Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zmínil jsi Vietcong. Nevíš prosím tě, jestli už je nějak vyřešen problém se zvukem u Win 7? (Padalo to vždycky, když se ti někdo ozval vysílačkou...). Vím, že kdysi jsem vygooglil jakýsi způsob, jak to napravit. Nicméně u mě nefungoval. Ale jak říkám, bylo to už dost dávno.
  • ta hra je uzko zviazana so Steamom, ked lahne Steam, tak lahne aj hra a mozes mat doma kludne aj zlate to dvd *7*
  • Jak můžeš preferovat obojí? Víš co to znamená preference? že dáváš jednomu přednost. Takže jestli kupuješ obojí plus minus stejně, tak pak nepreferuješ nic a ne že preferuješ obojí.
  • kubi-wan
    To je otázka... páč instalačka se provádí stejně přes steam.
  • Ty jsi dobře mimo, vem si prášek *15*
  • Přesně tak.
  • Bez Adblock bych na net už ani nešel a nevypínám ho pro žádnej web.
  • No ja jsem velice spokojen s digitálním. Kdyz porovnam edici jako xcom EU a W kde stojí na xzone asi 900 kc a na steamu 270 kc, tak jasne co volim, jo vyhodnost akce. Krabicovky mam take, ale je pravdaze pocase se poskraba a co pak, na original hru hledat crack? Osobne digital je super.
  • Já se osobně přikláním ke krabičkám, jsem hold zběratel a chci mít hru i v poličce :-)
  • Tak já kouzlu digitální distribuce propadl už dřív, ale ne vždy a ve všem...
    Novinky většinou kupuji v obchodě, jednak je novinka v digitální distribuci dražší a hlavně když kupuji limitované edice apod tak prostě ta krabička se hodí víc (mimo to tam většinou jsou i nějaké bonusové věci v ne digitální podobě)... *3* Toto ale neplatí u DLC ta spíše kupuji rovnou v digitální distribuci a to prostě proto, že se mi nechce čekat než u nás vyjdou v krabicové podobě (pokud vůbec vychází).
    Ovšem věci co mě tak nelákají (abych je musel kupovat hned po vydání) a následně jsou v nějaké akci v rámci digitální distribuce, tak si je rád koupím...
  • to je ale překvapení!!! když minimálně 75 % dnešních her vyžaduje steam nebo jinou kravinu, proč by se někdo ještě kupoval s plackama? zvlášť když většinou se z tý placky nainstaluje jen pár mega a ostatní se stejně tahá z netu...
  • Co se týče výprodeje digitální distribuce nemá konkurenci ale novinky za 60 € si můžou strčit tam kde slunce nesvítí. *6*
  • Disk se nepoškrábe, když se k němu slušně chováš. Stále mám doma např. CDčka, která byla vypalovaná/kupovaná před 15 lety a nepoznal bys to a samozřejmě fungují. To spíše celková kvalita u zmiňovaných DVD médií je problém, tam mi přijde, že po pár letech prostě odcházejí bez ohledu na to, zda na nich škrábance jsou nebo ne.
  • No nevím, z těch 300 titulů, co mám na Steamu, o 99% z nich vůbec nevím. Steam se aktualizuje poměrně často, hry v podstatě vůbec, možná 1-2 týdně jeden nebo dva tituly. Nevím, jak je to třeba u konzolí.
  • Jo nějak tak, jednak nebudu kupovat generickou krabičku kterých už mám dost a druhak nebudu kupovat hru v krabici když pak jí stejně musim aktivovat na steamu.... to DVD je mi pak k ničemu....
  • kennyB
    Hm, to je taky fakt *3*
  • Phillios191
    právě že ne
  • Nevím, proč by ses měl za to stydět. Normálně smýšlející člověk to prostě musí pochopit, že to je tvůj koníček jako každý jiný, když ne, nestojí za to, abys ho tahal domů. *3*
  • To sis měl rozmyslet, když sis je pořizoval. *1*
  • Tak zas to ber tak, že když lehne Steam, ty to s dvdčkem pořád budeš mít z čeho instalovat a zahraješ si. My ne. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit