt recenzenti nejsou vypatlany nezletilci. A uplne nejlepsi sou kecy idiota co si stahne predprodukcni verzi, zahraje si 10 min a keca hovadiny.
    Jedina opravdova chyba je ze se musi instalovat ze steamem.
    Ctete odkaz nize jak spatnej je podle recenzi DEHR.
    http://www.zing.cz/novinky/6655/deus-ex-human-revolution-drti-recenze
    • Co to? Tady se musi myslet? A kde prosim te? Ja celou hru prosel stylem picni koho muzes. S tak tupou AI, kde mi panaci sami nabihaji pred zamerovac to ani nebyla zabava. Snazil jsem se byt stealth, investoval jsem do neviditelnosti, jen abych zjistil, ze k jejimu pouziti musim mit bagl plny müsli tycinek, jinak smolik pacholik. Navic jsem to dohral za den a pul. Jestli tohle je na hodnoceni 10/10, tak potes koste.
      • Otázka je na jakou obtížnost to hraješ. Na nejtěžší stačí dvě rány a je po tobě, takže moc vyvražďovat se tady nedá, resp. nevlítneš mezi nepřátele nepokosíš je, pokud je jich víc jak dva. Možná někde z vyvýšeného místa sniperkou, ale i tak tě za chvíli objeví a docela jsou v palbě přesní, pokud se nekryješ. A to že jednoho tiše sejmeš a ostatní se jdou podívat co se stalo, tak to mi připadá logické. Pokud neřešíš i vedlejší úkoly tak se to dá dohrát celkem brzo, ale to pak nemá smysl a člověk si nevychutná tu atmosféru. Zahraješ tak jen půlku hry, protože spoustu úkolů a lokací prostě mineš.
  • OMG, ta hra dostala desítku a Deus Ex fanboy-no-lifeři jsou podělaní, když se kdokoliv opováží říct, že ta hra má byť jen jedinou chybu... to je na chocholouška *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit