Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby nekdo chtel mam 4 promo kody na 5% slevu se kterou vyjde Diablo 3 RoS na 730 Kč :) ... je to digitalni verze.... nakup zde: https://www.g2a.com/r/ibit ... :)
  • Fankidrage incoming
  • Ten krizak je Veskoslav na krizove vyprave proti trollum?
  • To je zase komentar dementa, najdi si praci, pak te prejdou takovy hemzy... nikdo te to nenuti cist. *5*
  • No jde hlavně o to, že oni se pouze inspirují - jak už bylo řečeno, je to fantasy. Proto si klidně můžou crusadera s křížem na štítu prezentovat jako hinduistu..
  • Zasranej Paladin... já to věděl... Po dohrání PC verze na všechny obtížnosti mě ten datadisk moc neláká... Celkově bych D3 hodnotil jako zklamání. Atmosféra na hovno, herní mechanismy triviální, prostředí v duhových barvách.Takový Path of Exile má mnohem větší ptenciál *16*
  • na to jsem prave naražel, je tam hodne silna krestanska symbolika, tak proč to tam nedali rovnou. Hlavne jako vericiho me mrzelo ze je tam zminka o vice bozich, misto jedineho Boha
  • To neni demagogie, to si asi jen nepochopil...
  • Diablo nemá nic společného s křesťanstvím až na to, že kromě pozemského světa tam existuje nebe které stráží andělé a archandělé a také peklo kde vláadnou démoni v čele s ďáblem, kdy příběh se většinou točí kolem pokusů démonů dostat se na pozemský svět, nebo kolem války andělů a démonů. Řekl bych že křesťanská symbolika je v Diablu hodně hluboko zakořeněná, tím pádem tam i ten křížák pasuje ... ale klidně ho mohli nazvat Templar jako toho pomocníka co je k mání od 1. aktu a nikdo se nad jeho pojmenováním nikdy nepozastavoval. Jináč, je to fantasy hra, je to jen na tvůrcích co si tam zasadí ... ať už to v kontextu k našemu světu dává nebo nedává smysl.
  • No hlavně ať není něco ve smyslu robocopa :-)
  • Diablo II a temná atmosféra? Tak určitě *1* Když se podívám zpátky, po Diablu I mi to přišlo jako příšerný omalovánky. A popravdě dodneška nemůžu přijít na to, kde berete v Diablu II temnou atmosféru. Na loukách v Act I? Nebo v dunách Act II? Či snad prales ACT III?. V Diablu I prostě člověk zmizel pod zemí a už se na světlo nepodíval. Takový katakomby v deset v noci bylo pro čtrnáctiletýho kluka něco.
  • Ježiši, tuhle trapnou demagogii můžeš zkoušet leda tak na někoho s nižším IQ;)
  • D3 RoS kupuju hned první den a beru dovolenou! Zapařim jak kralevic.
  • To je zase debata bandy dementu, najdete si praci, pak vas prejdou takovy hemzy... nikdo vas to nenuti kupovat.
  • skvěle vyjádřeno
  • no prave, mohli to udelat z naseho sveta na zakladee krestanstvi. vzdyt se to tam hodi - demoni, posednuti, boj se zlem atd. Jiste, tady nebehas se zbrani a nezabijis demony ale to uz by se bralo jako hra
  • O tomhle rozhoduje tvůrce lore tedy blizzard. Ve fantasy nejsou žádný omezeni. Že ty bys to udelal jinak je bezvyznamny.
  • Proč by nemohlo mít nic společné s křesťanskými tradicemi ? To se fantazy nesmí inspirovat něčím, co autor určitého světa pokládá za vhodné ? Navíc pokud vím, tak je tam spousta motivů (holy weapons, angels atd..) právě z tohoto náboženství takže použití kříže je v celku na místě.
  • Křižák má v angličtině krom označení historického křižáka i obecný význam svatého nebo věrného bojovníka. Ten kříž tam asi dali jen jako designový prvek, i když je možný, že tam může být převzaté náboženství. Spousta fantasy má základy v reálném středověku.
  • Hm, slabá ale přece. Já věřím tomu, že by tam mohli vymyslet něco nového.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit