Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby nekdo chtel mam 4 promo kody na 5% slevu se kterou vyjde Diablo 3 RoS na 730 Kč :) ... je to digitalni verze.... nakup zde: https://www.g2a.com/r/ibit ... :)
  • Ten krizak je Veskoslav na krizove vyprave proti trollum?
  • Zasranej Paladin... já to věděl... Po dohrání PC verze na všechny obtížnosti mě ten datadisk moc neláká... Celkově bych D3 hodnotil jako zklamání. Atmosféra na hovno, herní mechanismy triviální, prostředí v duhových barvách.Takový Path of Exile má mnohem větší ptenciál *16*
    • Fankidrage incoming
  • To je zase debata bandy dementu, najdete si praci, pak vas prejdou takovy hemzy... nikdo vas to nenuti kupovat.
    • To je zase komentar dementa, najdi si praci, pak te prejdou takovy hemzy... nikdo te to nenuti cist. *5*
    • D3 RoS kupuju hned první den a beru dovolenou! Zapařim jak kralevic.
  • proč krizak když diablo nema nic společne s krestanstvim ani s nasim svetem (tedy odvolavka na kriz nema smysl)?
    • Diablo nemá nic společného s křesťanstvím až na to, že kromě pozemského světa tam existuje nebe které stráží andělé a archandělé a také peklo kde vláadnou démoni v čele s ďáblem, kdy příběh se většinou točí kolem pokusů démonů dostat se na pozemský svět, nebo kolem války andělů a démonů. Řekl bych že křesťanská symbolika je v Diablu hodně hluboko zakořeněná, tím pádem tam i ten křížák pasuje ... ale klidně ho mohli nazvat Templar jako toho pomocníka co je k mání od 1. aktu a nikdo se nad jeho pojmenováním nikdy nepozastavoval. Jináč, je to fantasy hra, je to jen na tvůrcích co si tam zasadí ... ať už to v kontextu k našemu světu dává nebo nedává smysl.
      • na to jsem prave naražel, je tam hodne silna krestanska symbolika, tak proč to tam nedali rovnou. Hlavne jako vericiho me mrzelo ze je tam zminka o vice bozich, misto jedineho Boha
        • No jde hlavně o to, že oni se pouze inspirují - jak už bylo řečeno, je to fantasy. Proto si klidně můžou crusadera s křížem na štítu prezentovat jako hinduistu..
    • O tomhle rozhoduje tvůrce lore tedy blizzard. Ve fantasy nejsou žádný omezeni. Že ty bys to udelal jinak je bezvyznamny.
    • Proč by nemohlo mít nic společné s křesťanskými tradicemi ? To se fantazy nesmí inspirovat něčím, co autor určitého světa pokládá za vhodné ? Navíc pokud vím, tak je tam spousta motivů (holy weapons, angels atd..) právě z tohoto náboženství takže použití kříže je v celku na místě.
    • Křižák má v angličtině krom označení historického křižáka i obecný význam svatého nebo věrného bojovníka. Ten kříž tam asi dali jen jako designový prvek, i když je možný, že tam může být převzaté náboženství. Spousta fantasy má základy v reálném středověku.
    • Protože kříž se bere jako univerzální symbol pro víru. To asi hlavně proto, že jsme všichni vyrostli v křesťanské společnosti. (A jsem si vědom, že jsou i jiné náboženství, ale kříž ve mně evokuje víru, sice křesťanskou, ale co tam měli dát, velkou krávu? To by přece nebyl tak kůl.)
      • no prave, mohli to udelat z naseho sveta na zakladee krestanstvi. vzdyt se to tam hodi - demoni, posednuti, boj se zlem atd. Jiste, tady nebehas se zbrani a nezabijis demony ale to uz by se bralo jako hra
    • S prominutím, co to meleš? *7* Bereš nějaké drogy nebo co? Je to hra. A pokud se pozastavuješ nad tímto, tak musíš chytat slušné záchvaty, když se potká WD a Monk například. Svatý muž a čaroděj.... *7*

      A když už píšeš jak max a dave, dělej to méně nápadně. *7*
      • Hmm říká Veskoslav
        • Vem si prasek *5*
        • Jo.... Tak který kryploidní trol jsi? *7* Jinak skutečně nenápadné. Klikací zrůdička na klíček. Virtuální onanine online. Smutný život, co? Jinak ne každý, kdo Tě považuje za nuznou existenci, vhodnou na upálení na hranici je Veskoslav. Ale chápu, že v tom tvém trolím mozečku, co máš, je to těžko k pochopení, že lidé jako ty jsou většinou považováni za odpad. Trolení není nic zábavnéhoči směšného v tvém podání. I trolení se musí umět, pak totiž nevypadáš jako idiot, což předvádíš. Silně začínám uvažovat nad tím pogramem, co tu někdo na verbež jako ty napsal. Aspoň bych se zbytečně nerozčiloval rádoby vtipnými troly.
          • Seš nemocný Veskoslave? Kde jsem proboha napsal něco trollovaciho?
            • Jistě....Ještě něco? Každý pozná Veskoslava....Jenom je divné, že ho poznají jenom GGG a jemu podobní *11*
            • Podle stylu psaní te pozná naprosto každý.Už se s tím proboha smiř
            • Už jenom to, že mě považuješ za Veskoslava je známkou toho, že jsi jeden z trolích.
      • proč by se nemohli potkat monk a čarodej?
        • Protoze bagr (pouzivam stejnou logiku, co ty na krizaka).
    • Protože je to konzumní fantasy a tam se logikavěci neřeší. Pokráji tam veškerou zeleninu a vydávají to za hovězí guláš. Ale lidem to stačí a to tady jde ne? Těch pár jedinců, co o takových věcech přemýšlí, vydavatele rádi přehlidnou.
      • skvěle vyjádřeno
      • Fňukej dál jako fňukáš níž. Tvá brilantní trolí inteligence je na tuto hru asi příliš hloupá, věnuj se nějaké jiné. Třeba Hello Kitty Troll edition 2014.
  • Nemyslíte palcát? :-)
    • Měla to být reakce na Jumpa - no nic :-).
  • Ač je D3 výborná hra, spálit se nechám jednou a PC verzi bych už nekoupil. Jestli u konzole není potřeba online účet a Blizzard mi nerozbije postavu každým novým patchem tak bych šel už jedině do konzolový verze. I proto, že s gamepadem se to může ovládat opravdu dobře.
  • Na datadisk se vyslovene tesim. Sveho casu jsem byl velky fanda D2, ovsem kdyz vysla trojka byl jsem mirne sklaman, zahral jsem, projel 3x az na inferno a pak to zabalil. Hlavni duvod byla pro me osobne aukce, nejak ze hry vysala tu radost z obycejneho farmeni a lootovani na cemz diablo vzdycky stalo. Ted tesne po vydani patche 2.0 s prekopanym loot systemem jsem se ke hre vratil a nemuzu si to vynachvalit. Aukce sice jeste par dni pojede, ale vpodstate neni duvod si tam cokoli kupovat, protoze vam vse s uzitecnymi staty napada a legendarky+sety jsou account bound.
    • A hlavne veci v aukci jsou slabsi diky patchi 2.0.1, takze nema smysl tam tolik nakupovat az na vyjimky.
  • Počítám, že další datadisk a rozšíření na 80lvl + VI act bude ve znamení Nekromancera
    • nekro je w.doctor, chybi druid
      • slaba nahrazka necra
        • Hm, slabá ale přece. Já věřím tomu, že by tam mohli vymyslet něco nového.
          • No hlavně ať není něco ve smyslu robocopa :-)
      • Druida ale nikdo nechce.
  • nechápu proč jsem byl smazaný, slova nebyla sprostá, ale budiž, tak jenom je to přebarvený kýč, který má za cíl jenom tahat z dětí peníze, žádná "hra" u ž v tom není
    • pokud chceš hru pro starší...tak moje Babička tě veme do karetního klubu seniorů...předem říkám že v kanastě tě posadí na p4del tak rychle že budeš sr4t pikový džanky :D
    • há už hry nekupuju, za poslednich 7 let jsou vyjimky - orange box,portal, portal2, zaklinac, zaklinac 2 ,dragon age- origin- taky kyc ,ale hezky zpracovanej, risen - lituju toho.. ,
    • hmm ty zy hrozne dospelej uvedomelej typek kterej neda korunu stranou a kdyz da, tak jen za top quality shit...je mi to jasny, na tebe si nepridou
    • Asi protoze ses otravnej jak svitiplyn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit