Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč krizak když diablo nema nic společne s krestanstvim ani s nasim svetem (tedy odvolavka na kriz nema smysl)?
  • há už hry nekupuju, za poslednich 7 let jsou vyjimky - orange box,portal, portal2, zaklinac, zaklinac 2 ,dragon age- origin- taky kyc ,ale hezky zpracovanej, risen - lituju toho.. ,
  • Měla to být reakce na Jumpa - no nic :-).
  • Nemyslíte palcát? :-)
  • naopak .. v d3 je to tak pokřivený .. že můžeš mít mága, kterej za sebou tahá 2hand sword jak z final fantasy a při útoku se objeví na zádech ;)

    todle mě u d3 podivuje, že to tam furt je, nebo že to nemá aspoň lepší animačku. vypadá to v praxi fakt dost divně :D
  • firma která stojí za celým universem warcraftu a je to 1/3 jejího zaměření, má svou další hru v podobném kabátu. PANEBOŽE TO JE HŘÍCH, VŠECHNY JE VYHOĎTE NA HODINU NA DLAŽBU

    .. asi tak
  • Veskoslav
    Definuj pojem harant....Asi by jsi to neřekl těm dospělým, co to hrají, co? A pokud nechápeš, že když nadáváš ostatním do harantů, tak je to nadávání, tak je to poněkud těžké s tebou cokoliv řešit.
  • Ač je D3 výborná hra, spálit se nechám jednou a PC verzi bych už nekoupil. Jestli u konzole není potřeba online účet a Blizzard mi nerozbije postavu každým novým patchem tak bych šel už jedině do konzolový verze. I proto, že s gamepadem se to může ovládat opravdu dobře.
  • A hlavne veci v aukci jsou slabsi diky patchi 2.0.1, takze nema smysl tam tolik nakupovat az na vyjimky.
  • end game content ? Ono to je mmo ? Jsem si nevsiml.
  • slaba nahrazka necra
  • Jo scepter (kdyz to prezenu ozdobna palice :D) a mace je vlastne palice :)
  • Druida ale nikdo nechce.
  • coz je super, stejne jako u wizarda uz nejde bejt permafrost explosion wicked wind masta :D
  • Na datadisk se vyslovene tesim. Sveho casu jsem byl velky fanda D2, ovsem kdyz vysla trojka byl jsem mirne sklaman, zahral jsem, projel 3x az na inferno a pak to zabalil. Hlavni duvod byla pro me osobne aukce, nejak ze hry vysala tu radost z obycejneho farmeni a lootovani na cemz diablo vzdycky stalo. Ted tesne po vydani patche 2.0 s prekopanym loot systemem jsem se ke hre vratil a nemuzu si to vynachvalit. Aukce sice jeste par dni pojede, ale vpodstate neni duvod si tam cokoli kupovat, protoze vam vse s uzitecnymi staty napada a legendarky+sety jsou account bound.
  • nekro je w.doctor, chybi druid
  • Však také černý křižák neexistoval, proti černým oni bojovali :-)
  • hmm, akorat to nebude cernoch
  • WW muzes jet furt bez problemu, jen musis trosku upravit starej build, nic vic.co nemuzes je bejt nonstop v berserkr forme, takze skoro nesmrtelnej
  • Počítám, že další datadisk a rozšíření na 80lvl + VI act bude ve znamení Nekromancera

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit