Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Dobrý čtení, ale akorát mě to nalákalo, takže mě omluvte, ale HR volá:)
  • wow, po 11 letech se KONEČNĚ Deus Ex těší takovému zájmu, který si opravdu zaslouží - už za to patří třetímu dílu absolutorium. Když vyšla dvojka, tak se začalo spekulovat o tom, že taková hra jako první DX už NIKDY nebude, že konzole vše zničily, že hráči jsou blbci, co všechno zkopírují, že Deus Ex není pro mainstream a tedy i platící většinu zajímavý. A hle... přišel třetí díl, který dělá to, co dělal první díl, "jen" s perfektní propagací, která prvnímu dílu chyběla, a všechno jde, když se chce... Těším se na prodejní čísla DX:HR, nebojím se totiž, že by byla neuspokojivá.
    DX se stalo už plnohodnotnou legendou - první díl byl nejlepší hrou všech dob (pro rejpaly- vím, že ne pro každého), ale teď se i ukáže, že v jeho úžasnosti leží i prodejní potenciál, tedy to nejměřitelnější kritérium úspěchu a "kvality". Před časem to načala anketa na PC GAMERu, kde DX vyhrál titul nejlepší hry všech dob, takže doufám, že teprve nastává zlatá éra této hry a jejích pokračování (NE, nechci co rok to díl, mně stačí 2 perfektní a jedna solidní hra). Všichni fanoušci ostatních úchvatných her snad prominou, ale upřímně doufám, že DX jejich miláčky zastíní, protože si to zaslouží. A hlavně - žádná ukvapená pokračování. :-) To raději něco nového, třeba jako Dishonored... to mě jako fanouška DX enormně zajímá - ne proto, že by to mělo být podobné (což nebude), ale protože z toho sálá podobná tvůrčí atmosféra a komplexnost, jako z DX ve své době.
    • smejki
      prodejní čísla neznám, ale na Steamu je DX:HR čtvrtou nejhranější hrou (po counter stricích a team fortress). to je hodně fajné, podle mě. *5*
      • Stačí se podívat na skladové zásoby ... i u nás dost obchodů hlásí VYPRODÁNO
  • Paráda, jen houšť podobných článků. Člověk si rád počte o herních celebritách...
  • bianco
    Uplne jsem se tetelil blahem behem cteni celeho clanku. Diky, diky, diky! *14* Jak nekdo oprasuje me milacky, herni klenoty typu Deus Ex nebo prvni Ufo, tak jsem z toho vzdy uplne na kasi! *5*
  • nebolo by od veci, keby ste spomenuli aj vylepsenia grafiky (MOD) a ze hra patri medzi prvu desiatku na most wanted GOGu a podobne.....
  • DarkHawk
    Super článek. *3*
  • mondzi
    Tak to bol informativne najstavnatejsi clanok, aky som za posledny mesiac cital :) Chcem viac :)
  • skvely clanek, diky za nej :)
    zajimalo by me co rika Warren Spector na nameless mod, posune po prozitek z hrani deus ex 1 jeste o kus dal...
    jinak 3ka dohrana za 29 hodin a jde se na repete *5*
  • krasnej clanek. dekuju. kez by warren spector zalozil novy studio
    • Paul_cz
      Kéž by se trhnul od disneyho a přidal se k Bethesdě. Mohli by vyvíjet další Deus Ex/Dishonored-like hru, Bethesda na to má prachy.
      • jen tohle broboha ne, po tom co se stalo s falloutem
        • zx_spektrum
          Hele ho, další F3 (a možná F:NV) hater *7* Co se stalo s Falloutem, hmm, vstal z mrtvých v nejlepší možné podobě prakticky realizovatelné v současnosti?
          • A hele další F3 fanboy.
          • Když nám se z těch izometrických rpg tak špatně přechází :-)
  • Hmm si říkám co je to za kočičku na tom obrázku a on je to náčelník apačů kua.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit