Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ravux
    Za me je DE:MD prijemna nenarocna hra, asi jako treti Mass Effect. Bohuzel i na vysokou obtiznost a hrani stylem stealth je to prilis casual - v podstate nelze zakysnout, hra stale ukazuje kudy dal a vyslovene nabizi ruzne zpusoby reseni. Takze ano, ta ruznorodnost reseni je super, ale hrac je dostava jako na stribrnem podnose. Taky mi vadi chovani NPS - muzete jim pred nosem vyrabovat jejich stul a oni vubec nereaguji. Cenne veci se vali na stole, pristupove kody v supliku vedle terminalu, v nejhorsim ve vedlejsi mistnosti. Vsechno se nachazi samo, hra prilis vede za rucicku a vsechno usnadnuje.

    Ale je to dobry. Revoluce ani evoluce se nekona, spis takovy remaster predchoziho pet let stareho predchudce a - diky bohu - bez frustrujicich souboju s bossy.

    7/10
    • Chlape, divil by ses, kolik lidí si píše hesla na papírky a ty si strká do šuplíku. A to ještě v tom lepšim případě, viděl jsem i experty, co si je lepí přímo na monitor. Hodně se to děje v prostředí, kde lidi na jednu stranu nemaj páru, jak vytvořit silný a zároveň zapamatovatelný heslo, a na druhou je firemní systém nutí heslo často obměňovat.
      • Hehe. Souhlas. Lepící papírky na monitoru nebo v jeho blízkosti.
  • misia 14 metro BUG :-D ako vela ludi
  • Veny
    Skilly nezměněny, koncept hry nezměněn.. jediné změny jsou k horšímu (krom grafiky, což je ale kompenzováno HW nároky). Mikrotransakce, denuvo, odfláklá Čeština... osm bych nedal ani náhodou, ale když HR dostalo 10/10, porovnání je adekvátní.
    • mikrotransakcie su vlastne plateny cheat, nepotrebne k hraniu a samotna hra ich ponukne presne 0 "slovom nula" krat.
      denuvo nema ziadny dopad na samotnu hru ak teda niekto nieje ochotny dat 30 oci za origos (kazdemu podla gusta kludne odporucim preferovany online obchod s klucmi).
      odflaknuta cestina, no ako kde a ako co. ale ze by to nejak zasahovalo priamo do hratelnosti? ani napad. ak niekto nieje grammar nazi tak sa maximalne pousmeje.
      • Veny
        Denuvo a mikrotransakce zmiňuji spíš proto, abych vybídl k zamýšlení nad tím, jaké s jakými prioritami byla hra vyvíjena.
        Denuvo sice žádný přímý dopad na hru nemá, ale osobně bych řekl (většina komunity se mnou v tomto moc nesouhlasí), že denuvo je taková pojistka pro vydání méně kvalitních her. Navíc je to investice do produktu ze strany vývojáře která pro zákazníka nemá žádný pozitivní dopad (kdyby aspoň stáhli cenu trochu dolů, když už jim teda rostou prodeje díky tomu, že piráti utřou a produkt si musí koupit).
    • Still
      Mikrotrtansakce? To se dá zeditovat v INI a nemusíš nic platit...
  • To je tak strasny, kdyz vydaji hru par dni pred tim, nez deckam konci prazdniny :-D

    Jj. Stiznosti na steamu ohledne propadu fps jsem zaznamenal. Zatim nejlibovejsi byl uzivatel, ktery si stezoval, ze mu to nejede ve 4k na plny detaily se zapnutym antialiasingem na gtx1080. Kdyz mu radili, ze si ho ma vypnout, prej by to problem delat nemelo a at to spravi :-D

    Koupeno, spokojenost nade vse. HR se mi libil hodne, tohle zhruba stejne. Jen ten pocit blesku z cisteho nebe tam uz neni. Je to nakonec pokracovani.
  • Za mě tak 7/10. Je to sice nejhorší Deus Ex, ale jinak celkem slušná hra u které jsem se bavil.
    • ravux
      Napsat, ze je to nejhorsi Deus Ex muze clovek jen ze tri duvodu:

      1. Trolluje.
      2. ZAPOMNEL, ze existuje druhy dil Deus Ex: Invisible War
      3. NEZAPOMNEL, povazuje Invisible War za lepsi nez Mankind Divided a v tom pripade je mentalne chory.
      • Mea culpa, na IW jsem opravdu zapomněl.
      • Druhej DE je nedocenena originalni hra zavalena tunou hejtu. Ctvrtej DE je hypovana komercni zdimacka.
        • Druhej DE je a) strašnej fail b) utrpěl konzolovou dmncí
        • ravux
          jj, je to komercni. Programatori by meli pracovat zadarmo a tez hru zadarmo rozdavat. Dvojka byla zdarma, ne? A co ty, taky pracujes zadarmo? Doufam, ze nejsi lidska komercni zdimacka. To by bylo hrozne... kryptofasisticke.
          • To jsi me nepochopil. Ja jsem v prvni rade tech, co rikaji, ze vyroba her je byznys, ktery se dela primarne pro penize. Ale i v ramci byznysu lze delat hry poctive a s invenci nebo delat komercni zdimacky, ci recyklaty, chces li.
  • PreidaQ
    A tak nám nový Deus Ex splnil alespoň jednu metu: i přes všechny podivné české nápisy a lidi s ruským přízvukem pořád vyobrazil Prahu jako mnohem hezčí a přívětivější město, než kterým ve skutečnosti je.
    • Kozy
      Ne.
  • 0011
    První dohrání 35 hodin a už se těším na new game+ a na Jensen story. To že Praha nevypadá jako Praha je vedlejší, protože by to bylo na úkor leveldesignu, který je naprosto fantastický a až na vyjímky se cesta musí opravdu hledat. Tahle hra je ve všech ohledech lepší než Human Revolution, ve které jsem nechal celkem(když sečtu základní verzi + directors cut) 157 hodin. Přesto na mě hra působila, že je krátká, 35 hodin je dost, ale jako u každé skvělé hry mi přišlo, že to uteklo nějak moc rychle, pro mě zatím nejlepší hra co letos vyšla a nemyslím, že jí letos nějaká stihne překonat, ale v těhle případech se velice rád mýlím *3*
  • jamar28
    A co se grafiky týče, teď si projíždím galerii a třeba obr. č. 26 - co to jako je? To je strašný.
    • graficky je to jedna z nejhezčích her na trhu, bohužel mám pouze 4 gb grafiku a na plnou krásu je třeba až 6gb grafika, každopádně i tak hra vypadá nádherně
      • jamar28
        Kouknul ses na obrázek, o kterém mluvím?
  • S tou cestinou je myslim autor az prilis benevolentni - to neni zadny preklad bez kontextu, ktery by byl samozrejme take spatny, ale aspon do jiste miry pochopitelny (dobry priklad je treba FM s tisicovkami radku textu v ruznych kontextech, kde se proste nevhodna fraze vloudi), ale je to normalni google translate a naprosta fuserina nekoho, kdo neumi cesky. Takhle odvedena prace je bud na vyhazov toho, kdo ji delal -- anebo coz je myslim jeste horsi varianta, u vlajkoveho, AAA titulu od velkeho studia je takovyhle pristup naprosto strasny, amatersky, nevim jak spatne ho jeste nazvat.

    Protoze preklad bez kontextu by mohl za usmevne chyby, nevhodnou volbu slov, misty treba drhnouci nebo nesedici, ale stale _cesky_ preklad - jenze tenhle daleko horsi google translate pristup muze za naprosto odpudive _neceske_ texty, viz i v recenzi zminovany access ticket, prakticky libovolne cedule (autorized personnel only... nebo treba http://i.imgur.com/tGiQnd0.jpg), nazvy ulic, ruzne napisy ("soft drink" = "jemny napoj", hahaha)...

    Vedle te ohavne lokalizace je nasledujici poznamka naprosto titerna a o nicem, ale musim rict, ze i to vyobrazeni Prahy me trochu zklamalo. Ruzne jednotlive textury, modely nebo konkretni veci samy o sobe sice "jsou Praha", ale poskladane do celku mi to mesto daleko vic pripomina treba Pariz. Mozna je to tim, ze vzali jakoby pudorys centra s jeho zakoutimi, ulickami a nepravidelnosti rekneme Stareho Mesta, jenze takovy ten "celkovy vzhled" si pak vzali z cinzovnich domu z nejakeho konce 19./zacatku 20. stoleti.
    • Sr*t se pri vyvoji s kazdym detailem co nekomu neleze a ktery tu vypisujes, v zivote by tu hru nedokoncili.
  • jamar28
    Já jsem nějak nepřišel na chuť ani Human Revolution, takže jestli je tohle příběhově ještě horší a cyprávění zamotanější, asi to nebude nic pro mne. Sice jsem uvažoval, že si to koupím kvůli Praze a češtině, protože kdy tohle hráč v AAA hře vidí, ale jak tak čtu, není moc o co stát. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit