Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsude dostava d3 9 z 10, hadam, ze tech 8 dali aby byly zajimavejsi....
    • Ano, všude tam, kde Activision poslal upomínkový balíček s pěknými dárky, slíbil world first whatever atd.
      Je jasné, že D3 nemá na 9 či 10/10 neboť ty jsou (měly by být) pro hry revoluční, řemeslně perfektně zvládnuté a bez chyb, ovšem jiné weby si dát méně nedovolí, protože by pak museli snášet vlnu kritiky, se kteoru se nechtějí potýkat.
      Tato stránka naopak věří svým čtenářům dost natolik, aby udělila pravdivé hodnocení. Přestože se tu najdou lidé, kteří se stejně budou pokoušet o flame a trolling, určitě to nebude jako u IGN, které si čte hromady rádoby gamerů, kteří se v době vydání velkých her typu Skyrim a D3 začnou všude ohánět hláškami typu: Ima gamer hurr durr D3/Skyrim a těší se, až vyjde Skyrim 2.
    • EG dalo 8
    • Trol.diskuzni
      Ne, to dali, protože s Activision nekamarádí...
    • A kdyby dali 9, tak by jsi zase p*čoval, že se bojí dát Diablu míň jak 9...Protože je to od blizzzzzzzzzarduuuu. *11*
      • Cahir
        Trola nelze uspokojit , je to jeho životní prokletí. *1*
    • Miserius
      Vsude dostava 9/10 pac recenzenti nemaj vlastni hlavu a vi akroat to ze lidi ocekavaj 9 ci 10
      • No hlavně že tady každá druhá kokotina dostane 9 bo 10/10... Ty hlavo... *12*
      • 8/10 je hodne malo pre Diablo 3 to je hra ktora tu s nami bude este roky ;) Hociaky paskvil co ma 4 hodiny gameplayu to chyta 9 ci 10 ale tak moze to byt fuk cisla u recenzii stratili zmysel uz pred rokmi.
  • Wowko z hora za litr... lol
  • to musí být teda pěkná srajda, když to dostalo jen 8
  • no, snesl bych pro nejlepší díl serie i víc, hlavně když treba ta hra, jak se to menovalo ? skirm, nebo nak tak, prostě naka ta FPS RPG suxarna měla 10 nebo kolik OMG...

    jinak za mě D3 10/10, lepší hru jsem v tomhle století nehrál zatím
    • jindra.veliky
      zkus hledani mi, je to primo ve Windows *5*
    • "skirm"
      2/10
  • Prostě jako všechny hry od Blizzu, dobrá řemeslná práce, ale nic převratného. 8/9 si tahle hra zaslouží.
    • něco převratného přece jen přínesli, lagy v singlu
      • Lagy v singlu? Kde?
  • Trol.diskuzni
    V každém případě Vávrův článek tato diskuze určitě netrumfne... Což jsem avizoval už před několika měsíci. *4*
    • jindra.veliky
      nejakej jeho nazor na D3 by se hodil *4* snad se o tom vypise aspon na blogu, byla by sranda *14*
  • jindra.veliky
    na nekterych screenech me grafika fakt dostava...takovej Polda od Blizzardu *7*
    • Hairy_Ass
      No, ty záběry z tajné úrovně trochu připomínají styl prvních Poldů. *4*
    • Pokud to bude stejně zábavné jako Polda tak proč ne. *9*
    • Trol.diskuzni
      Jj, tím se ta hra u mě odepsala... nainstalil jsem D2 se ScreenRes patchem a jsem spokojený.
      • jindra.veliky
        kdyby aspon nechali nasrtoje pro moddery....ti vzdycky vsechno napravi, bethesda by mohla vypravet *5*
        • Popravdě, ono už něco tkaového existuje. Existovalo to už při betě. Jedná se o program, který odstraní ten blur filtr a dosadí nový, který hru ztemní a zostří.
          • Pst, na něco nadávat přece musí!
        • Trol.diskuzni
          Však počkaj, příjde TES MMO a všichni se z toho po*ereme - hráči z bugů, komunita z pracovní vytíženosti se záplatami a Howard štěstím, že si zase namastil kapsy... *3*
  • Hairy_Ass
    Tak myslím, že hodnocení adekvátní, takže snad se to tady nezvrhne... *1*
    • No to si piš že se to zvrhne, už su tu. *1*
      • Hairy_Ass
        A jé. *1*
        • Ne, dlabu na to, jenom přečtu recenzi a jdu na Saints Row, diskuzi si nechám na zítra do práce. *15*
  • po zaokrúhlení by to na tých 8 vyšlo, bohužiaľ v tomto prípade neplatí "kráľ je mŕtvy, nech žíje kráľ", uvidíme čo na to Runic Games
  • Šalamounský, hateři i fanboyové budou spokojeni, neutrální jedinci jakbysmet, recenze dobrá, hate alert klesl o pár bodíků.

    Za sebe bych dal i míň, ale to je věc vkusu každýho z nás.
    • Ringwraith
      Souhlasím.

      Chytře napsané. Dlouholeté zkušenosti autora se dají z textu přímo cítit.

      Jinak předpokládám, že to bylo psáno předtím než začal bordel s vykrádáním atd.?
      • Co má vykrádání společného z recenzí?
        • Ringwraith
          Jo a odvolávám se na Gotham City Impostors precedens.

          Je to jak říká troll.
        • Trol.diskuzni
          V ideálním světě nic... V realitě docela dost, neb to výrazně ovlivňuje zážitek ze hry.
        • Ringwraith
          Recenze hodnotí hru. Vykrádání se děje ve hře.
          • Takže recenzent mám ubrat body/psát o tom že si někdo neumí nainstalovat antivir? Vtip že? *15*
            • tam byl spíš problém v možnosti únosu relace
            • Ringwraith
              It's just 3$, what do you expect?!
            • Trol.diskuzni
              Bohužel to nejni jen o antiviru v tomhle případě... BlizzAuthenticator foreva *5*
            • Ringwraith
              Kamaráde pročti si zprávu o hackování. V diskuzi jsme prokázali, že chyba není na straně lidí, ale Blizzardu.

              Jedná se o hack session ID, kdy se hacker vydává za tebe, takže Battle.net si myslí, že je vše v pořádku a dá mu plnou kontrolu nad tvými postavami a věcmi. A jakékoliv ochrany jsou neúčinné, protože se jedná o 100% legitimně vypadající přístup.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit