Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    No skvěle, tak z toho nakonec udělali MSORPG WOW-like sratchku... H*vada z Blizzardu!!! *16*
    Je vidět, že Activision už zcela vládne... Zničili celou sérii. *16* *16*
    • kostejnesmrtelny
      Možná. Ale ty o tom víš úplný hovno, protože jsi to ani nehrál. Žvástale *1*
    • BoB.2
      Jmenuj jednu hru která se ti libí.
      • Trol.diskuzni
        Diablo 2, Jedi Academy, Gothic 1, Simon the Sorcerer, BfME 1, Quake 3 Arena, Age of Empires 2 (i Age of mythology), Civilizace (původní), FIFA fotbal, Carmageddon, Mafia 1, HoMaM... Stačí?
        • Gothic 2 ne? *8* Btw proč sem na ten server chodíš? Kromě FIFY to vypadá, že od roku 2002 už tě hraní moc netankuje *2*
          • Trol.diskuzni
            Gothic 2 taky. Pravda, hry už nejsou, co bývaly...
        • To jsi nepochopil na "jmenuj JEDNU hru..", idiote?
          • Trol.diskuzni
            To jsem napsal pro ty, co si tady už v minulosti vyptávali nějaké příklady her, co se mi líbí... nechce se mi to tady psát stokrát, tak jsem tady ZNOVA něco málo zbastlil, abych měl pokoj. *3*
          • A ty jsi idiot, kterej jen nadává. Špíno.
            • Rozbiju ti hubu, zmrde!
          • *Co
    • ahoj, rad ta zase vidim
      • Králi, děkuji ti, za každodenní dávku emocí, které mi tvé psaní dopřává (mysleno pouze jako pochvalná řeč *4*).
        • eh, špatný thread. Omlouvám se, za ten nepořádek.
    • presne kral akcnich RPG je mrtev Activision ho pohrbil, at zije novy kral LINEAGE ETHERNAL
      • A ten snad nebude online? Ja myslim, ze jo .)
      • Ataker
        :D
    • Alex81
      Kňoury kňour, fňuky fňuk.
      • Trol.diskuzni
        Až budeš mít non-stop online auction systém v každé hře, tak budeš možná taky - přesně o tom, o čem mluvím já, se hoši z Games.cz bavili v podcastu č. 38. D3 je velmi nebezpečný precedens.
        • Kinet1c
          fnuk fnuk fnuk, neplac a radsej si to zahraj vole, nevies co hovoris a stale meles
        • Proč by to tak mělo být ? Tohle sedí na hry typu Diablo, WoW a atd.
          Chci to vidět v jiných hrách ... aby to fungovalo a mělo to opravdu smysl..
          Např : NFS s aukcí... prodám kola 19´ s 52 inteligencí, 62 str.. padly mi z přejeté paní na silnici.
          hm, takže blbost. Prostě aukce nemá smysl ve všech hrách a proto bych se toho nebál.
          Diablo bylo na tyhle trady vždy stavěné... ale mnoha jiných ne.
        • Alex81
          Trol.Diskuzní: Velmi nebezpečný precedens jsi ty. Lidi co bydlej u rodičů, a jejíchž jedinou starostí je pořád dokola blejt do diskuzí, že někde lítaj draci dozadu, a jinde se musí platit a nejde to mít zdarma. Pokud v tvým životě je tohle největší problém, tak ti závidím. Přesto, že si myslím, že tohle tvoje trolení je jen pro tvou zábavu, není to normální a opět to nasvědčuje tomu, co jsem psal výše.
          • Trol.diskuzni
            Nezáviď, protože to nemá smysl... Máš možnost si svůj život zařídit tak, abys byl spokojený. *3*
            • Trol.diskuzni
              Samozřejmě, nikomu v projevu jeho názoru nebráním. Jsem rád, že jsi ve svém životě spokojený, já rovněž. *4*
            • Alex81
              Trol Diskuzní: Zařídil jsem si. Ale to mi nebráni v tom, navážet se do gay milovníka Skyrim (soudím podle tvé avatar ikonky).
            • Nesnaž se odvětit těma tvýma klasickýma rádoby vtipnýma/nad věcí idiotskýma reakcema. Jenom tím podrhuješ, jaký jsi v praktickém životě vývrhel. Takovýhle zakomplexovaný typy znám moc dobře.
        • Nebezpečný precedens...:-DDDDDDD Ty tady jsi vážně pro prd*l! :-DDDD
          • Trol.diskuzni
            Tak vzhledem k prodejům pochybuju, že by na full-online systém nepřešlo do budoucna 9 her z 10... To za nebezpečný trend považuju.
            • Trol.diskuzni
              Diablo 3 je obrovská hra s obrovskými prodeji, která svým prodejním úspěchem nepochybně pohne myslí mnoha publisherů a za pár let už si nikdo nezahraje hru bez online připojení a neustálých vyskakujících nabídek ke koupi jako ve Farmeramě a jiných podobných počinů. *3*
            • T-Opel: Doporučuju nepoužívat směrem k náctiletýmu frackovi, který má komp jen na hry/trolování na foru, výrazy typu "aplikační logika", které mu v životě nic neřeknou.
            • A co třeba vzhledem k těm problémům co s tim jsou si to spíš většina vývojářů dobře rozmyslí? A nemel tady furt něco o precedntu, neni to prvni hra která má aplikační logiku na serveru!
        • Dožeň to prosím tě až před Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku. Nebezpečný precedens prej *1*
          • ty seš pěknej blb...
          • Hmm, vzpomínáš jak se chytil CoD 4?

            A vidíš jak tady všichni pořád brečí jak jsou dnešní střílečky hrozné.

            Uvidíme na co se bude brečet za pár let.
            • Ok, no já si du hodit na účet 500 doláčů na pořádnou D3 výzbroj. *3*
            • Ale je to jenom póza. Hysterčení nic víc.
  • prudislav
    já měl za to že Diablo 3 v podstatě takový pseudoMMO je :-) nejblíž singlu je tam asi hrát sám coopko
  • smejki
    jestli to byl ten slavný projekt Titan, tak se počůrám smíchy
    • Overwatch
      Na Titanovi se začalo dělat tuším v létě 2007 (nebo 08), tedy mnohem později, než na první verzi Diabla 3.
      • smejki
        toho jsem si vědom, že pravděpodobnost tohodle vztahu bude malá. Kdy ale bylo poprvé představeno D3 v nynější podobě a kdy je poslední ofiko zmínka o Titanu? O_o

        našel bych si to sám, ale je mi to ve výsledku natolik buřt, že se tím zabývat nehodlám. Nicméně pokud to nějaká dobrá duše ví z hlavy...
        • SnakePlisken
          Pleteš si dvě různé věci. O Titanu se začalo mluvit v době, kdy psal Overwatch a v té době byl projekt Diablo 3 MMORPG dávno pohřbený. Navíc Titan má být podle všeho postapokalyptické sci-fi mixnuté fantasy. Nělde jsem dokonce četl, že by to mohlo být FPS, ale to jsem četl možná jen jednou a kdo ví kde.
          • smejki
            to, že byl původní projekt pohřbený, ještě neznamená, že z jeho mršiny nemohli použít nějaký matroš na "přeorientovaný" D3.
    • MidnighT91
      Já se počůral smíchy z toho komentu...
  • Boze, clanek o Diablu, to tady zase bude nablito od hateru ...
  • Ono v zásadě je akorát bez toho prvního M

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit