Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem jedničku. A hrál jsem dvojku. K dvojce jsem přistupoval bez očekávání. Bavil jsem se, protože to nebyla špatná hra, jenom ji každý ukamenoval za každou změnu a vlastní invenci, co měla, stejně tak kvůli tomu, že prostě nebyla tak dobrá, jako jednička. Ale to z ní automaticky nedělá špatnou hru. A co má univerzální munice společná s DX1 nechápu - v zásadě udělali přesně to - jelikož tam nebyl inventář, tak namísto toho, aby ses rozhodoval, kterou munici sebou nést a kterou ne ses musel rozhodovat, jestli ti stojí za to požít tudletu zbraň co sebere hodně munice nebo jestli se máš raději spokojit s touhle, co žere míň. V principu to je totéž, jen se to rozhodování přesouvá k jiným situacím.
  • Na univerzální munici? Ty jsi asi nehrál jedničku, že? *11*
  • Ale no tak, co vám všem tak strašně vadilo na univerzální munici? Jednak to bylo v rámci herního světa vysvětlené a jednak to do hry přidávalo docela zajímavý taktický prvek, když už považovali za vhodné odebírat inventář. Krom toho na TOMHLE hra nestojí.
  • Spades
    mozna te to bavilo prosim, ale v momente, kdy jsem do raketometu cpal naboje do pistole jsem to cd malem vyhodil oknem...
  • jestli ho znásilnil tauren tak se nediv.
  • Vsadím se, že jsi se v prvním Deus ex přidal k AI mysli *1*
  • *1*
    Me by se treba hrozne libilo, kdyby sci-fi byla zas na nejakou dobu sexy a popularni. Myslim ze do minulosti a soucasnosti sme se zamerovali uz nejak dlouho. Mozna by neskodilo chvili koukat pred sebe a premyslet o dilematech zitrka. Rychlost pokroku v biotechu a nanotechu je ted neuveritelna. Internet a globalne dostupny vedecky prace dovoluji cerstve objevenemu fenomenu stat se stredem zajmu hned nekolika laborek. Transplantace genu je nyni u mysi bezna vec, staveni a pestovani organu pomalu taky. Retrovirova genova terapie uz ma prvni lidsky dobrovolny studie. Mam obavu, ze kdyz se stihnem zaobirat jen tim, jestli ma smysl zachranovat puvodni systemy vladnuti a ekonomiky nebo je jen nejak zflikujem zpatky dokupy, tak nas budoucnost jednoho dne flakne do ksichtu jak mokry hadr a nestihnem zirat. *7*
  • Co ti fantasy žánr udělal že ho nesnášíš?:D
    Znásilnil tě či ti snad zavraždil osobu tobě blízkou ?:D:D
  • Tak jako... Ona dvojka byla dobrá, jenom neobstála proti všemu tomu hypu. Osobně by mi nevadilo, kdyby trojka měla kvalitu dvojky, sice to fakt nebylo tak dobrý jako Deus Ex 1, ale bylo to zábavný a dobře se to hrálo. Samozřejmě, kdyby byla LEPŠÍ jak dvojka, nebo ještě lepší jak jednička, tak bych se taky nezlobil :D
  • +za znalost integrálu
    Jinak co se týče reálnosti ve hře z budoucnosti.. základy tam jsou reálný, ale pořád je to sci-fi stejně jako v době Julese Vernea [Žila Verna] bylo 1000 mil pod mořem. No a podívejme se teď a ono je to reálné. Samozřejmě realita ve hře by se dala brát i z pohledu fyziky a výše zmíněné inteligence AI, bohužel tohle je jedna z věcí, kterou scenárista neovlivní. Záleží jak se s tím poperou vývojáři.
  • Ja bych rek ze zaklady v realite aspon z backgroundu ma dobry, jestli to nejsou jen sliby a bachorky co ta scenaristka vyklada a vedle elektrizujiciho tematu o kterem nevedomky cim dal tim vic lidi premysli, bysme dostali dynamcky pribeh, smysluplne rozhovory a kdyz svaty integral da, tak mozna i inteligentni protivniky. *2* tak rposte doufam, ze z toho nebude nejvetsi zklamani za posledni roky. (Typu Spore)
  • Jen aby z toho nebyla druhá dvojka...
  • Zatím to jsou jen normální PR kecy .
    Uvědomujete si vůbec , že od Deus EX očekáváme víc než nabíhající nebo postávající skupinky několika druhů nepřátel ? No .....Human Revolution to bude mít setsafra těžké aby nesklouzl do kategorie "pěkné ale průměrné " .
    Fantasy nesnáším a tak nějak jsem si myslel , že u podobných her jako je Deus Ex by vyždy měl být základ v realitě ...... *11*
  • Vypadá to na fešnů farku.
  • Souhlasím, tohle je pro mě nejočekávanější hra tohoto roku. Snad se vývojářům podaří vytvořit důstojného nástupce v duchu prvního dílu.

    http://www.1up.cz
  • Nemůžu se dočkat a zároveň se bojím, protože od hry čekám mnoho. Pokud vyjde demo na vyzkoušení herních mechanismů, tak tím líp aspoň nepůjdu naslepo *5*
  • Čas ještě ukáže *3*
  • paráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit