Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když diabolo tak diabolo...

    http://beetchawawa.files.wordpress.com/2010/02/lol-diabolo-3.jpg
  • Nechci trolit ale chci se zeptat-jak to vypadá s vydáním na konzole?Na svym notebooku kde nerozjedu ani Black Ops si to nezahraju a navíc bych si to chtěl zahrát na Full HD televizi.
    • Jo na tvoju otázku by ma tiež zaujímala seriózna odpoveď som konzolista a Diablo by som si nechal kludne naservírovať. Viem, že ešte pred vidaním boli nejaké reči o konzolovích verziach takže sa možno dočkáme. Hlavne Diablo 1 bolo na PSX takže šanca tam určite je.
  • *1*

    http://cdn.roumen.cz/kecy/Diablo_-_22-05-2012.jpg
    • Takhle bys dokázal udělat jakoukoli tabulku a ohnout ji na stranu jen díky správně zvoleným "argumentům"...
      • navic lzivim. Viz delka hrani, delka vyvoje
    • Že se si s tím někdo vůbec ještě dělá práci...
  • 8/10 je akurat az moc na to ze to robili 4roky ci kolko no nvm cakal som tak o 30-40% viac ale to chce cas asi mno co uz a tu logiku s legendary.set itemamy asi nepochopim nikdy ale neva asi to tak ma byt
    • k tomu blizzard rekl ze je to v poradku, legendary je prostě legendary aby to mělo jen par lidí na svete a ne každej šašek, tak jako ve wowku
    • 8/10 je pokrytecke hodnocení, bojí se tomu dát 10 nebo 6 protože na hru nemají vlastní názor a nevedí si to obhájit. takhle se jakoby zavdeci kazdemu protože osmička je klasika to mužete dat všude.
      • A nebo je to prostě tím, že je to dobrá hra. Není špatná, aby dostala 6/10, ale není ani nijak výborná na to, aby dosáhla na onu (dnes již vskutku ne nedosažitelnou) 10/10. *8*
  • A víte co?!... Já si počkám, až Diablo III zlevní, a pak si ho možná koupím... Sic to může být pěkná hra (ačkoli, čekal jsem zde na tiscali minimálně devítku, po všech těch hypech), zůstanu raději u dvojky, kterou znám a nedám na ní dopustit. Zkrátka i přes všechen ten hype a epičnost, nebo proto, že "Blizzard", mě to nějak holt neláká. Dám si Path of Exile, a budu na tom pomalu stejně, a ještě ušetřím... četl jsem recenzi, vyděl jsem snad všechny propagační videa... (r)evoluce se nekoná, není nad čím tesknit... zkrátka hra pomalu do tuctu... A flameři a spol, po****e se *4*
  • Velmi prumerna recenze, ted nemam čas psát proč ale vrátím se k tomu zítra. Hodnocení je taky uplne mimo mísu, proč 8? V žánru je to jasná desítka. Grafika je to nejlepší co jsem za poslední dobu videl, omnoho lepší než treba starcraft 2. Jasne mohli by udelat super nabušenou grafiku s brutalnimi naroky na hw, jenže tohle je skvely kompromis mezi tim jak dobre to vypada a jake to ma naroky. Mužeme se bavit o zvolenem stylu ale za to se body nestrhavaji.
    A to rikam jako nekdo koho tenhle žánr vlastne nebavi a ani d3 jsem nedohrál protože mne nebaví, ale jsem objektivní.
    • Říkáš žánrově a srovnáváš to s SC2. Říkáš, že grafika je skvělá a ona není (stylizace se ti možná líbí, ale to pravé ořechové získáš až se stáhnutím dark filtru a noblur filtru), stačí se podívat na 5,6 let starý Titan Quest, který měl detailní grafiku a vypadal přitom taky dobře (popravdě, jak ta koukám ještě stále vypadá).
      http://www.youtube.com/watch?v=XCPtWLYNFME&feature=related
    • Jasná desítka v žánru je D2 LOD s patchem 1.13. To je top.
      Bohužel po fiasku s D3 (který si zaslouží tak maximálně 6/10) je jasné, že Diablo 2 už nikdy nic nepřekoná.
      • nejake argumenty?
      • Ja bych dal jeste sanci Torchlight 2 :)
        • Asharak
          Už systém perků to podle mě TL2 nedovolí *3*
          • To se uvidí. Já si ho určitě koupím...teda pokud někdy vypnou tu betu. Měla jít jen o víkendu a hraju ještě teď, mám pocit že mě to přestane dřív bavit než to vyjde.
  • fallout
    Já sem s Diablem3 až na nějakých pár maličkostí spokojený, ty maličkosti nebudu rozebírat už jenom z toho důvodu, že hra před pár dny vyšla a já vím že tyto nedostatky vývojáři jistě brzy odstraní... ostatně byli jenom sami proti sobě kdyby ne.

    Takže jediná věc co mi na Diablu 3 vadí, je odfláknutý čtvrtý akt... hlavně teda prostředí ve kterém se čtvrtý akt odehrává. Čekal sem, že ve čtvrtém aktu přijde teprve to pravé peklo a na místo toho pomalu aby se člověk začal modlit v tom nebeském prostředí...
  • Blizzard Activision si s pissalkama pekne vytřel. Recenze po týdnu a hodnocení 8/10? Nezájem. Naše tupé stádečko nám to stejně bude rvát z rukou. Je to přecejen jediná velká PC only hra od těch super kluků, co se o své fanz tak pěkně starají. Bezproblémový rozjed hry, super bezpečné servery, okamžité řešení problémů a dokonce i možnost si přividělat oficiálním šmelením s itemy.
  • Novej trend? RPGéčka (je jedno jaké) už za mě i levelujou? Opravdu si začínám myslet, že do pěti let tu máme hru kterou spustim, kliknu na -play- a ona se odehraje sama za mě...jediná moje interkakce bude stisk tlačítka -pause- (aby mi neutekla část příběhu) při potřebě látkové výměny
    • Lord of Hell konečně povstal, "perfektní" DRM ochrana je na světě a už si vytváří svoji armádů skřetů a zombíků, co rozjedou aukce...
      pominemeli DRM, je tahle hra průměrná, nenáročná, odreagovávačka/sračka pro každého tak za 6/10 max... už ani nemá cenu se chlubit, žes to zvládl dohrát, má větší smysl se chlubit výkony v angry birds, čeče
      tfuj
    • Do pár let bude i po*no interaktivnější než hry *1*
      • To už je dneska...stačí přizvat kamarádku na hraní v coop režimu...bejvá to i zábavnější jak singleplayer ))
  • Danny_TheSavior_Vavra
    Je to kravina -> zahrajte si radši Skyrim, děcka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit